2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

leloş aynı saa benziyo olm, herifin esmer sen beyazsın, kızın da beyaz, bakışlar da aynı sen, daha nooolsun beeee:lepi:kaydirigubbakcemile3

leyloşşş kızın sana benziyooooo.len bunlar büğüdükçe iyice tatlılaşıyolar haaa:nazar:

leylacım hacer bence annanesine çok benziyor maşallahh çok güzell yaa :nazar: :nazar: şimdi albümünüze de bakıyorum çok tatlııı :asigim:

annenin resmini koy bakalım benden başka benzeten olacak mı kaydirigubbakcemile3

leylacım daha çok sana benziryor

leylacım bence sana benziyor bu şeker kız.. :lepi:

leloş aynı saa benziyo olm, herifin esmer sen beyazsın, kızın da beyaz, bakışlar da aynı sen, daha nooolsun beeee:lepi:kaydirigubbakcemile3

leylaaaaaaaaaa sen bu kız babasına hiç benzemiyorrrrrrrrrrrrr

leyloşşş kızın sana benziyooooo.len bunlar büğüdükçe iyice tatlılaşıyolar haaa:nazar:

leylacım hacer bence annanesine çok benziyor maşallahh çok güzell yaa :nazar: :nazar: şimdi albümünüze de bakıyorum çok tatlııı :asigim:

annenin resmini koy bakalım benden başka benzeten olacak mı kaydirigubbakcemile3
ayyy tesekkür edrimm yaaa ben yaptım benzesin tabii dbestcim annemin fotosunu koyayım bakalım söyleyen olamıstı hiç benziyo diye

işte kızımın anneannesii

Eklentiler

• $DSC00109.jpg
    $DSC00109.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 113
ben ve minikim....kaydirigubbakcemile3
efe kaan anneye bence
iboş bu oğlanın ağız yapısı babası gözleri sen bence ve aynı kız güzelliği var yusufta bence arkası kızzz Allah bağışlasın
akif emre babaya
kime benzüüüüüüüüüü
yusuf eymen bence ibolya sana canım
ImageShack® - Gallery[/QUOTEeylül babaya

buda ben ve kizim herkes bana benzedigini söylüyor bakalim siz benzetecekmisiniz:sm_confused:
yağmur anneye
sana yorum yapmaya gerek yok oğluş aynı sen

dünkü yemekteki resmimiz keremle ben konuşurken çıkmışız ..sizce kime benzio:kızgın:

kerem bence ikinize de benziyo
ay valla mı bebekken herkes bana benzetıyodu buyudu simdi benzetemiyolar bebeklik fotomu koyarım bak bana benziyoo babası esmer gene benden yone var birazalkisalkisalkis
olabilür bak ibolyanın bebeklik foto olmasa baba derdim ama demek ki bebkken benzemesi önemli delikafadulden

cok guzel olmus ya bu baslik.. ben biraz gec gordum. o yuzden cogunuzun resmini kacirdim.. ibolyaaa celenn ben de gorcem resimleri ona gore..
ozlemcim babasina benziyo bebis..
bizimki de ayni baba. hic biseyi bana benzemiyor.. ben de resim koycam aksama..

X