Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba arkadaşlar,bende grubunuza katılmak istiyorum.silviya arkadaşıma sordum sağolsun mesajıma cevap verdi. 26 yaşındayım 1,55 mt boyunda ve 59 kg mım.5 ocaktan buyana diyet ve sporla 5 kg verdim ama 59kg da takıldım kaldım.umarım sizden alacağım bilgi ve motivasyonla kilo çizelgemi değiştirebilirim.herkese kolaylıklar dilerim

slm arkadaşlar.. bugün 40 dk lık sporla güne başladım. sabah 2 dilim kemk ve 1 yumurta ile yapılmış omlet salatalık domates yedim
öğle: 5 kaşık sebze yemeği ve 2 dilim ekmek yedim
akşam ise: pilav 2 parça tavuk ve cacık yedim..
baya yorgunum gidip dinleneceğim hepinize iyi akşamlarrrrr görüşürz...

silviş
istersen sanada göndereyim. benimki üniversiteden getirtilme kefir kendim mayalıyorum.aslında her derde deva DıYEDE içmeye çalışıyorum.benim lohusalık dönemimde çok bulaşık yıkamakatan kalma ellerimdebir deterjan alerjisi sorunum var onada iyi geliyor diye aklıma geldikçe içmeye çalışıyorum. mayalanma süresinin bile önemi var.
moon ve diğer arkadaş inşallah katılırsınız sizde aramıza zaten .çok fazla kilonu yok çabucak verip mezun olursunuz.
kocaelicim
demek sobelendim.biraz kendime geliyim peşine düşerim.
silviş o dediğin topiğide arkası yarın yaptım hergün okumaya çalışıyorum.
bugün ne yedim.
sabah
2 dilim ekmek peynir.
ara
yoktu
öğlen
1 tabak pırasa 1 dilim ekmek
ara
4 dilim sucuk 1 simit.azıcık kaşar
artık akşam yok .
ara
1 bardak kefir ,1 elma

iyi akşamlaar
bu sabah azıcık ekmek,peynirli omlet yedim.
öğlen bi tane muz yedim.oğlumuda alıp yürüyüşe çıktım.
akşamda dünkü kuru fasülyemizden ve azıcıkta pilav yedim.
şu andada çay içiyorum.dahada bişey yemek yok.
handemicim benm pek tatlıyla aram yok bende dolma falan istiorum.ooff offf..
singingcim kefir içiyormuşsun.hiç denemedim doğrusu demek çok faydalı bişey ben bilmiyordum.yarasın o zaman arkadaşım...,
baharcım neden yoruldun o kadar.iyi dinlenmeler canım..
silviya bamyaya bayılırım .afiyetin olsun.ooofff diyetteyken herşeyden canım çekiyr ya...
megilaracım seninde iyi geçmiş diyet açısından...
hepinize selamlar...

SİLVİŞ,

didicim yolun açık olsun o zaman .ne toplıyacağınız bellli mi ona göre?

cnm ne toplıyacağınız belli mi derken anlamadım canım, saatte geç oldu kafam yerinde değil pek. buraya da uğrayamıyorum kusura bakmayın kızlar o kadar yorgun oluyorum son gunlerde gelır gelmez kafayı vurup uyuyorum. bu hafta diyet adına gecen en kötü haftam olucak büyük ıhtımalle:KK43:( kaçamak yaptığım yok ama çokta dikkat edemedim.

inş herkesin sağlığı sıhhati yerindedir
iyi geceler.

