2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

verecem canımm numaramıı alah izin ederse............ seren canımm telefonda sorarız birbirimiz atık sorularımızı.........

ayyyyyyyy kızlar kocişim gelecek oh yaaaaaaaa hafta 1 gün alanyaya gidiyoooo 1 gün olsa bile çok özlüyom ya........ sanırım ondandır içimde bi mutluluk varrrrrrrrrrr
bide kanaryamm yenerseeeeeeeee tam süper olacakkkkk
:))))))))))))))))))))))9

verecem canımm numaramıı alah izin ederse............ seren canımm telefonda sorarız birbirimiz atık sorularımızı.........

insallah cnm verırız tabıkıde bana yakın olan bı arkadas vardı papatyamıydı unuttum ısmını beykentte oturan onunla gırusurum valla bende b.cekmecedeyım nasılsa:teytey:

kızlarrr ben geldimm yazılarrıı anca bitirebildimmm umarım herkes bebişleri ile iyidir. halimecimm hayırlı olsunn seninde ogluşunn oluyormuş inşllah saglıcakla kucagınıza almak nasip olsun canımm.

insallah cnm verırız tabıkıde bana yakın olan bı arkadas vardı papatyamıydı unuttum ısmını beykentte oturan onunla gırusurum valla bende b.cekmecedeyım nasılsa:teytey:

serencim biz yakın sayılırız bende k.çekmece cennetteyim a.s.

ayyyyyyyy kızlar kocişim gelecek oh yaaaaaaaa hafta 1 gün alanyaya gidiyoooo 1 gün olsa bile çok özlüyom ya........ sanırım ondandır içimde bi mutluluk varrrrrrrrrrr
bide kanaryamm yenerseeeeeeeee tam süper olacakkkkk
:))))))))))))))))))))))9

:teytey::teytey::teytey: eveeettttttt ayşeeeeeeeeee bugun maç var bizde kayınvalıdeme gıdıyoruz onlar koyu FB li bızımkı tam hastası ogluna fb tulumu bıle alacak yaa bugun kacırmamak lazım macı ınsallah yenerız yaaa cok dua edelım kıs bızım dualar tutar. :teytey::nazar::nazar:

buarada iiki maç yrn degıl yaprak dokumunu ızleyemıyorum sonra:dance:a.s.

seren aslında siz sanslısınızz çünkü istanbuldan katılan baya kişi varrr ben sizin yerinizde olsam buluşma ayarlamıştım bileeeeee......anam yok sizz çokkk mıymıntısınız valla..... bende antalyada tek başıma buluşma ayarlayayım bariiiiiii kızımla biz giderikkkkkk
:))))))))))

bende haftasonu dra gitcem kızlar daha şimdiden heyecanı sardı beni meleğimi görcem :))

serencim biz yakın sayılırız bende k.çekmece cennetteyim a.s.

:teytey: ayy neguzel kıs ben hergun ordan gecıyorum vallaa super yaa gorusuruz valla kıs
yazın benım orası super oluyo gelırsın bebısınle cocukları sahıle cıkartırız valla denız ayagımızın altında resmen a.s. ay hemen dogurasım geldi:roflol:

seren ediyom canım ediyomm........ etmem miii gecen macı izlemedim yaa çok heyecanlandım izlemedim valla.
bizim kızımız olmasına ragmen odası sarı mavi olacak hastane çıkı falan babaı istiyoo ben ne yapam....
beşik için yatak takımı aldım o bile sarıııııııı

seren ediyom canım ediyomm........ etmem miii gecen macı izlemedim yaa çok heyecanlandım izlemedim valla.
bizim kızımız olmasına ragmen odası sarı mavi olacak hastane çıkı falan babaı istiyoo ben ne yapam....
beşik için yatak takımı aldım o bile sarıııııııı

gordum cnm cok şıktı gule gule kullan insallaha.s.

bız mıymıntı diiliz bıkerem her bırımız calısıyoruz guzel bır gun ayarlamak gerekkı o gunde bulusulsun herbırımız evde otursak herkes coktaaaaaaan bulusmustu bıle calısınca cok zor oluyor cnm ama en kısa zamanda bulusucaz ole ümitediyorum veeeee sana buraya resmımızı koyacazzzzzza.s.

:teytey: ayy neguzel kıs ben hergun ordan gecıyorum vallaa super yaa gorusuruz valla kıs
yazın benım orası super oluyo gelırsın bebısınle cocukları sahıle cıkartırız valla denız ayagımızın altında resmen a.s. ay hemen dogurasım geldi:roflol:

gerçekten süper olur inş ya :dance:görüşelim muhakkak bebişlerimize anlatırız biz nette tanıştık arkadaş olduk :teytey:

gerçekten süper olur inş ya :dance:görüşelim muhakkak bebişlerimize anlatırız biz nette tanıştık arkadaş olduk :teytey:

ayy evet kısss:roflol: hatta senın kızın olacaktı dımı tamam artık bızım oglan senın kıza sarkarsa şaşırmaaa:roflol: bızı bırakıp sahılde el ele yururlermıss:roflol: ayy super yaaa:teytey:

buarada şu ariel reklamına iice uyuz oldum habıre cıkıyo ekrana yaaKötü Kazen sızdede cıkıyomu kıslar

ayy evet kısss:roflol: hatta senın kızın olacaktı dımı tamam artık bızım oglan senın kıza sarkarsa şaşırmaaa:roflol: bızı bırakıp sahılde el ele yururlermıss:roflol: ayy super yaaa:teytey:

buarada şu ariel reklamına iice uyuz oldum habıre cıkıyo ekrana yaaKötü Kazen sızdede cıkıyomu kıslar

neyse kızım evde kalmayacak yırttık :dance:erkek nufüsü az diyolardı ama eylül anneleri bunu aştı valla.
bende sinir oldum reklam olayının gözünü çıkarmışlar Kötü Kazen

ayyy sorma valla serencimm nereye tıklasam her sayfada o çıkıyor ve hiçbir işlem yapamıyorsunn.

collagehl9.jpg

kızlar ben böyle yapmak istiyom ama nasıl oluyoo bu duvar kagıdımı yoksa boyamıı yawwwwwww

Ooooooo Muhabbet Koyu Bakiyorum Kizlarrrr
çok Yoğunum Valla Katilamiyorum Size Arada Bir Bakip çikiyorum Size

ayyy sorma valla serencimm nereye tıklasam her sayfada o çıkıyor ve hiçbir işlem yapamıyorsunn.

evet yaa kaldırın lutfen sunu sitemızı işgal ediyolaaarrrrrrrrrrrKötü Kazen hıc bırsey yapılamıyor dogru duzgun offfff iiki reklam vermısler yanı heee bula bula bu sıteyımı bulmuslar :enbuyukkk:

öznurcum valla dogru kızlar kocasız kalmıcak:roflol: gercı bana %70 erkek dedı tam kesın demedı ama ben ruyamdada gordum oglumu nolur bıkere kendını goster dedım ve uyudum oglusumu gordum resmen bakalım dogru cıkacakmı bıde kız oluyomus:roflol: tam şokkkk valla

ee kımseler yokmu cansuuumm ayşemmmm nerelerdesınızzzzzzzzzzzzzzz

X