2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

herkese iyi pazarlar, hava çok güzel insan evde oturmak istemiyo, bizde birazdan sahile inip dolaşacaz deniz havası alalım

Sana ve bebişine de iyi pazarlar canım..
Biz dün çok gezdik dolaştık.. eşimi bahar çarptı galiba.. Bu saat oldu hala kendine gelemedi.. :dance:
Ama biz ana oğul gezmek istiyoruz... Babayı evde bırakıp bizde çıkarız birkaç saat sonra yürüyüşe...
İyi pazarlarr ve iyi eğlenceler sizee

Günaydın...Kızlar bir sorunum var, tuvaletimi yaparken zorlanıyorum, dolayısıyla ıkınıyorum, ıkınmak bebek ya da rahim için tehlikelimidir bilen varmı?İnternette hiç bir bilgi bulamadım...Kusura bakmayın bu konuyu bu kadar açık yazdığım için...:eek: İnternetten bilgi bulabilseydim inanın size sormazdım...a.s.

Sedacım sorma bu kabızlık benimde en büyük sorunlarımdan biri,canım öyle fazla ıkınmamaya çalış,demir hapı yapıyo genelde zaten sabahları aç karnına kuru kayısı 4-5 tane yersen iyi gelir ben kabız olduğumda hemen bunu uyguluyorum iyi geliyor üzerinede ılık su iç canım yararını görürsün inşallaha.s.

slm hamişler benmki 4 aylığa yaklaşıyo bende eylülde sonuna doğru doğum yapıcam işallah benim mide bulantım flan olmadı sayılır allaha şükür ama kasık ağrılarım çok oldu halada bazen oluyo bide bende migren var ve sık sık baş ağrısı çekiorum bunlar beni çok orluyo her defasında ilaç alamıyorum 4 ayda 1 ke ilaçaldım başkada alamadım bu baş ağrıları nekadar surecek bilmiyorum ama son bulsa ii olur artık.kendimi o yüzden ve bitkin hissediyorum.......öööfff bide doğum korkusu var tabii..........

tesekkür ederim özlem ve cansucum bende iyim sagoluna.s. yaa dısarısı gezmelik ama bende evdeyim bugün aslında fazla cıkamıyorum ben yaa:çok üzgünüm::sm_confused:

slm.kızlar umarım hepiniz ve bebişleriniz iyidir,benim pek keyfim yok canımda o yüzden pek bişey yapmak istemiyo,bebişimi görmeme inşallah 2 gün kaldı çok özledim keşke hemen geçse zaman:çok üzgünüm:

anlıyorum rose rose ama dr konusmadınmı sebebi neymiş sana ilac felan veriri belki iyi gelir bende 4 aylık olucam ama bende ki bas agrısı o kadar fazla degil Allahdan gercekten zor cnm inşallah gecer biran önce a.s.

slm.kızlar umarım hepiniz ve bebişleriniz iyidir,benim pek keyfim yok canımda o yüzden pek bişey yapmak istemiyo,bebişimi görmeme inşallah 2 gün kaldı çok özledim keşke hemen geçse zaman:çok üzgünüm:

gülşahcım inşallah keyfin yerine gelir yaa fazla stres yapma kendine bebişde etkilenir yoksa ne güzel 2 gün sonra göreceksin bebişini cnm benim nede sevimli görünüyorlar minicik :1hug:a.s.

Canım çok az kalmış bebişini görmene... İnşallahh sana türlü türlü hareketler yapacak meleğin... Kıpır kıpır görürsün inşallahh.. Tabi en önemlisi sağlıklı görmen... :nazar:

slm hamişler benmki 4 aylığa yaklaşıyo bende eylülde sonuna doğru doğum yapıcam işallah benim mide bulantım flan olmadı sayılır allaha şükür ama kasık ağrılarım çok oldu halada bazen oluyo bide bende migren var ve sık sık baş ağrısı çekiorum bunlar beni çok orluyo her defasında ilaç alamıyorum 4 ayda 1 ke ilaçaldım başkada alamadım bu baş ağrıları nekadar surecek bilmiyorum ama son bulsa ii olur artık.kendimi o yüzden ve bitkin hissediyorum.......öööfff bide doğum korkusu var tabii..........

Canım dr unla konuştun mu bu konuyu???
eğer dr un ilaç al diyorsa bebeğine de kendine de daha fazla acı çektirme....
İnşallah hemen geçer baş ağrıların

Sağol hilaryacım sizede iyi gezmeler, ne güzel ben ve oğlum diyosun bense şimdilik bebiş aşağı bebiş yukarı daha cinsiyeti belli olmadığı için inşallah haftaya belli olur bende kızım yada oğlum diye sevebilirim, Allah nazarlardan saklasın hepimizin bebeklerini

gülşahcım inşallah keyfin yerine gelir yaa fazla stres yapma kendine bebişde etkilenir yoksa ne güzel 2 gün sonra göreceksin bebişini cnm benim nede sevimli görünüyorlar minicik :1hug:a.s.

Saol rabiyacım inşallah yerine gelir zaten çok üzüldüğüm anlarda hemen bebişimi düşünüyorum hiç olmazsa o benim içimi rahatlatıyor,iyiki ordasın diyorum inşallah hepimizin bebekleri bize uğurlu gelecek Allah ım hepimize sağlıkla onlara kavuşmayı nasip etsin:nazar:a.s.

cansucum burda fazla tanıdıgım yok aslında yabancısı gibiyim esimde pek istemiyor yani her tarafta inşaat felan yapılıyor onun için bazen cıkıyorum arada bir her zaman olmuyor yani cnm :1no2:

anladım canım..
Bende istanbula ilk geldiğim de tek başıma dışarıya çıkmaya çekiniyordum.. Ama artık alıştım.. Allah tan çarşı içinde oturuyoruz... Hergün çıksamda rahat ediyorum çarşıyı pazarı vitrinleri geziyorum...

AMİN CNM ONLAR OLMASA ZATEN BİZ COK DERT YAPIYORUZ HERSEYİ KENDİMİZE BENDE NERDEYSE 1 SENEDİR AİLEMİ GÖREMİYORUM COK ÖZLEDİM ONLARI AMA BEBİŞİMİ DÜSÜNDÜGÜM ZAMAN BİRAZ BANA MORAL OLUYOR İNŞALLAH MELEGİM BENİM CAN YOLDASIM OLACAK ARKADAS OLACAK BEBİŞLERİMİZ BİZE :emir_bebek::1hug:a.s.

anladım canım..
Bende istanbula ilk geldiğim de tek başıma dışarıya çıkmaya çekiniyordum.. Ama artık alıştım.. Allah tan çarşı içinde oturuyoruz... Hergün çıksamda rahat ediyorum çarşıyı pazarı vitrinleri geziyorum...

ne güzel cnm zaten bazen stres atmak için iyi oluyor dısarı cıkmak :sm_cool:insallah nasip olusa bende bebişimle cıkarım dısarı :emir_bebek:o bana arkadas olur hayırlısı ile saglıklı dünyaya getirmek nasip etsin Allahım inşallah a.s.:nazar::1hug:

arkadaslar kib bebişlerede ben cıkıyorum şimdilik size iyi pazarlar inşallah cok güzel vakit gecirirsiniz inşallah her günümüz cok güzel olur :dance:a.s.

X