merhaba kızlar ben bunda sorna kaptan değil gece bekçisiyim :) bu arada takımda da kaçaklar var... gelselerde ifadelerini alsak bi kötükedihüso

bugün ne yedim
kahvlatı :eek:mlet ,peynir, 2 dl ekmek, çay
öğle: 1 simit 1 bardak vişne kompostosu
ara:çay
akşam:semizotu ve yoğurt

kızlar bende katılmak istiyorum bu gruplardan birine ama okudum okudum bir türlü anlayamadım nereye başvurucam nasıl katılıcam yeni takımlar cuma günümü toplanıyor, anlatırmısınız lütfeeensenağlama

aysim
önecelikle hoşgeldin takımııza. cuma yarışması her hafta tartılıp cuma günleri kilo bildirmi yaptığımız bi zayıflama yarışması. (ama biz takıma perşembe günü yazıyoruz kilolarımızı cuma günüde gelen bildirm yapılıyo) cuma yarışması ile ilgili detaylı bilgi içeren linki mesajıma ekliycem mutlaka göz atmanı istiyorum. zaten kendi iblgilerini içeren mesajı yazmışsın onları not alıcam. senden istediğimiz düzenli paylaşımda bulunman (yani hergün aksatmadan takıma girerek yedikleirndne içtikleirndne ve zayıflama adına yaptıklarından bahsetmen.) yazdığın son mesajdan itibaren senden sonra yazılan mesajları okuyarak onlara karşılıklar vermen.böylece birbiirmize yakınlık sağlamış oluyoruz. umarım bizm le birlikte keyifle zayıflar ve hedeflediğin kiloya ulaşırsın.sağlıklı bir zayıflama dönemi diliyorum .tekrar hoşgeldin aramıza... a.s.

LıNK : http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-zayiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri.html

selam kızlar mesajları okudum.hepinize teşekkür ederim.hayırlısıyla bebeğimi kucağıma aldıktan sonra aranıza dönmeyi çok istiyorum.baklalım kaç kiloyla tamamlıycam hamileliğimi. şimdiden strese girdim kilo alcam diye.

stres yok canım relax :lepi:

aysim canım yerimiz varmı tam olarak bilmiyorum ama bir arkadaşımız bebek beklediği için takımdan ayrıldı belki onun yerine girebilirsin hayatım silvişcim yani kaptanımız bütün mesajları okuyo emin ol sana dönücekdir gündüz girmesede gece muhakkak girer o sana daha sağlıklı bilgi verir hayatım
ama şimdilik şöle sölim yaşını kilonu yazıyosun kilonu sabah aç karnına tartılıp yazman gerekiyo bu şekilde kendini anlatıyosun sonra sana dönülücekdir emin ol
şimdiden sana iyi zayıflamalar hayatım....

sağol canım ilgilendiğin için.işte ben de tam bunu bekliyodum Şeniz Şeniz
iki arkadaş çağırmıştık ama bikere yazdılar osnrada ses çıkmadı şmdi aysim ve moonserose arkadaşları kabul ediyorum olar yerine.sanırım kontenjanıız tamamlanmış oluyo.0

handemi canım çok sağ ol. çok iyisin. yaşım 28 kilom daha bu sabah aç karnına tartıldım 60, 60.4 ken başladım rejime iyi gidiyorum galiba:) ama yavaş geliyor bana. boyum 1.61, bel .çevrem 84 kalçam 97:KK43:

canım 400 gr gitiş.nekadar oldu başlayalı neler yapıyosun?nasıl besleniyosun?spor yapıyo musun? biza bahset biraz.ayrıca yavaş yavaş ama kalıcı olarak ver önemi yok. haftada 500-1000 gr arası ideal.

meraba arkadaşlar...
yediklerimi yazayım
sabah 1 simit(1 tane de küçük ama küçücük poaça yedim)
öğlen sabah o küçücük poaçayı yedim die kendime ceza verdim ve bir şey yemedim
az önce etiform yedim
o kadar şimdilik
akşama barbunya yaptım,azcık ondan yerim yeter...

