2 yildir evliyim ve cinsel hayatim biraz karmaşik

Olmadığınızın farkinda olmamasi için öküz olmasi lazim. Olmadığınızın farkinda ve boyle bir sorun yokmuş gibi davraniyor.

Erkekleri fazla abartiyor olabilir miyiz? Bir cogu penislerinden sivi cikmasa kendi orgazmlarini bile farkedemeyecek kadar okuz zira... ahshhwywu

Yurtdisina gitmek için evlenmiş olabilir. Sevdiği vardı ayrıldı da acaba ona ihanet etmek istemiyor gibi davraniyor

Orgazm olamadigimi onu incitmemek icin soylemiyorum kendini yetersiz hissetmesin diye sonucda normalde erkeklerin gururuna dokunur bu ama bi yandanda ben eksiğim tabi seviyorumda cok oda sevgisini gosteriyor tabi zaman zaman
Böyle böyle adamların "gururu" için neler yapıyorsunuz da, kendi mutluluğunuz için ağzınızdan tek kelime çıkmıyor...
Devam edin, ne diyim...

Yurtdisina gitmek için evlenmiş olabilir. Sevdiği vardı ayrıldı da acaba ona ihanet etmek istemiyor gibi davraniyor
Pek sanmiyorum cunki iliskimiz sirasinda istekliydi ve kendini zevk aliyordu sevgi gosterilerinde bulunuyordu normaldede

Herkes demedim cogu dedim ve ben de muhtemelen ömrum boyunca bu adamla evli kalicam. Mutlulugum yarim olur eksiklikden dolayi ama yinede bi sekilde mutlu olurum heralde. Ayrilmayi göze alamam
Zaten ennifak biseyde micadele etmeden ayrılmak.manyikli değil

Gorucu usulu olsun yinede severek evlendik sonucda o sadece kucuk bi detaydi konuda
Kesinlikle o küçük bir detay çünkü her sevişmede boşalmadan cinselliğin bitmesi çok büyük bir sorun yani kadınları hiç anlayamıyorum böyle bir ilişkide evli kalmak bile saçma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…