2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

goldgelb canım göbişin süper maşallah
kaç kğ aldın şuana kadar?
hiç almamış gibisin

yoo canım sagolasın o senin tatliliğin a.s.5 kilo aldım herhalde aksine..
bu ara acaip iştahım açıldı valla..
ben bir alıyorum bir duruyorum... Ama ben kendime göre kilolu da hamile kaldım 49 kilo nişanlandım 56 kilo hamileydim bir de ben 30 yasındayım sizlerden büyüğüm biraz.. Son zamanlarda hamile kalmadan evvel salmıştım biraz hepsini toplu veririm olmadı diyerekten.
Bu arada senin saçlar da uzamış bayagı, senin de sacların güzelleşti mi?

canımcım sizlerin gobişlerine bakarken aşerdim valla:CüvCüv:
du bakim oğluşuma söylicem resmimi çekerse ama resim olsa bile eklemeyi beceremiyorumkikafamçokkarıştı

sen çek ben sana öğretirim çok kolay...

bu sayfaya girip "göz at"tan fotografı seciyorsun
upload image yapiyorsun
altta hotlinks for forumstan kopyalayıp buraya yapiştiriyorsun

:roflol::roflol::roflol: kız mısır püskülü değil, sadece mısır :roflol::roflol::roflolyyyy deniz de yeter tamam kız bir dünürümde sen ol :))))))) he heee ne şanslı kız anasıyım ben yaw. kızlarıma şimdiden talip çıktı, evde kalmayacaklar :icecream:

kızlar resim işini hallettim pc'ye kopyaladım ama yapamıyorum olmassa avartar olarak açarım bende:))

kızlar resim işini hallettim pc'ye kopyaladım ama yapamıyorum olmassa avartar olarak açarım bende:))

upload image yapiyorsun
altta hotlinks for forums 1 de yazan yazının tamamını kopyalayıp buraya yapiştiriyorsun

halayda çekeriz:teytey::teytey:
bizden iyi dünürmü bulcan zeacım :dance:
dimi goldcum:1hug:

kız anası olarak halay başı ben olurum, dünürlerim damatlarım ohhhh ne güzel kocaman bir aile oluruz :teytey::teytey:

oy görüntü geldi şimdi gözümün önüne :roflol::roflol:

aaa sadece misir mi ben misir püskülü olarak biliyordum
valla kızların kısmetleriyle geliyor inşallah... Sivaslılar genelde kaşlı gözlü, uzun kirpikli olur daha güzel gelin mi bulacagiz...

kızlar ben çıkıyorum, bu akşama küçük bir misafirim var, arkadaşımın kızını kreşten alacağım bize götüreceğim, sonra babası gelip alacak...
şimdiden prova yapayım :

hepinize iyi akşamlar koca göbüşlüler a.s.

kız anası olarak halay başı ben olurum, dünürlerim damatlarım ohhhh ne güzel kocaman bir aile oluruz :teytey::teytey:

oy görüntü geldi şimdi gözümün önüne :roflol::roflol:

tabii canım ben cok meraklıyımdır öyle davula zurnaya Eminem de oyle...
Hiç birşeyi eksik bırakmadan tam yapip aliriz davullar zurnalar oyunlar kınalar...
Ne güzel olur valla...

aaa sadece misir mi ben misir püskülü olarak biliyordum
valla kızların kısmetleriyle geliyor inşallah... Sivaslılar genelde kaşlı gözlü, uzun kirpikli olur daha güzel gelin mi bulacagiz...

inşallah a.s.

tabi dünürüm daha güzel gelinmi bulacaksınız :) , babasına anasına çekerlerse kızlarım boyluda olurlar

(önce sağlıklı olsunlarda)

hadi öptüm sizi. çıkmam gerek benim a.s.

tabii canım ben cok meraklıyımdır öyle davula zurnaya Eminem de oyle...
Hiç birşeyi eksik bırakmadan tam yapip aliriz davullar zurnalar oyunlar kınalar...
Ne güzel olur valla...

iyi bulduk birbirimizi desene :roflol:

davul zurna deyince akan sular durur,

benim nişan, kına, düğün hepsi davullu zurnalı oldu :teytey::teytey::teytey:

upload image yapiyorsun
altta hotlinks for forumstan kopyalayıp buraya yapiştiriyorsun

goldcum teşekkür ederim ama kopyalama işleminde takıldım ben yinefisfisfis

inşallah Allah cümlemize büyüdüklerini göstersin,
iyi akşamlar sana da Şeniz

goldcum teşekkür ederim ama kopyalama işleminde takıldım ben yinefisfisfis

host it e bastın
altta resimin çıktı
resminin altında hotlinks forum diye bir şey var url http ile baslayan bir satir
onun tamamını tarayıp geleceksin bu yazı yazdıgımız haneye paste yapacaksın

gold'cum hala normal kotmu giyiyorsun demiştim cevap vermedin oğluna kız bulunca zeamays'cım babasına danıştınmı kızları verşrken biliyorsun kız babaları fena olurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…