2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

kızlar çarşambaları hep bişey çıkıyo ama geçte olsa yollamaya çalışıyorum bu haftaki favorim eminenin göbişi yorumlarınızı bekliyorum efecim 33cm 837 gr olmuş 8.5 kilo almışım

maşallah kızlar ne güzel göbüşünüz var ben nurgün birde zeren bizim göbüşler almış başını gitmiş biz ekim annelerine mi katılsak ne onlarla yarışıyoz gibi geldi birden bana

kızlar çarşambaları hep bişey çıkıyo ama geçte olsa yollamaya çalışıyorum bu haftaki favorim eminenin göbişi yorumlarınızı bekliyorum efecim 33cm 837 gr olmuş 8.5 kilo almışım

canım benim çok teşkkür ederim favorin olmuşum
saol canım
okadar kğ almış gibi durmuyo göbişin canım maşallah çok güzel
efemizde ultrason resminde maşllah çokyakışıklı annesi
o kaç haftalık resmi?:asigim:

zerencim canımın içi oğlumla hakkımda yapılan yorumları dinledinmi :1closedeyes:

ben seni geçerim dedim sana umarım geçmişimdir kaydirigubbakcemile3

zerencim canımın içi oğlumla hakkımda yapılan yorumları dinledinmi :1closedeyes:

ben seni geçerim dedim sana umarım geçmişimdir kaydirigubbakcemile3

kız nurgül kızımla biz öndeyiz canım kaydirigubbakcemile
kızlar yorum yapın nurgülcümmü benmi:uhm:

gerçekten çok eğlenceli bir bölüm daha önce katılmadığım için kendime yazık diyorum insan kendi değişimini etrafındakilerin değişimini gördükçe gururlanıyor Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin çok güzel bir duygu

canım aramıza hoş geldin evet burası çok iyi bayanlarla dolu hepsi ayrı güzeldir sende gelerek bir güzellik daha kattın :1hug:a.s.

ewet kızlar seçim sizin..

yoksa

:1hug:a.s.

kıslar bu fotolara göre değerlendirme yapamiiciiimm, biri çok yakından çekilmiş, biri uzaktan :CüvCüv:
nurgüncüüüm pilates topu yutmuş gibi duruyor kaydirigubbakcemile3 zerenciiimde futbol topu yutmuş gibi kaydirigubbakcemile3

ikinizede kocaman

bütün annelerin göbüşleri çok güzel olmuş maşallah herkese

Son düzenleme:
pilates toğu futbol topundan büyüktür cnm bu durumda oyunu vermiş oluyosun..:sm_cool:

pilates toğu futbol topundan büyüktür cnm bu durumda oyunu vermiş oluyosun..:sm_cool:

kız sen ne uyanıksın -tatlicadiarzu-
ama açılarıda belirtmiş ayyyyyyyyy nurgülcüm o kadar yiyoruz kızımla 1 biziz :icecream:
zaten c.tesi doktor bu ne kilo deyip rejime sokmazsa iyidir:roflol::roflol::roflol:

heheheee

neyse size rakip olmamak için fotomu koymadım :))))))

beni tarif edecek top yok :)))))))))

doktor rejim yap dedi bana. tatlıyı bıraktım yemiyorum artık ((((

kız sen ne uyanıksın -tatlicadiarzu-
ama açılarıda belirtmiş ayyyyyyyyy nurgülcüm o kadar yiyoruz kızımla 1 biziz :icecream:
zaten c.tesi doktor bu ne kilo deyip rejime sokmazsa iyidir:roflol::roflol::roflol:

:roflol: canım bence dikkatli ol bak normal doğum istiyosan rahat doğurmak için çok kilo almamak gerekiyor..:1no2:.. bende bu ara pek iştahlandım neredeyse herifimi yiyicem :roflol:.. tatlı hiç sevmeyen ben dün dolaba bir baktım 1 haftada 1 yaşpasta 1 orta boy borcamda tavuk gögsü tatlısı bitirmişim -tatlicadiarzu-.. oha dediğinizi duyar gibiyim.. sanırım az kaldı sana yetişicem zerencim..:1shok:

heheheee

neyse size rakip olmamak için fotomu koymadım :))))))

beni tarif edecek top yok :)))))))))

doktor rejim yap dedi bana. tatlıyı bıraktım yemiyorum artık ((((

:roflol: canım sen çek koy bakalım merak ettim..olmazsa senin göbişederamazan topu deriz.a.s.böylece bizim 1. hayallerimiz zerenle suya düşer oda kurtulur bende :teytey:

çekilin şurdan be gözünüz gönlünüz göbek görsün birde bizim göbeğimiz büyük dersiniz alın size göbek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…