canım sen kendine ceza vermişsin ama böyle yanlış. hiçbişey yemeden geçirilen öğün sonrası daha tehlikeli. bu yüzden mutlaka hafifi bişeylerde olsa yemelisin.uzun süre mideyi boş bırkama.ayrıca simit poaçaya göre daha masum ama pastane simidi değilde odun simidi. bu kısmında altını çizmek gerek :) 1 simit =4 dl ekmek

merhaba arkadaşlar,bende grubunuza katılmak istiyorum.silviya arkadaşıma sordum sağolsun mesajıma cevap verdi. 26 yaşındayım 1,55 mt boyunda ve 59 kg mım.5 ocaktan buyana diyet ve sporla 5 kg verdim ama 59kg da takıldım kaldım.umarım sizden alacağım bilgi ve motivasyonla kilo çizelgemi değiştirebilirim.herkese kolaylıklar dilerim

moonserose sporla birlikte yürütmen harika.merka etme vücut zama nzaman bazı kilolarda takılablir eğer sen beslenmeni ve sporunu bozmada ndevam dersen bi süre sorna daha fazla direnemeyecektir. ümidini yitirme. ayrıca hoş geldin aramıza. aysim u ya yazdıklarım senin içinde geçerli verdiğim linki seninde incelemieni istiyorum canım. sağlıklı bir kilo verme dönemi geçerimen dilerim. umarım birlikte hedefe ulaşırız a.s.

silviş
istersen sanada göndereyim. benimki üniversiteden getirtilme kefir kendim mayalıyorum.aslında her derde deva DıYEDE içmeye çalışıyorum.benim lohusalık dönemimde çok bulaşık yıkamakatan kalma ellerimdebir deterjan alerjisi sorunum var onada iyi geliyor diye aklıma geldikçe içmeye çalışıyorum. mayalanma süresinin bile önemi var.
moon ve diğer arkadaş inşallah katılırsınız sizde aramıza zaten .çok fazla kilonu yok çabucak verip mezun olursunuz.
kocaelicim
demek sobelendim.biraz kendime geliyim peşine düşerim.
silviş o dediğin topiğide arkası yarın yaptım hergün okumaya çalışıyorum.
bugün ne yedim.
sabah
2 dilim ekmek peynir.
ara
yoktu
öğlen
1 tabak pırasa 1 dilim ekmek
ara
4 dilim sucuk 1 simit.azıcık kaşar
artık akşam yok .
ara
1 bardak kefir ,1 elma

sağol canım.düşünmen yeter eğer içebilseydim mutlaka isterdim ama malesef işte.benim arkadaşım gıda okudu oda üniden getirmişti mayasını mayalayıp duruyodu.ben hazırını içtim onun zoruyla ama hiç hoşlanmadım.sağlıklı olduğunu bilmeme rağmen içemiyorm malesef. ama içebilen herkes içsin.hatta kefirle ilgili tez okumuştum etkilenmiştim baya. sürekli türeyen yaramaz bi mayası var pirinç görünümlü :) fazla fermante olmadan içmek lazım ayrıca. alerjin içinde üzüldüm.ama eminim şuan kullandığın üürnlerede dikkat ediyosundur.adını vermem yasakmı bilmiyorum bu yüzdne yazmicem neme lazım banlanmaylaım şimdi :) ürün yelpazesi çok geniş olan ve temsilcilik usulü satışı yapılan bi markenın üürnleri harika. biz evimizde hemen hemen bütün temizlik üüernlerini kullanıyoruz. üstelik bulaşıkları yıkadıktna sonra suyunuda çiçeklere döküyoruz ve çiçeklerimiz acayip coştular.yani cilde zararı olmadığı gibi doğayada zararı olmayan ürünler.mutlaka tavsiye ederim.

iyi akşamlaar
bu sabah azıcık ekmek,peynirli omlet yedim.
öğlen bi tane muz yedim.oğlumuda alıp yürüyüşe çıktım.
akşamda dünkü kuru fasülyemizden ve azıcıkta pilav yedim.
şu andada çay içiyorum.dahada bişey yemek yok.
handemicim benm pek tatlıyla aram yok bende dolma falan istiorum.ooff offf..
singingcim kefir içiyormuşsun.hiç denemedim doğrusu demek çok faydalı bişey ben bilmiyordum.yarasın o zaman arkadaşım...,
baharcım neden yoruldun o kadar.iyi dinlenmeler canım..
silviya bamyaya bayılırım .afiyetin olsun.ooofff diyetteyken herşeyden canım çekiyr ya...
megilaracım seninde iyi geçmiş diyet açısından...
hepinize selamlar...

