2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

evt ailemle yasamıyorum kendi evim var benim allaha sukur sinirlenmiyorum merak etmeyin ama bebegimden cok gec haberim olması bide sizin gobişleri gorunce bi terlik var diye dusundum cok korktum acıkcası

sevgili watergril belki yaşadığın olaylar toplumumuzda yasak günah diye tabir edilebilir ama bdurumun böyle olması senın anne olmana engel değil elbet insan kendi için yaşar başkaları için değil.televizyonda onlarca sanatçı babasız çocuk doğurabiliyor tabiki bizler sanatçı değiliz ama sen bu yükü kaldırabiliyosan ve göğüsleyebişliyorsan kimse seni ilgilendirmemeli ama biliosun erkeklerede çok güven yok bu devirde en doğrusu biran önce evlenip hem kendini hem evladını hem aileni kurtarmıs ol.ne erkekler var doğurtup benden değil diye kaçıp gidebiliyo ne kadınlar var evladını 3 günlükken cami avlusuna atabiliyo sen herşeye ve herkese inat yaşamın sana getirdiklerine inat belki günün birinde seninde kız evladın olucak,aile kavramını önemse çocuğuna huzurlu bir aile ortamı sağlamaya çalış çalışki bu kutsal görev annelik sanada ozaman çok yakıssın....herkes kadar sende annesin ama evladına ailene eşine değer yargılarımıza sahip çıktığın sürece annesin.unutma yuvayı dişi kuş yaparmış sevgilerr:1rolleyes:

evt ailemle yasamıyorum kendi evim var benim allaha sukur sinirlenmiyorum merak etmeyin ama bebegimden cok gec haberim olması bide sizin gobişleri gorunce bi terlik var diye dusundum cok korktum acıkcası

sehir dısında universte okuduğun için mi ailenden ayri yasıyorsun yoksa kendi ayakların uzerinde durabildiğin ve erkek arkadasınla aynı evde olmak için mi ayrı eve çıktın?

ceyrem soyle soluyum zaten gun aldık nikah için yakında evlenmiş olcam hayırlısı inş

su ara yok ama bi işim vardı gecen ay ayrıldım foto muhabiriydim ii fotograf ii para diyelim

öğle vakti herkesler kayboldu yine..

kız perihaaan nerdesin uyanmadın mı daha uykucu:mymeka:

bu hastanelerin fiyatları niye düşmüş CADIARZU bizde 50 ytl ödüyorduk. en son gittiğimizde 10 ytl aldılar:uhm: niye diye sormadık doğrusu jeyyar ama merak ettim niye acaba?

bu hastanelerin fiyatları niye düşmüş CADIARZU bizde 50 ytl ödüyorduk. en son gittiğimizde 10 ytl aldılar:uhm: niye diye sormadık doğrusu jeyyar ama merak ettim niye acaba?

bi kanun değişikliği falan oldu heralde..

üzümünü ye bağını sorma hesabı olmuş sizin ki de hehejeyyar

sizinkiler devlet hastanesi mi?
bir de vitaminleri saglık karnenizle mi aliyorsunuz ve son olarak dogum parası alabilmek için hamile olduğumuzu ssk ya önceden bildirmemiz gerekiyor mu, 1 milyar gibi güzel bir para veriyorlarmis...

Son düzenleme:
bir de vitaminleri saglık karnenizle mi aliyorsunuz ve son olarak dogum parası alabilmek için hamile olduğumuzu ssk ya önceden bildirmemiz gerekiyor mu, 1 milyar gibi güzel bir para veriyorlarmis...

benim ki özel hastane canım..
ilaçları da hep sağlık karnemle alıyorum..

Doğum parası mı:1shok: ilk kez duyuyorum ben..

ne parası kızlar ya bende özel hastaneye gidiyorum 10 ytl olmuş muayne doğumda normal 80 sezeryan 200 düşmüş daha gitmedim hastaneye ama arkadaşlar dedi ssk var yani eşimin bizde yararlanıyoruz ilaçlarıda beleş alıyoz analık damgası vuruyolar

ebnimkide özel hastane. ilaçları sağlık karnemle alıyorum ama vitaminlerden para almıyorlar. gebelikte ücretsizmiş, bununde nedenini sormadım jeyyar
hamile olduğumuzu bizmi bildiriyoruz. bizim işyeri doğumdan sonra bildiriyor parayıda işyerinden alıyoruz biz. arkadaşım doğum yaptı geçen ay hemen yatırıldı parası!

valla şekerler bir para alındığını duydum ama detayları hiç bilmiyorum bende sizlere sordum ilk arastıranınız var mi diye? Mesela ben işe dönmeyi dusunmuyorum yine de alabilecek miyim?

valla şekerler bir para alındığını duydum ama detayları hiç bilmiyorum bende sizlere sordum ilk arastıranınız var mi diye? Mesela ben işe dönmeyi dusunmuyorum yine de alabilecek miyim?

alırsın canım, sonuçta sen istifanı doğum iznin bitince verirsin. o zaman kadar paranıda almış olursun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…