2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

bende ikinizede benzetewmedim diyordum tam 2 resmi koyunca anlaşıldı durum,babaya benziyo :))

selam a.s. bizim kızı da hep babasına benzetiyorlar.bizimkini babası doğurdu ondan sanıırm :roflol:

sapiş babayı görmedim ama sanki sana benziyo gibi CADIARZU
dünkü yemekteki resmimiz keremle ben konuşurken çıkmışız ..sizce kime benzio:kızgın:
[/IMG][/URL]

tam da konuşurkene yakalamışlar kız kaydirigubbakcemile3 yavrum bana kalırsa gözler aynı sen, geri yer buba kaydirigubbakcemile3

sapiş babayı görmedim ama sanki sana benziyo gibi CADIARZU

tam da konuşurkene yakalamışlar kız kaydirigubbakcemile3 yavrum bana kalırsa gözler aynı sen, geri yer buba kaydirigubbakcemile3

evet çok dikkatlisin bitek gözler bana benziyo:lepi: bide olmayan kaşlar yani yerleri benzio ama sarı olduğu için belli olmuoÇok üzgünüm çoook

sdc10413bst.jpg

bu foto ne kadar belirgin bilmiyorum ama bunu buldum en net :)) ben biraz baba-kız resimlerini çekeyim bari :))

kız saphira biraz zor oldu emme baktım:roflol:ama bu kız babişe benzemii anacım.seninle resmi yok mu bi de ona bakak

eylül gözler sen çene buba, bubanın da gıdısı var kaydirigubbakcemile3

sadece bubanın mı gıdısı var zannediyon sen.buba,bubanne,dediş,hala.olim bunlar baskül ailesi.ben de onlara benzemeye başladım yavrularkaydirigubbakcemile3:sm_cool:

saphira bacım gözümüze sokmana gerek yoktu babasına benzemediği net anlaşılıy canım yav hakkaet şu resim küçültme işini beceremiyenlerden biride benim he

ay evet ya biraz gözünüze soktum galiba kusura bakmayın anam ne bileyim manyak gibi kocaman oldu

saphıra canım ben sana benzettim:))
özlemcim aslında babaya benziyo gibi ama sanada benziyo yaaa:))
yağmur ankaracım niyekine benzetemedinmi bana ayolllllll:))şu halime sadece gözleri benziyo zaten hamileyken dr um da öyle demişti göz çukurları tıpkı sen diye:))

bakın bakalım miniğimiz kime benzıyo

Eklentiler

• $DSC00026.jpg
    $DSC00026.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 101
  • $28012009004.jpg
    $28012009004.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 107
ben bebegi sana benzettim Allah analı babalı büyütsün inş benim bebeişimde yolda Bu arada bende kayseriliyim hemseriyiz:):) Neresinde oturuyorsun kayserinin.....

X