enfurtu canım dolma fazla yağlı olmadığı sürece portein ve karbonhirdat dengesi olan güle yemeklerden biridir.abarmadığın sürece korkmana gerek yok.yiyebilirsin. unutmayalım korkmamız gereken yiyeceklerin kendileri değil yediğimiz miktar

hepinize iyi geceler a.s.

merhaba hatunlar , teşekkür ederim nazik karşılamanız için.bugün çok yoğun olduğım için size yazma fırsatını ancak bulabildim.dünki yediklerimi yazayım hemen ;

sabah:klasik kahvaltı(hep aynı kahvaltıyı yaparım; 1 dilim kepek ekmeği,1 kibrit kutusu peynir,2 dilim kaşar,4 adet zeytin)
öğlen : 5-6 adet kara lahana sarması
ara: bir avuç beyaz leblebi
akşam:1 tas mercimek çorbası
2 adet közlenmiş biber
ara:5-6 adet fındık

herkese kolaylıklar dilerim....

herkese meraba
sabah yarım paket etiform bisküvi
öğlene kadar 1lt su
öğlen 1 kase şehriye çorbası
ara 1 elma ya da yoğurt yerim
akşam da 1 tabak barbunya yerim
yatana kadar da en az 1,5lt daha su içerim(ödüm patlıyor tekrar taş oluşacak diye:))))

bu arada takıma yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler a.s.
sizlere de iyi kilo vermeler diliyorum

didicim ,sen work and travel a katılacağım demiştin onun work kısmında ne var.
genelde meyve toplama olurdu benim zamanımda onun için sordum.
megilara sorumu yineliyorum. taşını nasıol düşürdün.aman Allah bir daha göstermesin.
silvişim,çiçeklere dökülen suyu olanı bende kullanıyorum .çünkü eşim satıyor . ama bana pek yara sağlamadı. aslımda günde 8 kez elimi kremlemem gerekiyor bende bunu yapamıyorum.
çamaşır suyunuda çok severim. eldiven kullanıyorum ama arada kaçamak .
sabunum bile beyaz.
bugün ender saraçın tarifinden lahana yaptım. 1 baş soğan ,lahana ve 7 diş sarımsak. salça yok. önce soğanlar hafif kavruluyor sonra diğerleri katılıyor
fena değildi. ama pek doyamadım.
neyse gene yazarım

Merhaba arkadaslar
ama malesef Turkiye den diyemiyorum cunku gidemedik dun.Havayollarinin yaptigi bi hatadan dolayi gidemedik ve ucagimiz ertelediler.Neyse vardir bunda da bi hayir diyelim uzulduk ve ta yasadigimiz yerden Houston'a arabayla 2,5 saat gidip bide o yolu bosbos donduk ve cuma yine gidicez.Neyse sizide bogmayayim bu dertlerle.Bu arada hala 57 kg yim hala belki 56 olurum .Ama kizlar dun sinirden o kadar yedim ki engel olamadim bugun toparlamaya calisiyorum .Sizleri de coook cok opuyorum .Selamlar.....

megilara sorumu yineliyorum. taşını nasıol düşürdün.aman Allah bir daha göstermesin.
canım yaaa özür dilerim ben kaçırmışım önceki sorunu
geçen hafta p.tesi idrarda kanamam vardı ve yatmaya yakın ağrılar da başladı neyse,salı sabaha kadar o şekildeydi,dr a gittik,başka taş ya da kum yok,yani ben p.tesi olan taşı düşürmüşüm,çok sancılı olmadı allahtan,ama %80 tekrarlar,tıpta çaresi yok,tek çaresi bol su dedi...işte öle canım...allah kimseye vermesin,doğum sancısının 10 katı beter bir sancı olabiliyormuş
Merhaba arkadaslar
ama malesef Turkiye den diyemiyorum cunku gidemedik dun.Havayollarinin yaptigi bi hatadan dolayi gidemedik ve ucagimiz ertelediler.Neyse vardir bunda da bi hayir diyelim uzulduk ve ta yasadigimiz yerden Houston'a arabayla 2,5 saat gidip bide o yolu bosbos donduk ve cuma yine gidicez.Neyse sizide bogmayayim bu dertlerle.Bu arada hala 57 kg yim hala belki 56 olurum .Ama kizlar dun sinirden o kadar yedim ki engel olamadim bugun toparlamaya calisiyorum .Sizleri de coook cok opuyorum .Selamlar.....

