2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ah canım arkadaşım sende bendensin demek bende cok inandırmıştım kendimi erkek diye ama kız deyince şaşırdım kaldım cok fazla sevinememiştim tekrar dr gittim gene kız dedi ama şimdi okadar cok alıştım ki ve seviyorum ki iyiki önce kız dogurcam diyorum sende zamanla alışıp kız olduguna cok sevineceksin

canım yakınmı hastanede kaçta haber vercen bize?
erkek sennnki bak gör.gamyoncuiremsu
ilkim kızını fransaya gönderir gibi hazırlasın bacımhihoyyyt

oylemi dersinn kizz
ay nebiliyimm benimde gonlumden erkek geciyor amaa
gobege gore yorumda yapmak istemiyommm
artikk gelir gelmezz haber ederim sizee
insallahhhgamyoncuiremsu

bak ver kızını oğluma benim oğluşumda benim gibi estetikli burunlu olur bende söylemesi

inşallah canım hele hayırlısıyla birincileri dunyaya getirelim de tüm Aralık anneleri olarak sözlesip ikincilere aynı anda hamile kalalım kaydirigubbakcemile3 ne eğlenceli olur di mi?

inşallah canım hele hayırlısıyla birincileri dunyaya getirelim de tüm Aralık anneleri olarak sözlesip ikincilere aynı anda hamile kalalım kaydirigubbakcemile3 ne eğlenceli olur di mi?

bacım senn bu fikrine katılıyomm.
allah izin verirse 2012de yapalım 2,numaralarıkaydirigubbakcemile3

süper olur düşünsene erkek anneleri kız kız anneleri erkek dogururmuş bide bak sen ortalığa heryer dünür kaynar artık sen verdin demi kızını bak kaçırırım yoksa

bende simdii firliycaktimmm
ben daha genciiiiiiiimmm diyee
ne mutevaziyim ama dimiiinaniknaniksırnaşık şey

samiramm yaww epiduralle cok kolay diyolarrr
ameliyattanda ben korkuyom istee
bi terslik olursada sezeryan olursam diyee
eee
izlersen o kdar cok dogum videosuu tabii korkarsinn:mymeka:

pardon canım ya ben yanlış anladım herhalde a.s.

yok yok
ben kesin derimm hani nerde bana goster diyee
dr da kafayi yemis bu karii dermiss artikk
ama vallahi 7 aydan sonraa kiz olup erkek cikanlarii
yada tam tersini duyuyomm
ayy buyuk bii ruhsal cokuntu olurrr sen 7 ay aliss sev oglum oglum
birden kiz desinler sanaa :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…