2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bizde çörek otu hem nazar için hem de berket için serpilir...
Bir de bizde bebeğe önce don alınır ki donansın denir.. :teytey:

ayy evet bizdede ole olur ben daha hiç don almadım bebısın bırsuru donu oldu şimdiden:roflol: ama gazıları kız donu onları napıcam bılmıyorum valla:roflol:

teşekkür ederiz teyzesi:))

ben de bakıyorum aklıma geldikçe ama şimdiye kadar indirimdeki ürünleri yakalayamadım maalesef:KK43:
ablam da herşeyini chicco dan almış ama sanki mothercare n penyesi daha güzel gibi geldi bana:)

Bir de canım mothercare in penyesi makine de ne kadar yıkarsan yıka pamuklanmıyor...
Benim kuzenler çocuklarında aldıkları body leri hepsi kullandı.. işi biten diğerine verdi.. Ve mothercare inkiler hala yeni gibi....

Ben canım yakalım iki 3 kere... 3 uzun kollu body i 12 ytl ye aldım.. Kısa kollu 3 body de 9 ytl ye aldım...
aklında olsun fırsat buldukça uğra o mağazaya..

merhabalarrr ben geldimm yazılarınızı anca okudum ayşe kızz benim tlfda çagrı görünmüyorr.. birde umarım bütün annişlerr ve tatlı bebişlerimizde iyidirlerrr.

Canım ikinciye kalırr kızz donları daaa :teytey::teytey:

ayyy insallah cnmmm allahmı soglettı neee :teytey: ınsallah o kız olur bı kız bı erkek neguzel olur yaaa:nazar:

buarada sızler ıkıncıyı dusunuyormusunuz kızlar laf acılmısken soriimmm:dance:

ben dusunuyorum 4-5 sene sonra :teytey:

Bir de canım mothercare in penyesi makine de ne kadar yıkarsan yıka pamuklanmıyor...
Benim kuzenler çocuklarında aldıkları body leri hepsi kullandı.. işi biten diğerine verdi.. Ve mothercare inkiler hala yeni gibi....

Ben canım yakalım iki 3 kere... 3 uzun kollu body i 12 ytl ye aldım.. Kısa kollu 3 body de 9 ytl ye aldım...
aklında olsun fırsat buldukça uğra o mağazaya..

doğru söylüyorsun,ara sıra uğramak lazım
ama keşke istanbulda yaşasaydım orda daha çok alternatif var,zeytinburnunda galiba bir bebek mağzası varmış,a dan z ye bebekle ilgili herşey satılıyormuş,fiyatlarıda uygunmuş,Ankarada olunca mecburen mağzalardan kazıklanıcaz
ama olsun meleğim için değer:))

st19111kr2ss1.jpg
ben bundan alacam canımm 59,00 ytl

doğru söylüyorsun,ara sıra uğramak lazım
ama keşke istanbulda yaşasaydım orda daha çok alternatif var,zeytinburnunda galiba bir bebek mağzası varmış,a dan z ye bebekle ilgili herşey satılıyormuş,fiyatlarıda uygunmuş,Ankarada olunca mecburen mağzalardan kazıklanıcaz
ama olsun meleğim için değer:))

Canım ankara da bildiğim kadarıyla e-bebek mağazası da var.. Orası da indirime girdiğinde uygun ürünler bulabilirsin belki...

ayyy insallah cnmmm allahmı soglettı neee :teytey: ınsallah o kız olur bı kız bı erkek neguzel olur yaaa:nazar:

buarada sızler ıkıncıyı dusunuyormusunuz kızlar laf acılmısken soriimmm:dance:

ben dusunuyorum 4-5 sene sonra :teytey:

allah kısmet ederse bende düşünüyorum canım.. Benim eşim tek çocuk.. O yüzden kardeşsiz kalmasın oğluşumuz istiyor... Ben oğlum yuvaya başladığında arayı çok açmadan yani 3 yıl sonra falan ikinciyi istiyorum...

kızz nerde sordun iyiymiş... bende alıcammm

cnm b.duzunde REAL alısverıs marketı var orda oyuncakcıya gırdık hersey vardı bunlardanda gordum cnm 35 ytl ve buyukte bıde havuzlu hana bakıcam işte kısmetse mayısta gıtmeyı dusunuyoruz bakalım belkı ordada uygun fıyata bulabılırıma.s.

Yaaaaaaa Kizlar Benim Eltim Göbeğini Nuska Mi Muska Mi Derler Ondan Yazdirmiş Komsusuna Arapça Olarak..... Onu Bağliyor Kötülüklerden Nazardan Korulamak Için Acep Bendemi Yaptirsam Ki

canlarım bu muska işine inanmayın bence çok gereksiz
muskayı yazdırcaksınız ama içinde ne yazdığını anlamıycaksınız bile
allah korur bebişlerimizi siz kalbinizi bozmayın

Canım ankara da bildiğim kadarıyla e-bebek mağazası da var.. Orası da indirime girdiğinde uygun ürünler bulabilirsin belki...

evet varmış biliyorum canım ama henüz gitmek kısmet olmadı,bu hafta sonu belki uğrarız,yazarım sizede:))

bu arada az önce doktorum aradı kızlarrrr
üçlü testimizde iyi çıkmış,herşey yolunda dedi
birde idrar testi istemişti o da iyiymiş:))
darısı sizin üçlü testlerin başına iyişallahhh

evet varmış biliyorum canım ama henüz gitmek kısmet olmadı,bu hafta sonu belki uğrarız,yazarım sizede:))

bu arada az önce doktorum aradı kızlarrrr
üçlü testimizde iyi çıkmış,herşey yolunda dedi
birde idrar testi istemişti o da iyiymiş:))
darısı sizin üçlü testlerin başına iyişallahhh

gözün aydın canım çok sevindim senin adına :nazar: :nazar:
ben de cuma günü yaptıracaktım ama eşim yurt dışında :çok üzgünüm: o yüzden haftaya çarşamba ya erteledim beklemek çok zorr inşAllah hepimiz güzel sonuçlar alırız

hadi gözünaydın sarı kanayryacım.darısı diğer arkadaşların başına.

benim çıkma vakti geldi yine arkadaşlar.bugün k.valideme gitme günümüz.her cuma oradayız.hem bugün onların evinin önünde pazar kuruluyo pazarlığımı da yapayım bari.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.öpüyorum canlarım.byeeeeee......

kızlarrr birde denenmiş birşey söyleyeyim sizee biraz uygulaması zor olabilir ama denendi. dogumdan sonra gögüslerinizin acımaması için dogumu yaptıktan bebek emmeden önce kuru soganı kesip sütünü gögsünüze sürüyormuşsunuz bebek emecegi zaman silebilirmişsiniz. kız kardeşim ilk dogumunda yapamamıştı ikinci dogumunda yapmış ve hiçbir çatlagı olmamış bebişimizide güzel emzirmişş hiçbir çatlagı agrısı sızısı olmamış.

bende 17 nisanda gidecem bakalım hayırlısı artıkkkkkkkkkkkkkk...........
yaa kızlarrr temmuz ayında görümcemin düğünü varr hamişler için abiye kıyafet var mı ki.

X