2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

bizim dördüncü ayımız bitti..artık kocamaaannn adam olduksengözlerimebaksanab

Eklentiler

• $DSC05534.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 41
a.s.Merhaba ekim 2008 anneleri , sizlere hayran kaldim hamilelik donemini bitirmis olmaniza ragmen yinede burda birlesip bebeklerinizin gelisimini birlikte takip ediyorsunuz cok guzel arkadasliklar edinmissiniz özel bir bag olusmus aranizda ne mutlu sizlere , sizleri bu sekilde görmek disardan da olsa beni mutlu etti sayet bende ekim annesi olacagim ekim 2009 ayinda hayirlisi olurda Rabbim nasip ederse , Bebekleriniz o kadar tatli o kadar güzelki ALLAH onlari sizlere emanet etmis sizlere anne baba olmayi nasip etmis sükürler olsun , ALLAH im nazardan her türlü kötülükten korusun , onlari size sizi onlara bagislasin saglikli bir sekilde mutlu bir hayat bebeklerinizle sizlerin olsun öptüm bu tatli sekerlerin hepsini kaydirigubbakcemile5

canım sağol sağ salim sende alacaksın bebişini kucağına inşallah ve sende bizler gibi paylaşacaksın burda herşeyini hayırlı olsun allah tamamına erdirsin.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…