2 yıllık evlilik ve Vajinismus

Meraba canim benim bende 8 aylik evliyim ve 3 gün önce yendim Anestol diye bir krem var agriyi hissettirmuyor kendini kasmiyorsun ve iliskiye girebiliyorsun kesinlikle onunla denemelisin
Bu gerçek olamaz yanma hissi olmuyor mu sonuçta içine giriyor krem

Bende aynı durumdan zamanında müzdariptim dile kolay 8.5 ay geçtikten sonra yenmiştim ve hiç acıda yaşamadan.İlişkiye girmek acı duymak anlamına gelmez.Bende kendimi çok kasıyordum bu yüzden birleşme sağlanamıyordu çok zor bir süreç psikolojikmen doktora muayeneye gittiğimde alttan muayene edilemiyordum ta ki İstanbul Şehir Hastanesindeki doktor bana bu konuda uzman bir doktor önerene kadar Allah ondan razı olsun.İstanbul üniv hastanesinde (Çapa’da) bu doktor randevu alıp gittim her gittiğimde bana uygulamalı olarak destekledi ardından eve ödev veriyordu eşimle yapıyorduk bu birkaç kez daha böyle devam etti ve 8.5 ayın sonunda daha seansım bile bitmeden ben vajinismusu atlattım.Kullanılan bu jeller kayganlaşyırıcılar dikkat edilmiyor fakat spermleri öldürebiliyor bunu dikkate alın ve geçici çözümler oluyor kesinlikle terapi almanızı tavsiye ederim devlet hastanelerinde de var ben seansımda bitirmemiştim başka bir doktora muayeneye gittiğimde o kadar sert davranmıştı ki muayene ederken bende kendimi kasmışım daha sonra biraz tedirgin olmuştum ama doktor var doktor var şu an tedavi gördüğüm doktorum çok düşünceli biri ve tedavi süresince çoğu kez alttan muayene olduğum için artık daha kolaylaşmaya başladı.Boşuna zaman kaybetmeyin bence alanında uzman doktora gidin en başta bende çok düşünmüştüm kas gevşetici kullansam sakinleştirici falan kullansam falan 1 kere zaten canınızı yakan bir durum olmadığını anladığınızda sizde kasılmayı bırakacaksınızdır zaten..

Kadın hastalıkları bölümü diye girdiğinizde İstanbul üniversitesi hastanenin randevu Sisteminde alt dallar çıkıyor cinsel disfonksiyon polikliniği diye yazıyor oradan alınıyor.Doktorun kendisi de kadındı ben gittiğimde

Merhaba bende 1 aylık evliyim ve her deneme hüsran ne yazık ki evlenmeden önce de bir cinsel hayatımız vardı birleşme yoktu eşimde bende birleşmenin hemen olacağını zevkli anlarımızın olacağını düşünüyorduk ta kiii o geceye kadar . Dikatörde de ilk 2 tamam ama 3. De takılı kaldım yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi olarak mı geçiyor acaba? Randevu ordan mı alınıyor? Birde hangi doktora göründünüz acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi olarak mı geçiyor acaba? Randevu ordan mı alınıyor? Birde hangi doktora göründünüz acaba? Yardımcı olabilir misiniz?
Evet hastanenin kendi sitesine giriyorsunuz kadın hastalıkları diye girdiğinizde cinsel disfonksiyon bozukluğu diye yazıyor oradan randevu alıyorsunuz Kadın doktordu çokta iyidi ismini hatırlamıyorum ama bi bakacağım bulursam yazarım tekrar böyle bir sorununuz varsa asla ertelemeyin inanın ben keşke başta bilseydim dedim muayene için gittiğim bir kadın doğumcu bana önerdi ve %90 nin üzerinde başarı şansı var demişti gerçekten de öyle oldu ki benim seanslarım tamamen bitmemesine rağmen ben 3 4. Gidişimde yendim ve korktuğum kaçtığım bu muymuş demiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…