2.yoldaaa

slm kızlar
benim 7 aylık bi kızm var ve ben düün hamile oldugumu ögrendim ve şoktayım sevinsemmi üzülsemmi karıştırdımm şaşkınım.kızımı da emziriyorum o daha çok küçük.hiç böyle bi hamilelgi beklemiyordum vede hazır degilim bu hamilelegi kaldırmaya korunmamaıza ragmen nasıl oldu anlamdım

yesilll canımmm nasılsın ya baya oldu görüsmeyelii bebeğini büyütmüssünn anam kıss sen ne yaptın :))saka kıss sanki senin elindemi bak o bebeğin nasibi varmıski olmus ama gercekten sevinsekmi napsak sasırdım bende valla allah yardımcın olsun canımm bebeğinde daha ufakmıs ama olsun canı ikiz gibi bakarsın artıkın kaydirigubbakcemile5

slm kızlar
benim 7 aylık bi kızm var ve ben düün hamile oldugumu ögrendim ve şoktayım sevinsemmi üzülsemmi karıştırdımm şaşkınım.kızımı da emziriyorum o daha çok küçük.hiç böyle bi hamilelgi beklemiyordum vede hazır degilim bu hamilelegi kaldırmaya korunmamaıza ragmen nasıl oldu anlamdım

ekim annelerinde yazmıştım... buraya da yazayım dedim... yazmadığım yer kaldımı bilmiyorum...:roflol:ama yanlız değilmişim sen de bi çok yerde söylemişsin... :1rolleyes:

benim de 6 aylık oğlum var ve hamileyim... üstelik ben hamile olduğumu öğrendiğimde 5 haftalıktır diye düşünüyodum... kan testi yaptırdım 15 haftalık olduğunu öğrendim.. şok üstüne şok...eğer sırtını dönüp yatmasaydı cinsiyetini bile öğrenecektim aynı gün..kaydirigubbakcemile3.... senin en azından 1 yaştan fazla olacak aralarında.. benim 11 ay olacak... dr bana emzirememezsin dedi... ben de zorla bıraktırdım oğluma... sen emziriyomusun peki...

yeşilim anam bune hız lem masallah belinize kuvvet hacı:roflol::roflol:şaka kız allahım sag salim kucagına almayı nasip eder inş. birikıs buda inş. erkek olur sıralamıs olursun allahım darısı inş. tüm isteyen arkadaslarımıza aminnnn:nazar::nazar:
masallah kondom ne fayda etmemiş kızz delip gecmiş süpermen:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
ekim annelerinde yazmıştım... buraya da yazayım dedim... yazmadığım yer kaldımı bilmiyorum...:roflol:ama yanlız değilmişim sen de bi çok yerde söylemişsin... :1rolleyes:

benim de 6 aylık oğlum var ve hamileyim... üstelik ben hamile olduğumu öğrendiğimde 5 haftalıktır diye düşünüyodum... kan testi yaptırdım 15 haftalık olduğunu öğrendim.. şok üstüne şok...eğer sırtını dönüp yatmasaydı cinsiyetini bile öğrenecektim aynı gün..kaydirigubbakcemile3.... senin en azından 1 yaştan fazla olacak aralarında.. benim 11 ay olacak... dr bana emzirememezsin dedi... ben de zorla bıraktırdım oğluma... sen emziriyomusun peki...

evet canım dr bana karnın daki 6 aylık olana kadar emzirebilirsin bi sakıncası yok dedi ve emziriyorum kızımda güzel emiyo yani dr öyle deyince bende bıraktımadımm

yeşilim anam bune hız lem masallah belinize kuvvet hacı:roflol::roflol:şaka kız allahım sag salim kucagına almayı nasip eder inş. birikıs buda inş. erkek olur sıralamıs olursun allahım darısı inş. tüm isteyen arkadaslarımıza aminnnn:nazar::nazar:
masallah kondom ne fayda etmemiş kızz delip gecmiş süpermen:roflol::roflol::roflol:

evet canım bizim hızımıza kimse yetişemezzzz

canım tebrik ederim:teytey:
araları çok fazla olmayacak ama hepsini birden büyütürsün
sende ilerde rahat edersin a.s.

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah. ne güzel beraber büyüyecekler

canım tebrık ederım her bebek kısmetıyle gelır pespese buyutursun ıste mevlam gonlune gore versın canım....

canım benim 10 aylık oğlum var bende hamileyim bizde korunuyorduk daha doğrusu eşim korunuyordu ben emzirdiğim için kullanamadım aldırmaya kıyamam doğumdan korkuyorum ama doğurucam ikiz gibi büyürler artık ne yapalım...........

çok teşekküler kızlarr kesinlikle aldırmayı düşünmüyorum dogracagım allahın izniyle.işte kızım küçük oldugu için halen şokunu atamadım ama hayırlısı olsun prezervatifle korunuyoduk kızlarr.dikkat edin benim gibi şok üsütne şok yaşamayın

hayırlı uğurlu olsun annesi
:1shok:yalnız ben acayip tırrsstımmm şimdi
gelen bebeğe değilde oğlumun anne sütü alamamasına üzülürüm
seninki 7 aylık küçük ama hayırlısı böyleymiş demek ki

bende 2. bebeğimi bekliyorum kızım şa an 7 yaşında ve şimdiki aklım olsaydı bir yaşında iken hemen ikinciyi yapardım ikisi beraber büyür bende şimdi daha rahat olurdum. yedi yıl aradan sonra aynı yorgunluğu yaşamak hem korkutuyor hem sevindiriyor

ayyyyyyyyy canım benim ya kaderimiz ne kadar benziyor benimde 6 aylık oğlum var ve ben yine hamileyim hemde korunmama rağmen bende ne yapacağımı bilmiyorm walla sevinemiyorm bile

Cok tebrik ederim. benimde 14 aylık bi kızım var 25 haftalıkta hamileyim araları 1,5 yaş olacak.bizde aynı şekilde korunuyorduk ama :)) oldu işte benim ikinciside kız. En cok kızım için seviniyorum ona arkadaş gelecek.Ama 2. hamilelik pek kolay olmuyor acıkcası evde fırılfırıl dönen bir bebek varken Herkes zorlanacaksın ama ilerisi cok iyi olacak diyor avunuyorum.Sana da Allah kolaylık versin diyorum. ve sağlıklı doğumlar inşallah....

allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inş..

benimde bu aralar korkulu rüyam bu düşünce..

şeyden soğuycam valla..

siz kontrol ediyomuydunuz sonradan prezervatifi..

yani delik var mı filan diye..

biraz özel oldu kusura bakmayın :)

tebrikler geleceği varsa durmuyo allah olmayanlarada nasip etsin :)

ya banada yardım edin bende hamileyim ve 23 yaşındatım 4 yaşına girecek bi oglum var kendimi bi tuaf hissetiyorum anlamsız duygular icindeyim beni biraz feratlatın

ya banada yardım edin bende hamileyim ve 23 yaşındatım 4 yaşına girecek bi oglum var kendimi bi tuaf hissetiyorum anlamsız duygular icindeyim beni biraz feratlatın

canımcım niye için daralıyoki bende 24 yaşındayım 4 yaş 11 aylık bi oğlum var ve bu ay ikinci bebişim için çalışmalara başlayacağım.aslında yaşımız daha çok küçük ama ilkini yaptık bi kere kardeşlerin arası çok yaş olacağına tek olsun daha ii bence bir an önce olması lazım birlikte doğuralım(ki inşallah benimde hemen olursa birliktede paylaşalım herşeyi süprizzzzz

X