2006 Ağustos Annesiyim

ayshe85

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
583
2
39
19 aylık çok çılgın bi kızım var ama cok zekı.ve bu zekasından dolayı bu kadar yaramazlık yapıyormuş,benım durumumda olan varmı.ve ayrıca çok iştahsız ne yapacagımı şaşırdım:emir_bebek::a015:

mrb bende 2006 ağustos annesiyim fakat şimdi yine hamileyim 20 haftalık ve 2008 de de ikinci kez ağustos annesi olucam

canım benim oğlumda senin kızınla yaşıt ve çok abartılı bir yaramazlığı yok yeni yeni kendi kafasının doğrultusunda gitmeye başladı ama çok şükür genelde söz dinleyen bir çocuk belkide burda gurbette olduğumuz için tek terbiye aldı ondan yani çok kişi şımartıp müdahale ettiğinde çok şımarıyorlar ama zeka yönünden iyi sürekli takip ediyorum herşeyi anında kapıyor şuan ben dediklerini anlıyorum işte tam konuşamasada söylediği kelimelerden anlatıyo derdini benimki de iştahsız süt hastası günde bir Lt nerdeyse süt içiyor gerçi sütü geç verdiğimde acıkınca yiyor kilosu 11 300 dü 3 hafta önce boyu 88

saol cnm acıklamalrın için.benımkı süt bıle içmiyo.ne yapacagımı şaşırdım.cok yaramaz ve ben bu yuzden 2. bebegımı 1,5 yıl sonra falan duşünüyorum.hanı en azından barı kendı basına yemek yıyebılsın wcye gıtsın falan ondan sonra.çok erken yapmışsın 2.yi.zor olmayacakmı sana

ağustos annesi olmak nasıl bir duygu:)) rabbim hepimize tattırsın yeniden...Benimde kızım olacak sabırsızlanıyoruz artık hem babası hem ben...Adını bile bulduk küçük minam:)

ağustos annesi olmak nasıl bir duygu:)) rabbim hepimize tattırsın yeniden...Benimde kızım olacak sabırsızlanıyoruz artık hem babası hem ben...Adını bile bulduk küçük minam:)

inan küçükken bı melek oluyo.ama yurumeye basladımı cok zor bı annelık beklıyo senı.küçükken o kadar akıllıydıki nazar etmesınler dıye cok yaramaz derdım.ama şimdi ömrümü yıyor.sinir hastası ettı benı.nerde bı zararlı şey var orda benım kızım var.2 dk popomu yere koyamıyorum vallalaelaelaelaelae:emir_bebek:

X