2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

mrb kızlar eminecim teşekkür ederim o foto yu dün aldık 24+4 haftalıktı

maşllah canım çok yakışıklıymış oğluşun baya net bir resim gamyoncuiremsu
bizimde yarın sabah randevumuz var bakalım güzel poz vercekmi bize oğluşum:ecrin_bebek:
bu arada oğlun bu ultrason resminde kime benziyor farkediliyormu?:1hug:

sitede sorun vardı giremedim emine inşallah yarın güzel haberlerini duyarız benim şeker yüksek çıktı haftaya 100 mg yüklenecek inşallah sorun çıkmz siz benden bikaç hafta ilerdesiniz ne yapmalıyım sizce

maşallah göbişine canım ya benim göbiş büyük diyodum:jeyyar: ama seninkide büyükmüş kaç kilo aldın cnm
kaydirigubbakcemile3:1hug:

koca göbüşlüm maşallah ne çok büyümüşsün :nazar::nazar::nazar:

ama çok güzel gözüküyor :nazar::nazar:

sağol zeacım büyüttüm valla göbüşü bebeğimde maaşallah 1 hafta öndeymiş zaten :nazar:

hani sizlerin göbüşler kızlar:CüvCüv:

sağol zeacım büyüttüm valla göbüşü bebeğimde maaşallah 1 hafta öndeymiş zaten :nazar:

hani sizlerin göbüşler kızlar:CüvCüv:

ben iyice büyütüp öyle koyacağım fotomu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5:CüvCüv:

şaka şaka

iki haftadır makineyi evde unutuyorum canım yaaa. çekemedim o yüzden haftaya inşallah sengözlerimebaksanab

kızlarr mezureyle göbek cevrelerinizi olçtunuz mu hiç? benimki tam 100-cm olmuş

Ölçüp yazsak kimin göbek birincisi olduğu öyle anlaşılır aslında.Fotoğraflardan hangisi büyük belli olmuyor.Ben de bir ara annemden mezur alayım da ölçeyimkaydirigubbakcemile2

evet evet hadi herkes bu akşam evde olanlar hemen şimdi göbüklerini ölçsün böylece göbek birincisi polemiklerini sona erdiririz sengözlerimebaksanab
Tabii bu arada ben en geç doguracak Aralık annelerinden biriyim...

goldcum iyi fikir ben ölçtüm yazıyorum hazır olun:roflol:104 cm olmuş :nazar:kıyafetle :icecream:yemek yemiş halim ona göre :sm_cool:
aralık anneleri 1 numara benim :CüvCüv:

neresini ölçüyorsunuz kızlar? göbek deliği hizasından mı?

X