2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

canım benim yengem gecen hafta dogum yaptı oğlan demişler hep bi geldi kız 2tanede kızı vardı zaten bu oğlan olcak diye herşeyi almışlar mavi mecburen giydirdiler mavi tutlumları bereleri oluyo yani ama ben gördüm kukusunu kaydirigubbakcemile3

kiz nurayy simdii butun hamisler alacak ellerine oklavayii
canim yaa kiyamamm
o ne bicim hastane oylee
hicc dogum yapan kadinin yanina hasta konulurmu hayretttttt
aaaa
bak ben bile birhos oldum
ama gormemmek en iyisii sasiyorum su ebeler nasil cocuk yapiyorlarr
demek allah kolayligini veriyorr
hem goruyolarr hemde kendileri gebe kaliyorlarr
bi yandanda mecburlar ama napsinlarr
anlsilan cokkk etkilenmissin canim yaa:teselli:

evet Bahar'ı alacağım bende annemin adaşı hem :Saruboceq:
canım biz birincileri bitirdik, ikincileri konuşuyoruz Zeyno ile....:lepi:

tabi konuşcaz alcam kızım kızını naniknaniksanki ilki bittide ikincilere başladık birde eminiz gibi konuşuyom haaaa bende 2010 veya 2011 gibi düşünüyorum malum yaş ilerliyor fazla gecte kalmadan ikincileride doguralım diyom

:roflol::roflol:gordum kukusunu diyiii
bak iste canimm nasil bi buruk sevinc olmustur demii
nasil anlayamadi drlar hayret
gobek kordonuu olsa gerekkbenneyaptımki:çok üzgünüm:

inanmıyorum ya insanı sogutuyorlar normal dogumdan zaten şimdi moda olmuş bütün dr sezeryan yapıp geciyorlar

:roflol::roflol:gordum kukusunu diyiii
bak iste canimm nasil bi buruk sevinc olmustur demii
nasil anlayamadi drlar hayret
gobek kordonuu olsa gerekkbenneyaptımki:çok üzgünüm:

valla bizim dr dedi bu sizin kızım kukusu dedi gördüm valla yerim ben onun kukusunı bile canım -dayım pek sevinmedi hatta gelmedi bile (koca kafalı şey)birde bebiş hasta olsu kuvezde kaldı kadın tek başına kaldı valla doguma bile kendi gelmiş yatmış sezeryanla olmuş bizim haberimiz dogduktan sonra oldu valla ben sevindim kızı olduguna cok tatlıydı ama bebeişi

canimm anne annedirr evlat ayrimi yapamazz sonucta cani cigerii 9 ay nefesiyle tasidi
ama babalar birazdaha acimasiz oluyorr
ama adamdaa bi anlik hayal kirikligina ugramistirr yoksa istemdediginden degildirr benneyaptımki

kız cadı anneler!
ancak çene yapmışsını hani resim kolyan cok az!:mymeka:

hele emine ancak ona buna hadi resim koy diyip durmuş.
kendinin ki yok meydanda.
assolistlik yapacak illa:dilcikar:

benim de sabahtan beri başım dönüyor,kalkamadım yataktan.
birazdan da kayınvalideye geçicem.
kasa kasa domates fasulye almış bana güvenerek heralde .
gidicem konserve yapıcak,uff!!!-tatlicadiarzu-

akşama da oarada yemeğe kalırız artık.
nası yürücem bu tansiyonla bilmiyorum hiç.

birazcık karnımı doyurup cıkayım ben anneler.
öptüm yavruşları..

canimm anne annedirr evlat ayrimi yapamazz sonucta cani cigerii 9 ay nefesiyle tasidi
ama babalar birazdaha acimasiz oluyorr
ama adamdaa bi anlik hayal kirikligina ugramistirr yoksa istemdediginden degildirr benneyaptımki

olsun gelmesi lazımdı ama sonuçta onunda bebeği annede şoke olmuş ama napsın allahın verdiği o 5 gün yattı kadın 1.2.gün annesş vardı sonra hep yanlız kaldı bende geceleri kalamadım hem çalışıyorum hemde hamileyim diye hemşireler bırakmadı aman enfeksiyon kaparsın diye kadın öyle yattı bu durumda herkadın ilk önce eşlerini arıyo gözleri ama benim dayım ortalıkta yoktu gıcık şey

bhk kaciyosun bacim yok soyle yok boylee iki haftadir gobus falan koymadinn
kizima gorucu gelirler diyemi korkuyonncokacimcoook
anacimm yorma kendini hayrettt gebe kadinin neyine guveniyor yahuuu

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
offf bilmiyordum canim yaaa
mekani cennet olsunn
keske gorebilseydii
olsun kayinvaliden adina cok sevindimm
ne gzelde demiss torba gormekten biktim diyee
ayyy kirildim gulmektennnkaydirigubbakcemile3

yazık sana arkadasim bence soyle kayınvalidene kendini iyi hissetmediğini sonuçta iki canlısın senin görümcen yok muydu? O yardım etmez mi?
Bu arada haftalardır Betul'umuzu görmedik, resmini koymadan kaçma sakın kaydirigubbakcemile2 teyzeleri olarak merak ediyoruz çokkk

ben biraz uyuyayim kizlar sabahin 6 sinda kalktim hem bu arada vakitte gecmis olur
hepinizii opuyorummm

kızlar benim arkadaşımda 2 ay öncesine dogum yaptı maşallah cok güzel bir kızı var 10 saat boyunca sancı cekmiş ama olmamaış sezerayanla oldu dr sezeryanla alıcam demiş işte arkadaşım girdi doguma bizde bekliyoz nihayet bebiş geldı tabi biz bebişin arkasında bende dahil sadece babası ameliyat kapısının önünden ayrılmadı tam 1 saat bekledi torununa baktı cok güzelmiş dedi tekrar oturdu ve elcin ameliyat kapısından cıktıgında sadece babası ordaymış babası kızına bakmış ağlayarak geçmiş olsun demiş ellerinden tutmuş bişey istiyormusun diyebilmiş sadece oda babasına kızını sormuş cok güzel bir kızın var demiş babası ve odasına ikisi girmiş ogünden sonra babama zaten düşkündüm şimdi daha cok seviyorum dedi önce can geliyor kızlar sonra canan babası kızını düşünüyo kızıda dogurduğu kızını arkadaşım bunu anlattığında cok etkilendim ve ağladım bakalım bizim başımı kim beklicek benim babam yok ama beni beklicek olan aslan bir erkek kardeşim var

bhk kaciyosun bacim yok soyle yok boylee iki haftadir gobus falan koymadinn
kizima gorucu gelirler diyemi korkuyonncokacimcoook
anacimm yorma kendini hayrettt gebe kadinin neyine guveniyor yahuuu

aman yok yaa ne kaçması..
walla canım sıkkın.
hiç gitmek istemiyorum.
ben doğru dürüst oturamıyorum bile,nasıl iş yapıcam akşama kadar bilmiyorum walla.
tansiyon desen yerlerde.
yollarda düşüp bayılmazsam iyidir.

off annemi istiyorum ben yaa:çok üzgünüm:

bu arada o göbeğini ısısrırım bne senin yaa,süper orkidem benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…