2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ay ben fena oldum gaz var çıkmıyorda. ölcem kız hapşuruyorum öksürüyorum arada bi acıyor bi acıyor sorma gitsin hiç böyle olmazdım ama allah hayır etsin.

oy ya kıyamam..
çok zorlama kendini sakın..
hareket etmeye falan çalış..
ben sürekli hapşuruyorum gün içinde ve karnımıa sancı saplanıyor.
bi sakıncası olabilir bu durumun.
yattığım yerden ayaklarını falan kaldır

ay valla koridorda yürüdüm biraz ayaklarımı havaya filan diktim olcak gibi değil.
geçer inşallah geçmezse ararım yarın doktoru sorarım.
aslında metsil var gaz giderici acaba onumu alsamki.

ay valla koridorda yürüdüm biraz ayaklarımı havaya filan diktim olcak gibi değil.
geçer inşallah geçmezse ararım yarın doktoru sorarım.
aslında metsil var gaz giderici acaba onumu alsamki.

doktor verdiyse al canım ya..
gecer inş..,feci bişeydir bilirim..
ben ytamaya gidiyorum canımın içi,dayanamıcam:bbo:
çook öptüm seni,inş gecer ya:teselli:

zeamays kız süper olur aslında haaaa biz başlasakmı napsak?yüzümüzü kapatmaya gerek varmı? varsa nasıl yapcaz??:1hug:

zeamays kız süper olur aslında haaaa biz başlasakmı napsak?yüzümüzü kapatmaya gerek varmı? varsa nasıl yapcaz??:1hug:

ayyyy güzel olur dimi, koyarsak eğer ben yüzümü kapatırım canım, senin tercihin istersen kapatma. fotoğrafın üzerinde sağ tıkla birlikte aç' tan paint' e bas. orda boya fırçasıyla falan istediğin renkte boyayabilirsin resmi. farklı kaydet'i unutma. sonrasıda bildiğin gibi yüklersin buraya :)

rica ederim canımaşk olsun yalnış anlıycak bişey yok.
canım zeamys aklına bak güzel bi fikir gelmiş nedersin bende resim seçiyorumm:))nedersin.

.......................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…