2 yaşında oğlum çok mu kilolu

Cocuk doktoruna takibini yaptirin
Ama kilosu normal , neden kilolu dediniz anlamadim , benim kizim da hemen hemen ayni ki daha 17 aylik
17 aylık bebeğiniz mi 16 kilo
Benim önümüzdeki ay 5 yaşına girecek kızım 16.500 kg
Doktor doktor gezmekten yoruldum vallahi.
Geleyim de sizin kız elini sürsün kafasına

Eşim uzun boylu ben kısayım.eşim iri bi adam yani öyle zayıf değil ama çocukken zayıfmış

Bilmiyorum bana da kilosu fazla geldi..doğduğunda da iyiymiş hani kilosu:)) yerim onu tam benim sevdiğim gibi:)) yiğenim 3.5 yaşında kilosu 14..boy kilo gelişimi normal..siz takip etmeye devam edin bence..

Boyda ve kiloda üst persentilden gitmiş
Çocuk dru vki hesaplar ama o da normal sınırlarda
Hiç şeker ölçümü yapıldı mı
Endokrin bir sürü hormon ölçer test yapar ama gerek var mı bilemedim aşırı bir kilosu yok sonuçta

Valla cnm aynı yaşta kızım var ve 11 kilo. Gerçi biz de zayıfız ama olmaları gereken kilo persantile göre en ideal 13-14 arası. Yani kilosu fazla şu an. Süt miktarını da azaltın, yediklerine de daha dikkat edin çok şekerli hamurlu şeyler yemesin. Yazık sonra hayatı boyunca kilo problemleri olmasın

17 aylık bebeğiniz mi 16 kilo
Benim önümüzdeki ay 5 yaşına girecek kızım 16.500 kg
Doktor doktor gezmekten yoruldum vallahi.
Geleyim de sizin kız elini sürsün kafasına
15.5 kilo :)
Zayif cocuk iyidir
Oglum 10 yasinda daha yeni 30 kilo oldu
Biri zayif biri dombik :)
Saglikli ise dert etmeyin kiloyu

Ay yok artik , saka gibi gercekten

Bizzat benim yengem. O kadar cahil ki yarabbim defalarca uyarmama rağmen hala devam ediyor vermeye.Çocuk hergün sayısız çikolata yiyor neymiş ağlıyormuş vermeyince.. Kola veriyor neymiş bir yeri şişermiş. Kahve içiyoruz diyelim ona da tutuyor biryeri şişer maazallah.. Her öğün bir bardak çayı da var biryeri şişer maazallah maazallah.. Neyi yapma verme dedimse hepsini veriyor. Allah akıl fikir versin dedim bende.Ablam da ona keza cahillikte yarışıyorlar..Bir yerleri şişer mazallah

Gercekten allah akil fikir versin
Yazik yavruya

Bilmiyorum bana da kilosu fazla geldi..doğduğunda da iyiymiş hani kilosu:)) yerim onu tam benim sevdiğim gibi:)) yiğenim 3.5 yaşında kilosu 14..boy kilo gelişimi normal..siz takip etmeye devam edin bence..
Göbekli biraz bacakları tombul.şimdi çiş eğitimine başladık lazımlığa oturunca pipi görünmüyornasıl denk getirip içine yaptıracaz bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…