2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşecim bende hamile kalmadan önce hep korkardım ya çirkinleşirsem kocam beni aldatırsa ama hamile kalınca bunları düşünemez oldum :)))) eşimde bana eskisinden çok daha ilgili ama bu bebişten dolayı eminim sende böyle düşün bence şimdi 2 kişiyiz ya eskiden 1 kişi üzülmesin diye düşünüyorlardı şimdi 2 :)))) seren canım sana ne oldu kaç gündür sen böylesin iyimisin canım ya

eh işte cnm ustumde agırlık var nedense pek keyfımde yok eşimlede tartısınca tuzu bıberı oldu işte duzelırım yaa a.s.

kızlar ole seylerde dusunmeyın bebeklerımızde bızım ıcın onemlı hem onları tek basımıza yapmıyoruzkı eslerde ıstedıgı ıcın yapılmıyormu eh bızıde aldatırlarsa tam eşşekler ozaman yanii:eek:klava: zaten unutmayınkı kendı duzen aglama :dilcikar:

Seren Bee Senin Tel No Yokmuuu Kizz Arada Konuşuruzzzzzzzzzzz

Ebruu Gülümmmm Aradiğin Için Sağoll Canim...................

Bende Kontör Yükletecemm :) O Zaman Ararim Sizi Bol Bol.................

Seren Bee Senin Tel No Yokmuuu Kizz Arada Konuşuruzzzzzzzzzzz

Ebruu Gülümmmm Aradiğin Için Sağoll Canim...................

Bende Kontör Yükletecemm :) O Zaman Ararim Sizi Bol Bol.................

cnm ben ebruylada konustum dun işyerıne actım:smiley-cool: cebımı dedım ya degısıcem
sapıklar cok ondan degısmem gerek ebrıyada anlattım cnm senın numaran var bende kontur alım arıcam bıara ıstanbulda olsaydın işyerını sımdı hemen arardım valla
ebrunun sesını duydum uyuyordu herhalde haspam:mymeka:sırnaşık şey

ben geldimmm arkadaşlarr bugün güne başlarken geçmişi okumamışsınızzz. dün rahatsızlandımm hastaneler falan tansiyonum düşmüşş dr 2 gün istirahat verdi evdeyimm yarında sadece tören var perşembe tatilim aynı zamanda perşembe günü çapada cuma günüde kendi drumda randevum varr bebişimi görecegimm inşllah çok mutluyummm.sizlerdee bakıyorumm muhabbett boll yine kaynatmışsınızzz.

Okiş Serencimmmmmmmmm.... Az Sonraa Esrayii Bi Arayayimm Anam Oda çok Yoğun çalişiyoo Valla.seren Iştel Bana Yoolla Ben Araayayim Senii Istersennn...
Ebru Biliosa O Mesaj çeksin Bana Malumm özel Mesaj Atamiozz Birbirimize.

Asli Gülümm Geçmiş Olsunnn...
Hadi Bak Bebeğini Görecen Allahin Izniyle...
üff Bana Daha çok Varr 20 Mayis Falan Dr Gidecemm...
şeker Yüklemesi Falan Yapilacak Ya Onla Ilgili Bilgi Veecek Dr Bana..

Ebru Canimm Tamam Sağoll.........
Asliiiiiii Eee Evde Neler Yapionn Ayy Ben Olsamm Ayaklari Uzatirr Tv Izlerdimm Tabi Abur Cuburda Yerdimmmm

abur cubur demeyin banaaaaa yakında fil gibi olucam allahtan akşamları iştahım yok ama gündüzleri ofisteee allah ne verdiyse yaniiiii :eek::eek:

aslıcım canım nasıl oldun hayatımmmmmmmm
biraz toparladınmı krndinin merak ettim dürttüm seni msn
seren gııııııııııı kıskandım bacımmmmm baenide ararsın inş.bir günnnnnnnnn

Ebru Aynen Dediğim Gibi Canim Gece Acikinca Elime Ne Geçerse Yerim Hatta Eşimm Midesiz Karicigim Benim Derrrrrrrrrrrr...

Esra Canimm Dediğin Gibi Hakkaten Yaa Azcik Karnimin üzerine Dursam Bebek Tekmeliyooo Demek Rahatsizz Oluomuşş Ondann :)))

Ebru Canimm Tamam Sağoll.........
Asliiiiiii Eee Evde Neler Yapionn Ayy Ben Olsamm Ayaklari Uzatirr Tv Izlerdimm Tabi Abur Cuburda Yerdimmmm

ne yapayım canımm evdeyim bir güzell dünden beri dinleniyorumm bugün evdeyken temizlikçimide çagırdımm evimi pırıl pırıl yapıyorr. bende dinleniyorum kendimi çok yormadan ufak tefek işleri yapmaya çalıştımm. esracımm bugün daha iyiyim canımm. kızlarr valla bende kıskandımm bende isterimm benide arayınnn yada tlfları verin ben arayayımm. yerimseniben

Piştttttttttttttttttttt
Nerdesinizzzzzz
Kiziozz Aa Kizimlaa
Gelinnbakalimm
Esraa Oh Yarinn Gezcennn Benim Yerimede Gezz Kizz
Ebruda Yok Yarinn Oda Gezcekk Ohh Gezin Gezinnnnn
Serennn Giii Yine Bi Biz Kaldik Yarin çalişan Olarak Sanirimmm :KK43:((((((

X