2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

efekkan daha çok babasına benziiiii :nazar:

cemre tabiiki babasının kopyasııı :dilcikar: hiç heveslenme celencimmm :dilcikar:

yusuf eymen daha çok babasına benzemekle birlikte ağzı burnu anasına benziyiii.. ama yüz şekli, saçı aynı babaaa :kahve:

yorumuna 10 üzerinden 5 puan ferdim çünkü bubaya da benzii dion :dilcikar:
anaaaaaaaa
burda karılar foto show yapıyolarmış da haberim yokmuş

1) gamzecim efe kaanın bakışlar baba olmakla birlikte genelde seni daha çok andırıyoo
2) terkenin oğluşun terkenle alakası yok babaya benzemese hastanede karışmış olabilüü dicem
3) iboşun paşası tabiki babası
4) cemrede tamamen anası ...

saaa zıfır puan :mymeka::mymeka:
1-gamze oğluşunun gülüşü aynı sen,kaş yapısı babaya benziyo.çok tatlısınız ana oğul maşallah:nazar:
2-terken babasının kopyası.çok tatlı,sende çok hoşsun bu arada:nazar:
3-iboşum ben ikinizede benzeyen yanlarını gördüm tatlım.sizinki ortaya karışık olmuşcokacimcoookmaşallah çok tatlısınız:nazar:kız iboş sen celenin eltisine değil benim lise arkadaşıma benziyosun bi keree:lepi:
4-cemre tıpkı annesi.:nazar:.güzel ve sevimli sengözlerimebaksanab
5-eylülde hem anne hem baba gibi sanki..ben göz kısmını sana daha çok benzettim tatlım..maşallah çok tatlısınız sizde:nazar:

bende bi ara koyiim foto.güzel bi topic olmuşyerimseniben

saaa da 5 puyan ferdüm :dilcikar: şşş len patoş beni ikbal gürpınara da benzetiiler :roflol:
eylülü anasına benzettim ben çok tatlısınız maşallah
ibolya len bebeklik bakışın hiç değişmemiş he aynı sanki şimdiki ibolyayaı kundağa koymuşlarrrkaydirigubbakcemile3

yafrim bakışlar hiç değişmez, yıllaaaaaaaaarr geçer ama bakışlar aynı kalır, ay bak titanik aklıma geldi iimi kaydirigubbakcemile3

işteyken gördüğüm resimleri yorumlayım
cemre aynı anası
yusuf babası ama gözler anası
terkenini oğlan babası
başka görmedim heralde
he bide phatosun oğlanı mı görmüştüm onu unuttum ama kime benzediğini:uhm:

ibos valla bebegin ayni sen:sm_confused:
efekanda seninkide ayni baba yerimseniben
terken ikinzin tam karisimi olmus valla:jeyyar:
eylül seninkide ayni baba bence :sm_confused:

ibos valla bebegin ayni sen:sm_confused:
efekanda seninkide ayni baba yerimseniben
terken ikinzin tam karisimi olmus valla:jeyyar:
eylül seninkide ayni baba bence :sm_confused:

ay kız nerden gördün ben resimleri sildiydimkaydirigubbakcemile3 yoğsan silinmeişmi:1shok: şş kız nasıl becerdin bu kız aynı saa benziiikaydirigubbakcemile3

valla resimlerinizi göremedim ama
ibolya seninki aynı sen canım babadan almış biraz,
cemre aynı annesi bencede
efekaan herikisinden de almış bence ama baba daha ağırlıkta,
eylül b kusura bakma canım ama aynı baba;
kısmet yağmur babayı bilmiyoruz ama hık demiş sen kızın arkadaşım.
ben resmimi ekleyeceğim ama benim şu anki halime benzemiyor bebeklik halimin aynısı ama bebeklik fotomu ekleyemiyorum kusura bakmayın:))

terkencim ben oğlunu sana daha çok benzettim bu arada unutmuşum yazmayı ama babasından da azcık almış bişeyler:)

ay kız nerden gördün ben resimleri sildiydimkaydirigubbakcemile3 yoğsan silinmeişmi:1shok: şş kız nasıl becerdin bu kız aynı saa benziiikaydirigubbakcemile3

hakkaten aynı sen babasını görmedik ama kesin sana benzio yaniiyerimseniben

bence de aynı kısmete benziii

valla resimlerinizi göremedim ama
ibolya seninki aynı sen canım babadan almış biraz,
cemre aynı annesi bencede
efekaan herikisinden de almış bence ama baba daha ağırlıkta,
eylül b kusura bakma canım ama aynı baba;
kısmet yağmur babayı bilmiyoruz ama hık demiş sen kızın arkadaşım.
ben resmimi ekleyeceğim ama benim şu anki halime benzemiyor bebeklik halimin aynısı ama bebeklik fotomu ekleyemiyorum kusura bakmayın:))

normallll sekerim ben dogurdum okadarcik olsun ama dimi:roflol:

selam a.s. bizim kızı da hep babasına benzetiyorlar.bizimkini babası doğurdu ondan sanıırm :roflol:

dünkü yemekteki resmimiz keremle ben konuşurken çıkmışız ..sizce kime benzio:kızgın:

X