2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar bir de bu arkadaşım 20 kilo ile hamişliği bitirmiş.... Ve son 3 hafta kalana kadar hiç çatlamamış... son 3 hafta kala bir sabah bir baktım diyor.. Çokkk çatlak olmuş....

Benim annemde çok az çatlakları olduğunu söyledi...
Ama yine de her gün bebe yağına devamm :dance::teytey:

Cansu Canimm Aldimm Fakat Benim Yokk Yasak Işyerinde. Kübra Canimm Valla Oturuyordum Karnimda Hareket Etti Hafifi Bir şekilde Karnima Vurdu Sankii Derler Yaa Gaz şeklinde Olur Diye Yada Bağirsak Hareketi Diye Ben Hep öyle Sanardimm Ama Dün Ilk Kez O Kadar Hissettim Maşallah.....

hilaryaaaa sana bir ziyaretçi mesajı bıraktım bu arada 23 nisanı değiştirirz zaten bir arkadaş da çalıştığını söyledi az öncee

Arkadaşlarr ben yine yazdım bunları ama bana şimdi yine demeyin... annemiz çatladı bizde kesin çatlayacağız... Panik olduk evham yaptık demeyin... Ben sadece ordaki dr ların arkadaşıma söylediklerini söyledim.... Yanlış anlaşılmak istemem....

günaydın herkese a.s.
bende artık hissetmeye başladım bebeğimi.2 gün sağ tarafımda seyirmeler başladı.allah sizede en kısa zamanda göstersin inşallah.
valla benim zaten çatlaklarım öncedende mevcuttu.o yüzden pek takmıyorum.bi göbeğimde yoktu o da oluversin artık napayım çatlaklı bi kadınım ben.:çok üzgünüm:
bende 7 nisandan sonra gidicem doktora e o zaman öğreniriz herhalde artık.
allahım bütün hamileleri ve yavrularını kötülüklerden,:nazar:lardan korusun inşallah.
bide benim bebeğim sağ tarafımda herkes erkek diyo doğrumudur acaba ? erkek sağ tarafta kız sol tarafta olurmuş.

Arkadaşlarr ben yine yazdım bunları ama bana şimdi yine demeyin... annemiz çatladı bizde kesin çatlayacağız... Panik olduk evham yaptık demeyin... Ben sadece ordaki dr ların arkadaşıma söylediklerini söyledim.... Yanlış anlaşılmak istemem....

:smiley-cool: yıne bır acıklamada bulundun sımdı yıne panık olanlar olacaktır valla:roflol:
o bırazda bunyeye baglı bence kederımızde varsa gorecegız mesela benım annemde hıc olmamıs ama bende azda olsa catlaklar bas gostermeye basladı karın bolgede dgl hemde popomda:roflol: cok ılgınc yaa gobekte bekelrken popoda cıktı, bende her banyodan sonra DALİN'in bebe yagını kullanıyorum cnm ınsallah ii gelır ,a.s.

maşallah ayşe maşallah bendede oldu dün ve bugun ondan srdum aynı seninki gibi olduuu çok güzel yaaaaaaaaaaaa

günaydın herkese a.s.
bende artık hissetmeye başladım bebeğimi.2 gün sağ tarafımda seyirmeler başladı.allah sizede en kısa zamanda göstersin inşallah.
valla benim zaten çatlaklarım öncedende mevcuttu.o yüzden pek takmıyorum.bi göbeğimde yoktu o da oluversin artık napayım çatlaklı bi kadınım ben.:çok üzgünüm:
bende 7 nisandan sonra gidicem doktora e o zaman öğreniriz herhalde artık.
allahım bütün hamileleri ve yavrularını kötülüklerden,:nazar:lardan korusun inşallah.
bide benim bebeğim sağ tarafımda herkes erkek diyo doğrumudur acaba ? erkek sağ tarafta kız sol tarafta olurmuş.

:nazar:valla o kanıyı banada soledıler ama ben bebegımın nerde oldugunu hıssedemedım dogrusu yrndan ıtıbaren 13. haftama gırıyorum:teytey: ama sola elledıgımde daha sert saga elledıgımde ise yumusak sankı hıc bırsey yok orda acaba sendemı ole anladın sagda dıyorsun ya:uhm:

maşallah ayşe maşallah bendede oldu dün ve bugun ondan srdum aynı seninki gibi olduuu çok güzel yaaaaaaaaaaaa

:nazar:gercekten hıssettınmı kıs ayyyyyyyyy neguzel yaa maşallah allah nazarlardan korusun sızlerı benıdee :nazar:kacıncı haftalarda hıssedılıyor ben 16. haftada bılıyordum ama:uhm:

:nazar:valla o kanıyı banada soledıler ama ben bebegımın nerde oldugunu hıssedemedım dogrusu yrndan ıtıbaren 13. haftama gırıyorum:teytey: ama sola elledıgımde daha sert saga elledıgımde ise yumusak sankı hıc bırsey yok orda acaba sendemı ole anladın sagda dıyorsun ya:uhm:

Ben 15. hafta mı bitirdim hala tık yok benim zuzu da....

Rahatı yerinde herhalde tembel zuzu azıcık hissettirse annesine kendinii :teytey:

aynen dediğin gibi canım sağ tarafım sert sol yumuşak.zaten bütün ağrılarım kasılmalarımda hep sağımda oluyor.zaten 2-3 hafta önce öyle bi dayanmıştı ki sağ tarafıma.baskı hissediyorsun zaten olduğu tarafta.

:nazar:gercekten hıssettınmı kıs ayyyyyyyyy neguzel yaa maşallah allah nazarlardan korusun sızlerı benıdee :nazar:kacıncı haftalarda hıssedılıyor ben 16. haftada bılıyordum ama:uhm:

canım hissettim gibi oldu ama tam olmaya bilir emin degilim bakalım sanırm 1 hafta sonra sanırım hissetiriz artık günden güne inş hepimiz meleklerimizz:nazar:a.s.

Kizlar Kocişimm Geldiii Bana Ortapedik Sirt Yastiği Almişti Onu Birakti Oturmaktan Sirtim Agridi.............. :))))))))))))))

benim görümcemde son iki haftaya kadar hiç çatlak olmamış ama son iki haftada çatladım diyor.
benim annemde çatlak yok beş tane doğum yapmış kadın. ama benim dizlerimin arkasında var.biz önlemimizi alalımda çatlarsa bile keşke şunu yapsaydık demeyelim...

günaydın kızlar dün çok mide bulantım ve istifralarım oldu fena oldum izin alıp anneme gittim sağolsun iyi ki annelerimiz var bugün daha iyiyim.bende bu ara sol tarafımda birşeyler hissediyorum ama bu kadar erken hissedilmez diye biliyorum.bana kız dedi drum ama herkes kız sağda olur diyor yani o hesapta pek tutmuyor :))

X