2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

len gasye göndert ya da öğret len o şapkaları bana yerim ben onun gülünüüüüüüüüü.pek şeker maşallah

len gasye göndert ya da öğret len o şapkaları bana yerim ben onun gülünüüüüüüüüü.pek şeker maşallah

hallederiiz:)) veya şöyle yapalım ben ördüğüm berelerin fotolarını çekip ayrı bir bölümde gönderim :sırnaşık şeyoaradaha net anlarsınız:lepi:

Anaa kiza benzemiyomu simdi benim kizim arkasi erkek bence derken anlamadim saclari bi uzasaydi teyzesi daha kiz gibi gozukur

ööle derler leylacım.bebiş erkeğe benzetiliosa arkası yani kardeşi erkektir.kıza benzetiliosa erkek bebekler kardeşi kızdır.benmkinin arkasınada erkek diolar.pembe giydirmediğim zamanlar dısarda kçk bey diolar prensesimekaydirigubbakcemile3

vay anasını bi yaşıma daha girdimCADIARZUdeyin hele benim kızın önü arkası neyyyylaelaelaelaelae

ben hep kız istiyodum hatta doğuma kadar her ultrasona girdiğimde cinisyetini sordum belki yanılmışlardır diye ama oğlan geldi şimdide her gören bebişimin erkek olduğunu anlıyo annemde arkası yine erkek diyor o yüzden 2inci çocuk düşünmüyorummm

valla Terkencim benimde annem öyle diyo bunun arkası erkek çünkü her gören aaaa erkek dimi diyor onun için bilemiyorum bende senin gibiyim.hep kız istemiştim bende çünkü ama çok şükür sağlıklı olsunlarda gerisi hiç önemli değil.

Anaa kiza benzemiyomu simdi benim kizim arkasi erkek bence derken anlamadim saclari bi uzasaydi teyzesi daha kiz gibi gozukur

Leylacım Celencim açıklamış gerçi ama bizde öyle derler mesela benim oğluşumu gören arkasından gelecek olanda erkektir diyo yani 2.çocuğum olurda olursa birgün erkek olurmuş:sm_confused:senin kızda erkek gibi duruyo elbise giydirmesen belli değil yani.sen zaten erkek bebek sevmiyomuydun anacımmmm:dance:

Himm ilk defa duydum ay ciddimi bu madem oyle hemen bidene daha doguruyumkaydirigubbakcemile3 oglum olsun cok isterim 2 ci oglan olsada bidaha cocuk yapma derdim olmasa:teselli:

Himm ilk defa duydum ay ciddimi bu madem oyle hemen bidene daha doguruyumkaydirigubbakcemile3 oglum olsun cok isterim 2 ci oglan olsada bidaha cocuk yapma derdim olmasa:teselli:

Kızzzzzzzzz allah iyliğini versin erkek olmazsa 3.doğuracakmısın kiiiiiiiiiiiii:uhm:

bBanada söylediler kızının arkası erkek diye:)) sebebi ise kaşlarının ortasında mavi bir damar var o olduğu zaman arkası erkek olur derlermiş

Celenim bu arada seninde arkası erkek heeeeee ona göre:))
hee biliem üstünde pembe varken bile kızmı erkek mi diloalrkaydirigubbakcemile3
bBanada söylediler kızının arkası erkek diye:)) sebebi ise kaşlarının ortasında mavi bir damar var o olduğu zaman arkası erkek olur derlermiş

ya cok tatlı senn bebiş.kesin arkası kız.çünkü ben kızııım die bağırıo resmenŞeniz

Kiz effekaan bu artik delikanli olmus masallah bakarmisin kotlari spor ayakkabilari giymis bu kiz tavlar artik irkek adamin teki tabi masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…