2.yoldaaa

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
slm kızlar
benim 7 aylık bi kızm var ve ben düün hamile oldugumu ögrendim ve şoktayım sevinsemmi üzülsemmi karıştırdımm şaşkınım.kızımı da emziriyorum o daha çok küçük.hiç böyle bi hamilelgi beklemiyordum vede hazır degilim bu hamilelegi kaldırmaya korunmamaıza ragmen nasıl oldu anlamdım

nasipte varsa olur cnm mevlam onun bu zamanda gelmesini istemiş demekki. allah hayırlısını versin. ne güzel ikisini bir arada büyüteceksin tabi biraz zorluk çekeceksin ama sonra rahat olacaksın. bir kızın varmış inşallah ikincide erkek olur.

:sm_cool:İşteee budurrrrrrrr !!!!Evettt budurrrrr:sm_cool:
Canımmm yeşilim inanamıyorumm haberii alıncaa ŞOKAA GİRDİM.Daha bundan 1.5 yıl önce gebelik testi yapayımmı diye diyordunn.Yapmıştın pozitiff çıkmıştıı ne çok sevinmiştikk kızlarlaaa.Vee lşimdiii 2. yoldaa heheh hayırlııı olsunnnn.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh.Darısı başımızaa :)sen 2. doguruyon ben daha bişi yapamadım :)sallaaa şimdi senin halayını çekecem sonra benim :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

senelerdir bebek sahibi olamayanları düşün ve sükret
ne güzel 2 bebişin olacak
evet bakımı biraz zor olacak senin için ama
bir arada büyüyecekler

yesilim canim benim ne guzel bir haber bu ne guzel iste bence sevinmelisin ikisini bir arada buyutur sonra rahat edersin cnm sormasi ayip neyle korunuyordunuz

Son düzenleme:
canım nasip böyleymiş demekki hayırlı olsun neyse bak ikisi beraberce büyürler

he vallha kiz neyle korunuodunuz canim benim, masallah benim koca da tutturdun ucuncunyu yapalim diye delimi ne, Allah olmayanlra nasip etsin insallah
Aldirmayi dusunmuyorsundur umarim optum sen ve bebegini

Demek ki böyle olacakmış üzülme beni annem 4-5 aylıkken kesmiş emmeden çünkü peşimden kardeşim gelmiş...
Biraz zordur ama Allahım böyle nasip etmiş... Hayırlı olsun

Tebrik ederim kısmet böylemiş demek ki
Sağlıkla gelsin bebişin işallah

keske benim olsaydi..o bebegin benim olmasi icin ben dünyalari feda ederdim...
rabbim o bebegi vermek istedikten sonra sebep yaratiyor...bir bebek icin senelerce tedavi gören insanlari düsün haline sükret ne mutlu bir tane var ve ikinci gelio..kismetinde böyleymis, allah bebegi verdigine göre kolayligini da verir merak etme

Senin için gerçekten süpriz olmuştur.
Ne güzel büyürler işte ikisi.
Sağlıkla doğsun annesi.:ecrin_bebek:

benimde bebeğim olsun artık.senağlama

yeşilim görüdüğümde ana bu bizim yeşilmi dfedim çok şaşırdım çok zor bi durum ama gelmek istemiş annesi allah kolaylık versin sana..inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini...

çok teşekküler kızlarr kesinlikle aldırmayı düşünmüyorum dogracagım allahın izniyle.işte kızım küçük oldugu için halen şokunu atamadım ama hayırlısı olsun prezervatifle korunuyoduk kızlarr.dikkat edin benim gibi şok üsütne şok yaşamayın

canım Allah size kolaylık versin cok güzelde
şu korunma şeklinizi bende merak ettim acıkçası.gamyoncuiremsu

demekki prezarvatifle korunmayacağız
ay saol canım.tekrar hayırlı olsun

Gözünüzaydın... Allah Olmayanlara Nasip Etsin Biran Önce İnşallah :Saruboceq:

öncelikle tebrikler, ve bebegini aldirmayi dusunmedigin icin seni kutluyorum. fakat benim bildigim, dogumdan sonra, spiral takiyorlar genelde doktorlar bu gibi durumlari önlemek icin. acaba senin haberinmi yoktu boyle biseyden bilmiyorum ama hayirlisi boyle imis diyelim. Allah yavrularinizi size bagislasin insallah.

Benım bı arkadaŞımda bÖyle spralle kalmıŞtı o yÜzden tercıh etmemıŞtım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…