2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

13 geçen haftaydı yavriiiiimmmm, bu hafta toplamda 14 kilo almışım :)))) benim göbek kadar arkalarda doldu canım, heryerimden alıyorum galiba kiloyu ((

Zea Mays tabi ki arkalardan da alıcaksın yoksa vücutlar bu göbüşleri nasıl taşır. Beden dengesini sağlamak için arka taraflarda büyüyormuş. Yoksa öne devriliriz kızzz :CüvCüv:

ben varım facebook da çete savaşları oynuyorum sırnaşık şey

samiraaammm benim takimlar gume gittii
senin kesin kizz
erkek olma ihtimali yokmudur yawww
en iyisi unutam ben o cicileriii
ilkiiimm tatlim o ne sivrilikkk
seninkide oglan cikmasin sonraaa
cok yakismis maasallahhh

kızlar resim nasıl ekleniyo yardım lütfen

www.imageshack.us adresine giriyorsun.Gözat butonuna basıp resmi seçiyorsun.host it butonuna bastığında başka bir sayfa açılıyor.Aşağıda 'show image to friends' yazısının yanındaki kutucukta çıkan yazıyı kopyalayıp mesaj kutusuna yapıştırıyosun.

Son düzenleme:
evet göbiş resmi geliyo geç oldu ama dün bayağı uğraştım bide cep tlf ile kendim çektim bidahaki daha iyi olur insallah

kız dünür manken hamiş seçilmişsin tebrik ederim doğumdan sonra bizim çok çalışmamız gerekiyo çoooooooooook

Kızlar hepinizin maşallahı var göbekler büyümüş cinsiyetler öğrenilmiş allah nazardan saklasın hepinizia.s.

günaydın kızlar sezonu acayım dedim 27+1 kızım ve ben
:lepi:
[

Son düzenleme:
ooo zeynepp maasaallahin var cok cicicsiniz canim benimm
gobus asagi inmiss
kizin ben geliyom anneee diyooo:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…