2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhabalarrr kızlarrr oo biz bebişimle kalktıkk veli toplantısı yapıp geldikk. bugün havada çok güzell dışarı çıkıp bir güzel dolaşacagızz. sedacımm sorma yaa bendeki durumlar birbirini hiç tutmuyor ve ıkınıyordumm ama arkadaşlarımızın dediklerine dikkat edecegim bundan sonraa.

merhabalar arkadaşlar yeni yeni kendime geliyorum valla bu havalara pek aldanmayın ben kaç gündür yatıyorum boğaz ağrısı öksürük ağrılar ooff Aman dikkat edin güzel annişler
bu öksürük geçmedi bi türlü öksürüğün arkasından da midemi atıyorumsenağlama
dr bana antibiyotik ve parol verdi sabah akşam içiyorum ama :çok üzgünüm:korkuyorumda aranızda antibiyotik kullanan varmı

merhabalar arkadaşlar yeni yeni kendime geliyorum valla bu havalara pek aldanmayın ben kaç gündür yatıyorum boğaz ağrısı öksürük ağrılar ooff Aman dikkat edin güzel annişler
dr bana antibiyotik ve parol verdi sabah akşam içiyorum ama :çok üzgünüm:korkuyorumda aranızda antibiyotik kullanan varmı

Güldencim ben kulladım 2 hafta önce ismi duocid, doktolar zararlı değil dediler...

Geçmiş olsun canım.. Ya öksürük çok kötü oluyor.Normal de bile sonrasında mideyi döndürüyor bir de hamişken daha kötü...
Antibiyotik kullanmadım canım ama dr um bana da parol vermişti.. Ters bir durumda kullanırsın demişti.. dr un antibiyotiği verdiyse endişelenme canım..Bebeğine zararı olmaz...

sedacığım teşekkür ederim inş bişeycik olmaz bana dr augmentın verdi bundan sonra bişey olmaz inşallaha.s.
cansu dr dedi evet ilk 3 ay daha tehlikeli ama şu durumda biraz mecburdum sanırım arkadaşım iyiki varsınız:)a.s.

Günaydın...Kızlar bir sorunum var, tuvaletimi yaparken zorlanıyorum, dolayısıyla ıkınıyorum, ıkınmak bebek ya da rahim için tehlikelimidir bilen varmı?İnternette hiç bir bilgi bulamadım...Kusura bakmayın bu konuyu bu kadar açık yazdığım için...:eek: İnternetten bilgi bulabilseydim inanın size sormazdım...a.s.

demir hapları kabızlık yaparmış zaten ama ben tvde bi doktordan dinlemiştim her sabah ılık suya limon sık ve bi kaşık bal karıştır ve iç kabızlık için iyi geliyomuş ıkınmamaya çalış ıkınmak erken doğuma neden oluyomuş internette okumuştum

kıslar bugün herkes firarda sanırım iyi tatiller hepinize umarım pazarınız çok iyi geçiyordurrr kendinize ve bebişlerinize ii bakınnn muckkkk

valla bende firardaydım eşimle dışarı çıktık gezdik biraz yürüyüş yaptık karnımızı doyurduk sonra yol üstünde bi mağazaya girdik baktım çok güzel şeyler var kendime biri kot biri de keten iki tane hamile pantolonu aldım onları giyince daha bi başka oldum genelde daha rahat oluyo diye eşofman falan giyodum bunlarla hamile olduğm tam belli olmaya başladı çok hoş yaa yolda herkes size bakıyo hoşuma gitti valla

yaa bugün kimsecikler yokkkk herkes biyerlerde heralde tabi hava güzel kocişler çalışmıyo herkes gezmelerde

Bizz geldik... biraz yürüyüş yaptık ailecek....
2saat boyunca hiç durmadan yürümüşüz..Ama eve gelince çok kötü oldum.. Nerdeyse bayılacaktım..gözlerim karardı.Kalbim normalden daha hızlı çalışırdı az önce iyice aştı kendini...
Aman kızlar çok dikkat edelim kendimize... Bu korku yetti valla bana... Bundan sonra dinlenmeden çok uzun süre yürüyüş yok...

Slm.güzel bebişlerin anneleri,bizde eşim ve bebişimizle biraz alışveriş yaptık geldik ama hava acaip sıkıcı bi ara gözüm karardı valla,gerçekten bugün herkesler dışarda galiba.Sabah moralim çok bozuktu iyi geldi sanırım yürüyüş.Cansucum o çarpıntı olayı banada oluyor arada arkadaşım bide havalar çok sıkıcı ya banada daral geldi,dr.bana yat dinlen diyor bense habire geziyorum hiç dikkat etmiyorum hiç.Yolda beni görenler hep göbişime baktılar ya,demek artık dışardanda belli oluyo iyice:nazar: buna çok sevindim,aman diyim kızlar kendinize dikkat edin emi havalardan üşütüp etmeyin biz iki canliyiz nede olsa:nazar:,güldencim sanada geçmiş olsun canımma.s.

Selamlar arkadaşlar, bizde gezdik geldik evimize güzel bir gün geçirdik. Babamız yoruldu yatıyo bende internette geziniyom

İyi akşamlar arkadaşlar, bizde eşimle bir boğaz havası alalım dedik, 1 saat önce geldik. Şimdi bir yandan müzik dinliyorum bir yandan kk ya bakıyorum.Bugün havadanmıdır nedir çok karamsarım.

İŞTE KIZLAR BENİM HAMİŞ KIYAFETLERİMDE BUNLARRR AYRICA 1 KOT VE BİR KUMAŞ PANTOLONUM VAR ONLARI ÇEKEMEDİM

img1601va5.jpg
27 YTL

20 YTL

10 YTL

Son düzenleme:
arkadaslar listeye benimkinide yazıınnn bugun öğrendim oğluşum oluyooorrr !!...:teytey::teytey::dance::icecream:

Çok güzelmiş hicrancımm, güle güle giy kıyafetlerini...Bende artık birşeyler almalıyım sanırım daha çok pantolona ihtiyacım var...

X