2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

saolun teyzeleri bütün kuzular çok tatlı ya:asigim:
eve geldim babanesi gittikten sonra yıkadım oğlumu suyu çok sevio file koymadım üşümesin die ama eller ayaklar hiç durmadı elimden kayck die korktum:mymeka:

canım allah bağışlasın çol tatlı maşallah.özlemcim ben artık bizim banyodaki küvete sokuyorum Girayı oturtturuyorum file tartmıyo ve kirli suyun içinde kalıyo hemde.daha hızlı ve kolay yıkıyorum naçizana fikrim deneyebilirsin.yerimseniben

sanırım benimkisi bu kiloyla yaşına kadar o filede oturur :çok üzgünüm:

özlem oğluşunun gülü varrrrrrrrrrrr bizim eylülün de birkaç yerinde var.burnunda,gözünün üzerindedelikafadulden

kerem rahat durmuoki büyük küveettte nasıl yıkıon zeynepcim ya bide kendim banyo yaptıktan sonra kucağmda onu yıkamayı deniycem bigün CADIARZU
özlem oğluşunun gülü varrrrrrrrrrrr bizim eylülün de birkaç yerinde var.burnunda,gözünün üzerindedelikafadulden

ya benim de varmış küçükken ama geçmiş kereminki de geçer mi acaba :uhm:

benim miniğimde ananesinde pek bi keyifliydi...

Eklentiler

• $DSC06234.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 33
  • $DSC06385.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 28
  • $DSC06289.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $DSC06296.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 40
maşallah efeme..hem masum hem yakısıklı hem karizmatik.
şşş o bahce resmini koymusun ya bende içinde efeyi arıom puhahaaa yanlız bahce süper.orayı bööle yazın serinlikte sulucan.masayı atcan cayı demlicen alcan kısırıda peeeyyyyyyyy delikafadulden tutmayın uleyn beniiiiii

sen gel kuzum çayıda demleriz kısırıda yaparız...cemreyle efeyide salarız çimenlere oooh gel keyfim gelkaydirigubbakcemile2

oy maşallah efeye bahçeniz de çok güsel canım
buarada minidamla çıtçıtlı badiden kereminde var kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…