20 ş ı ü ¢

• Konu Sahibi Rober & Burcu
20 yaş altı kardeşlerime misafirliğe geldim.pastayla çiçekte aldım gelirkena.s.yaşım sizden büyük ama emin olun ruh yaşım en fazla 15 :icecream::Roflol:
16990.jpg

20 yaş altı kardeşlerime misafirliğe geldim.pastayla çiçekte aldım gelirkena.s.yaşım sizden büyük ama emin olun ruh yaşım en fazla 15 :icecream::Roflol:
16990.jpg

tsk ederıs aplam bıtanecık sema aplamızzzŞeniz

slm burcu bende geldim
anadolu lisesinde 2. sınıfı okuyorumm bende sizlere katılabilirmimmm

slm burcu bende geldim
anadolu lisesinde 2. sınıfı okuyorumm bende sizlere katılabilirmimmm

hg cnm davetımı kırmayıp geldıgın ıcın tsk ederım sana....

artık sende 20 ya$ altındakı cadıların arasındasınnn her zmn beklrımmmma.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

açılın uleeeeeyn ben geldim şakkıdı bende minikim halen şutarafagitti ama 28 ağustosta 17 olcam yaaa :teytey: kutlamayı unutanı Kötü Kazen

açılın uleeeeeyn ben geldim şakkıdı bende minikim halen şutarafagitti ama 28 ağustosta 17 olcam yaaa :teytey: kutlamayı unutanı Kötü Kazen

ecenazımm psıkom hg cnm davetımı reddetmedıgın ıcın tsk ederım tekrar hos geldın cnm

eeee kıslar ne örüyonuzz bakem ??? herşeyy süperdir inşallah jeyyar fıstıklarım benim Şeniz

benıde fan clubune alırmısın canımcım sevınırım ama ben yırmı yas ustuyum olurmu uyarmı sana rober burcu alırmısın benı optum

benıde fan clubune alırmısın canımcım sevınırım ama ben yırmı yas ustuyum olurmu uyarmı sana rober burcu alırmısın benı optum

oy oy oyyyy berna ablam klubume gelmıss yapmam mı ablammmmmmmm:1hug:a.s.Şeniz

burcu yafrum ne gazozu o bakemmm hım döferim senüüü hheee:Roflol:

bana bak yafrummm (enişten duymasın) o gazozu anladın sennnn onulülülülülülü

X