2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhaba arkadaslar bende internet sorunum yuzunden ne zamandır fotuma giremedım şakkıdı.. sanırım iş çıkış saatlerıne ve yemek saatlerıne yaklastıkca burası sessizleşiyor.. :)

güle güle kullansın kızın...lcw den kendine de bılabilirsin..ben geçen hafta aldım çünkü:)

ankamall alt kattaki mağazada anneler için birşey yoktu canımm:KK43:(
ama hafta sonu tunalıya ve kızılaya gidip güzel bir hamiş elbisesi , ayakkabı ve hamiş taytı alıcam kendime iyişallah
aşkım hep kızıma alıyorum diye kızıyo artık:))

merhaba arkadaslar bende internet sorunum yuzunden ne zamandır fotuma giremedım şakkıdı.. sanırım iş çıkış saatlerıne ve yemek saatlerıne yaklastıkca burası sessizleşiyor.. :)

evet sanırım dediğin gibi oluyor canımmm
bende birazdan pc nin başından kalkıp karnımızı doyurucam
aşkım günübirlik şehir dışında akşam uçağıyla gelecek ama geç gelir:KK43:(
biz babayı beklersek aç kalırız:))

herkese merhaba kizlar ,simdiye kadar turkiyedeydim cumartesi evime geldim ... aayyy artik 5.aya giren arkadaslar var bana zaman cok cabuk gecti ..ne zaman 5 .ayi gorduk dedim gercekten ..oglum iyi.yalniz turkiyede salgin vardi ve cok kotu grip olduk ..antibiotik ve agri kesici verdi doktor ..yoksa hic gecmeyecek gibiydi ..hepiniz cok dikkat edin ..tekrar gorusmek uzere ..bu arada ogluma cok guzel ciciler aldim ,Allah hepimize iyi gunlerde saglikla kullanmayi nasip etsin ..gorusmek uzere

KIZLAR ARTIK BENİ GÖREMEYECEKSİNİZZ ÇÜNKÜ Bİ SORUNDAN DOLAYI İŞTEN AYRILDIMM...... İŞ YERİLİ İLGİ Bİ PROBLEM OLDUNNN SİZİ ÇOK ÖZLEYECEGİMM HEPİNİZİ SEVİYORUMMMM
3LÜ TESTİM İYİ ÇIKTI ŞÜKÜR 1/10,000 ÇIKTIK.

Arkadaşlar Patronla Konuştun 2 Ay Daha Sigortam Devam Edecek Fakak Doğum Parasi Almam Için 4 Ay Sigortali Olmam Gerek Sanirim Demii........ Yani Doğumu Yapip Parayi Alip öyle Ssk Bitmesi Gerekiyo Doğrumu Biliyomm

KIZLAR ARTIK BENİ GÖREMEYECEKSİNİZZ ÇÜNKÜ Bİ SORUNDAN DOLAYI İŞTEN AYRILDIMM...... İŞ YERİLİ İLGİ Bİ PROBLEM OLDUNNN SİZİ ÇOK ÖZLEYECEGİMM HEPİNİZİ SEVİYORUMMMM
3LÜ TESTİM İYİ ÇIKTI ŞÜKÜR 1/10,000 ÇIKTIK.

canım ilk önce testinin iyi çıkmasına çok sevindim darısı başıma :nazar: :nazar:
ikincisi bir daha göremeyeceksiniz demişsin çok üzüldüm buna canım :çok üzgünüm: ne oldu ki niye ayrılıyorsun

Ayşenur sahimi diyosun gerçekten işten ayrıldınmı, neden üzüldüm
neyse canım senin için hayırlı olur inşallah
SSK prosedürü hakkında bir bilgim yok

Ayrıca 3lü testin iyi çıktığına sevindim
bende sonuçları bekliyom inşallah benimkide iyi çıkar

Olmadi Iştee çikti Sorunn
Kizz Ben Sizden Ayrilacagima üzülüyomm Diğeri Umrumda Değil
Bu Dogum Parasi Için Benim 16 Hafta Izinli Gözükmem Gerek Demii
2 Ay Daha Iş Yeri Gösterecek
2 Ay Da Biz Yatirsak Olur Demi...

ayşenur gitmeeee yaa sensiz çok sessiz oluyoooooooooo buralarr :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Selaaam kim gidiyooorrr???

Ruh hallerimiz süper olmuş yaa,çok beğendim...
Herkes nasıl sormadan anlıyoruz,süper fikir.

Gül Ben Gidiyorummm Gülümmmmmmmm Işten Ayrildim Sorun çiktiii şimdide Annemin Arkadaşin Evindeyim Bi Kaç Saat Daha Burdayimm Ayyy özleyecem Ben Sizii Bennnnnn

Olmadi Iştee çikti Sorunn
Kizz Ben Sizden Ayrilacagima üzülüyomm Diğeri Umrumda Değil
Bu Dogum Parasi Için Benim 16 Hafta Izinli Gözükmem Gerek Demii
2 Ay Daha Iş Yeri Gösterecek
2 Ay Da Biz Yatirsak Olur Demi...

Canım inan ben bu ssk işlerinden pek anlamam
ama armızda olamayacağına çok üzüldüm,eve internet
falan alsanız olmaz mı???benneyaptımki
Bence de sensiz burası boş gelecek bize...:a015:

Ayşenuurr bana da telini ver ben de kızların msni de yokk
sen yaz buraya okuyup silelim hemen,bişey olmas..

X