2008 Aralık anneleri fotoğraf paylaşım köşesi

teşekkür ederim canım,Allah ruh güzelliği versin.O çok daha önemli bence. EVet canım farkettim profil resmim.fisfisfis bu arada sende çok hoş görünüyosun gelinliklerle perikızı misali...

KATILIYORUM CANIM ÖNEMLİ OLAN İÇGÜZELLİKa.sCOK TEŞEKKÜR CANIM SİTEDEKİ BAZI ARKADAŞLARIMIZIN ELİNE SU DÖKEMEYİZ GÜZELLİK KONUSUNDA AMA GENE SAĞOL:1hug:

....................................

ayy nihayet oldu bende ekleyeyim dedim kınadan bir resim aslında sonrasında düğün yani ikisi bir arada oldu gibi bişey....

ohh ne güzel hepsini bir arada atlatmışsın. iki kına gecesi iki düğün yapmış biri olarak özendim sana ececiiimmm :sm_confused:

Bu arada arkadaşlar,gelinlik kına resimleri deyince biz yakında 10.yılımızı kutlamak üzereyiz.Allah'tan herkese sağlık ve huzur dolu nice 10 yıllar diliyorum.

mrb canım ecenur,bende düşük yaptım benımde 1 aylık falandı bebegım düştügünde 3 tane farklı doktora gıttım üçüde aynı şeyleri söledi.dedıkı en az 3 ay beklemen gerekiyor dedı hemen hamile kalma dediler.sen başka doktorada bi danış istersen ben 5 ay sonra hamıle kaldım.üçüncü ayda bıraktım korunmayı 2 ay hamile kalmadım ikinci ayda hamile kalabildim canım

....................................

ayy nihayet oldu bende ekleyeyim dedim kınadan bir resim aslında sonrasında düğün yani ikisi bir arada oldu gibi bişey....

ecenurcum senin kina gecen benimki gibiymis bizimkide ayni sekilde oldu cnm allah mutlu etsin

goldgelb resim kopyalamak için yazdığın yazıyı şimdi gördüm sanada teşekkür ederim arkadaşım ama sorun bende sanırım:)Allah kimseyi beceriksiz etmesin olmuyo neyse artık bende profil resmi olarak açarım

aslicim bazi doktorlar biraz abartir cnm bende dusuk yapmistim erken oldugu icin doktor korunmana gerek yok demisti bile 3 ay bence cok fazla bir sure.zaten rahim kendini toparladigi an ancak hamile kalabiliyosun oda kendine gelene kadar en az 3 ayi buluyor zaten cnm ben hic korunmamama ragmen 3 ay sonra hamile kalmistim ve cok sukur hersey yolunda

hepinize teşekkür ederim a.s.
ben sivaslıyım aslında kına düğün bir olmaz da bizimki öyle oldu.
eşimle ben sade bir nikah olsun istedik ama eşimin ailesi kabul etmedi bizede kıramadık küçük bir kına düğün hepsi birden oldu:asigim:
allah hepimizi mutlu etsin kimsenin yüzü asılmasın ağız tadı bozulmasın amin

Bu arada arkadaşlar,gelinlik kına resimleri deyince biz yakında 10.yılımızı kutlamak üzereyiz.Allah'tan herkese sağlık ve huzur dolu nice 10 yıllar diliyorum.

maşallah nice mutlu 10 yıllara canım (biz daha 10. ayımıza gelemedik. ne kadar uzak geliyor bana 10 yıl :)

cnm zaten seni gelinlikle gorunce anladim kina ve dugun bir oldugunu benimkide bir oldu bence oylesi daha iyi oldu ama bizim sebebimiz vardi turkiyede oldu dugunumuz bir haftaligina gidebilmistik turkiyeye o yuzden fazla zamanimiz yoktu diye hepsini bir arada cikardik

Ahhhhhh Ne Güzel Bende Evlenmeden önce 43-44 Kiloydum şimdi Maşallahim Var Canim Fazla Yememek Için Zor Tutuyorum Kendimi Bende Hep Yemek Yiyip Hiç Kilo Almak Istemezdim

ben hala zayıfım canım,ama oda çok kötü bişi yiyorsun ama kilo almıyorsun.alıs verıs yaparken begendıgınhıc bısı üstune olmuyo yakısmıyor.suan 51 kiloyum ve çok mutluyum artık kemıklerım yok olmaya basladı.çevremdekıler çok yakıstıgını soluyor bu halimin.ama ben 6 aylık dogdugum için kemiklerim ince belkı o yuzden kilo alamıyor olabilirim

haklısın canım bizim burdaki doktorlar beni korkutmuştu ve ben hemen hamile kalmak istememiştim korkudan tekrar bişi olur die korkmustum.aslında hala hazır deıldım hamile kalmaya ama hamile kalmışım farkında olmadanbenım pskolojım mahvolmustu yenı yenı düzeldi.belkı de sorun bendedir.çok abartmışımdır

kızlar ben bişi sorucam benim bulantılarım ve kusmam geçmişti ve 2 gundur tekrar basladı.Sizdede böyle bişi oldumu.bitip tekrar baslama gibi :bbo: :bbo:

kızlar ben bişi sorucam benim bulantılarım ve kusmam geçmişti ve 2 gundur tekrar basladı.Sizdede böyle bişi oldumu.bitip tekrar baslama gibi :bbo: :bbo:

benimkide tam bitti demistim bugun kustum sabah cnm sanirim kimisi 5 ay suruyormus yani normal

bende de aynı yaklaşık 1 aydır rahatlaşmıştım lora nın dediği gibi bu sabah tekrar bulantı ve kusmalarım başladı.ihşalahh daha olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…