2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ahanda buda benim erkekimin yuvasi 13+4:emir_bebek::emir_bebek:

hatuna bak yahuuu kizim niyee direk koymadinn ben yazilara degil direk resimlere baktimmjeyyar

ayy loracim seni gorunce kendimin bi yanini hep eksik hissediyorumm:çok üzgünüm:

deluu kari bide o yetmezmiski neymis efendimm bir kilo bile almamis mis mis:mymeka:

Çok üzgünüm çoookneyseeee bakalimm!!!!!!!!!!!!!

saka bi yana tatlim allah nazarlardan korusun :nazar:bu arada hemen pimpiriklenme benim nazarim gecmeezzŞeniz

kizz nerde seninkii :1no2:
yapma bitanemm gordumde kasitlimi demedimmmm
(laf aramizdaa seninle ayniyiz yaa kiskandigima yazmadimm:dilcikar::dilcikar:)
dur bidaha gezineyimm kacinci sayfada yahuuuŞenizŞeniz

36.sayfada cnm bilseydim sonlarda atardim valla kimse gormedi göbusumu bundan sonra aksama dogru atayimda assolist olayim hehehe:hooray:

hatuna bak yahuuu kizim niyee direk koymadinn ben yazilara degil direk resimlere baktimmjeyyar

ayy loracim seni gorunce kendimin bi yanini hep eksik hissediyorumm:çok üzgünüm:

deluu kari bide o yetmezmiski neymis efendimm bir kilo bile almamis mis mis:mymeka:

Çok üzgünüm çoookneyseeee bakalimm!!!!!!!!!!!!!

saka bi yana tatlim allah nazarlardan korusun :nazar:bu arada hemen pimpiriklenme benim nazarim gecmeezzŞeniz

kiz valla bende anlamadim benimki hep boyle cikiyor resimi direk actigimda cok buyuk gosteriyo ebatini kucultuncede boyle artik idare edecez napalim ama senin gobuste fena degil bacim bence super simdiden bizler boyleysek 9 ay nasil olacak bilmiyorum simdi heyecanlyiz hemen sissin diye ama sonra biz sikayet edecez siz havanizi basacaksiniz valla:kızgın:

lora cım teşekkür ederim çok sağol teyzesi umarım becerebilmişimdir :)

oy oy yeni göbüşler de eklenmiş..
Ballım yine maşallahın var yahu!!
o nasıl bir göbek ben anlamadım.
kimse seni geçemicek anlaşıldı :)

0625081813px7.jpg

14+6 günlük

ha maşallah yavrim. seni kimse geçemicek anlaşıldı:nazar:a.s.
bir tek loracık var seninle yarışacak.:nazar::emir_bebek:
valla kısakandım işte sırnaşık şeylülülülülülü

yahu maç var ya..
ondan gelebildim gece gece :)
malum benim uyku saatim bu saatler tatlicadiarzu

benim kocişte maç izliyo eee bende yaprak dökümünü seyrettim diğer odada
sonra geldim pc başına.şakkıdı

kendi dizilerimizi anlatırız yani inşsüprizzzzz

off ne zaman bitecek bu maçtatlicadiarzu

kız benim karnım bir şiş bir şiş anlatamam. çatlıcam birde çok sert allahım bide biş baskı var karnımda sorma gitsin.

kız benim karnım bir şiş bir şiş anlatamam. çatlıcam birde çok sert allahım bide biş baskı var karnımda sorma gitsin.

ben her akşam öle oluyoum neredeyse..
az da yiyorum yemeklerde ama anlamak mümkün değil:uhm:
hatta sabah kalkınca da devam ediyor bi süre..

asıl şimdi görmek lazım göbüşlerijeyyar

ay ben fena oldum gaz var çıkmıyorda. ölcem kız hapşuruyorum öksürüyorum arada bi acıyor bi acıyor sorma gitsin hiç böyle olmazdım ama allah hayır etsin.

X