2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kizlarrrrrr Canlarimm Bidenelerimm Son 10 Dkkk Hehehe
Eve Gidecemm Bebeğimle Yürüş Yapacagizz Azcikkk

ben normal doğumdan çok korkuyorum kıslarr sezaryen olsam daha iyi gibi geliyo bir de beni annem doğum yaparken vakumla çekmişler kafamda izi var belli olmuyor ama gene de korkuyorum bi de sancı çekiyosun çekiyosun sonra sezaryene dönüştürüyorlar

BIRAKIP BİR KENARA YAŞANA HERŞEYİ
ATIYORUM KENDİMİ GECELERRE
BİR BAŞKA SEVGİLİDE AVUNURUM DİYE
SÜRÜNDÜ BU GÖNÜL ELDEN ELE.......

NE GÜZ NE GÜLLER İSTER
BU KALP SENDE TİTRER
YAK HADİ DURMA SENİN BU KÜLLER.....
NE YAZ NE KIŞI BEKLER
BU KALP BİR SENİ İSTER
VUR HADİ DURMA SENİN BU İZLERRRRR........
BANA SEN LAZIMSINNNNNNNNNNNNNNN.......
AHANDA SİZE GİDER AYAK ŞARKIDA SÖYLEDİMM..

ben normal doğumdan çok korkuyorum kıslarr sezaryen olsam daha iyi gibi geliyo bir de beni annem doğum yaparken vakumla çekmişler kafamda izi var belli olmuyor ama gene de korkuyorum bi de sancı çekiyosun çekiyosun sonra sezaryene dönüştürüyorlar

Yaa kotu düşünme.Seninde öyle olacak diye bişey yok.Sen sağlıklı olan normal doğumu iste.Gerisi şartlara bağlı olur zaten.Arkadaşım ağlamış valla normal istıyordum sezeyana aldılar dıye.Hem normal hem sezeryan olanlara soruyorum tabiki normalı tercih ederim diyorlar.

Olmadik yerde kanar durur
Anilarin ruhu dolanir
Anlatmaya kelimeler yetmez
Hersey bitmis
Anlamini Yitirmis
Hayat Kare kare geciyor gözlerimden
Doyamadan nasil gecti bunca zaman
Islanir kirpiklerim
Yüzüme bulasir yaslari
Ates topu düser yüregime
Alev alev yanar icim
Alir basimi yollara düserim
Kara kara düsünür
Üzülürüm kizarim halime kosarim son sürat
Yorulunca yigilip kaldigim yerde
Adini sayiklarim gündüz gece
Nereye baskam izlerin var silinmiyor
Gönül Yarasi bu gecmek bilmiyor

KIZLAR İYİ AKŞAMLARRRRRRRRRRRRRRRRR

BIRAKIP BİR KENARA YAŞANA HERŞEYİ
ATIYORUM KENDİMİ GECELERRE
BİR BAŞKA SEVGİLİDE AVUNURUM DİYE
SÜRÜNDÜ BU GÖNÜL ELDEN ELE.......

NE GÜZ NE GÜLLER İSTER
BU KALP SENDE TİTRER
YAK HADİ DURMA SENİN BU KÜLLER.....
NE YAZ NE KIŞI BEKLER
BU KALP BİR SENİ İSTER
VUR HADİ DURMA SENİN BU İZLERRRRR........
BANA SEN LAZIMSINNNNNNNNNNNNNNN.......
AHANDA SİZE GİDER AYAK ŞARKIDA SÖYLEDİMM..

Ağzına eline sağlık.Yolun açık ola kal sağlıcakla..Bende kaçtım.İşler bitmiyoki.:emir_bebek:

Sen bilemezsin ne cektigimi,
Yoklugun bana Sevgilim
Bitmez sorular, Uzar geceler,
O düsünceler, üzüntüler.

Sen gencligimin büyük parcasi
Sen gencligimin an.
Biz neler neler yasadik beraber,
Kalin bir roman kitap gibi.

Sen gittigin an, caresiz kalir,
Aklim karisir rahat edemem.
Moralim bozulur, canim sıkılır,
Sen bilemezsin daha neler.

Bak ne diyorum, gizlemiyorum,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an icimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum Seviyorum.
Sensiz yasayamam, sensiz hic olamam,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an icimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum Seviyorum.

RAFETT ROMANTİKK ADAM YAA ŞARKILARI HOŞUMA GİDİYO

Selam nazlıbebeişim,
Herkes kaçtı sanırım,bende yeni gelmiştim.Öğlenden beri evde arkadaşım vardı onunla lafladık, girmedim.

bebegini hissetmeye baslayan var mı kızlar??? dün sanki bişi hissettim gibi ama bilemiyorummm

ben de hissettim gibi oluyor ama daha hissetmicekmişiz ısrarla öyle yazıyor bride senin cinsiyet belli oldu mu kız mı yoksa

Yok hayır henüz belli olmadı, yarın kontrolüm var, 15 haftalık olacak inşallah yarın öğrenirim.Pembe takvim kullandım çünkü daha şirin gözüktü...Sen nasılsın?Bu saatlerde burası boş oluyor ben pek gün içinde girmiyorum.Biraz sabah biraz akşam...

iyi akşamlar hepinize arkadaşlar nasılsınız ?
ben de henüz hissedemiyorum 16- 18. haftalarda hissetmeye başlarsın dedi doktorum..

Arkadaşlar eşim geldi, yemek hazırlamalıyım eğer burada olursanız yarım saat 45 dk sonra gelirim, laflaşırız..Herkese iyi akşamlar.

simdi 16. hafta doldu diye elim surekli karnımda .) dun hissettim gibi oldu bi kac sefer ama ne zaman eşime desem bak diye o elini koyunca hic bisey olmadıı .((

Yok hayır henüz belli olmadı, yarın kontrolüm var, 15 haftalık olacak inşallah yarın öğrenirim.Pembe takvim kullandım çünkü daha şirin gözüktü...Sen nasılsın?Bu saatlerde burası boş oluyor ben pek gün içinde girmiyorum.Biraz sabah biraz akşam...

Ben de iki gün inanılmaz yoruldum ablamın da bebeği var onlarla dışarı çıktım onlar geldi falan bugün kendimi uykudan alamadım ama iyiyim genel olarak çok merak ediyorum 13 haftalık oldum 16 da gel dedi dr o acaba kız mı erkek mi bir tulum aldım beyaz ikisi de olurs giysin diye ama duramıyom :teytey:

X