kısmet canım yaaa,her şerde bir hayır vardır...cuma gelirsiniz inşallah

bu arada gündüz yediklerimi yazmıştım
ama tekrar yazayım
sabah yarım paket eti form
öğlen 1 kase şehriye çorbası
ara yok
akşam 1 k.ekmek ve 1 tabak barbunya yemeği yedim
şimdiye kadar 2 lt su içtim

Merhaba kızlar. Tarikim geçmiş olsun canım. Bu iştede bir hayır vardır. Ben hala diyetimi bozmadım bozmamayada kararlıyım. Bakalım yarın kaç çıkacağım tartıda...Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniza.s.
Silvişim de burda şuankaydirigubbakcemile5

slms şekerler

bugün diet adına süper bi dün oldu
sabah klasik kahvaltımı yaptım 2 dilim ekmek peynir zeytin
öğlen bir kase çorba salata bir dilim ekmek
ara 2 grissini bir muz
akşam 2 kaşık pilav 3 adet köfte
ara bir bardak süt 1 grissini

40 dk pilates yaptım 20 dk yürüdüm daha nolsun dimi

melrose yanlışmı yazdım hayatım adını ama neyse yinede çok çok hoşgeldin aramıza umarım istediğin kiloya ulaşırsın bi an evvelhihoyyyt

Tarikim canım benim hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır deiğin gibi ayrıca arada bir yedim diye kendini üzme aramızdaki en azimli olanlardansın bunu hepimiz biliyoruz arada sırada ödüllendir kendini bu senin hakkın bence:hooray:

Kocaelicim maşallah azimli gördüm kız seni bööle devam a.s

Megilera cım sende maşallah hiç bozmuyosun dieti yediklerine bakıyorumda sende acaip azimlsisn hayatım takdir ettim seni bu arada bebş nasıl kızmıydı erkekmi???:emir_bebek:

Singingcim ya bende istiyorum yeni tarifler bildiklerimden çok sıkıldım ama sende fena değğildi pek doymadım yazmışsın uffff yeni bişeyler tarifler lazım kızlar yokmu bildiğiniz değişik şeyler???cokacimcoook

iyi akşamlaaar.sayfamızı saat kaçta açtım bilmiyorum,taa bu saat oldu anca okuyup yazabiliyorum.oğlum bu aralar çok huysuz,babası saatlerce pc başında oturuyor hiç kucağına gitmez ama ben oturunca başlıyor mızmızlığa.
bugün ben maalesef lahmacun yedim.yaaa yerken nedense hiç aklıma gelmiyor az yiyeyim demek.sözde nisan başında yeniden toparlanacaktım.ama geç değil.yeniden karar alırım di mi yaaa...
hepinizi öpüyorum.inşaallah yarın hepimiz müjdeli haberlerle döneriz sayfamıza.

moonserose canım adını yanlış yazmışım düzeltim dedim tekrar hoşgeldin aramıza evlimisin bekarmı hayatım azıcık bahset kendinden
çokmu meraklıyım ne maşallah 5 kilo ocakdan buyana süpersin arkadaşım kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar bugün yime çok yorulmuşum eve geldim kendimi attım yatağa.işlerim çok aksi gitit üstelik elimde 2 tane havya patladı. çpk korktum ama Allahtan bişey olmadı.

sabah peynir zeytin ve çayla alel acele kahvaltı yapıp çıktım öğle yemeği yok malesef bikaç çubukkraker atıştırdım ayaküstü akşamda birazcık semiz otu ve bulgur pilavı. pek düzenli bi gün değildi yine

merhaba hatunlar , teşekkür ederim nazik karşılamanız için.bugün çok yoğun olduğım için size yazma fırsatını ancak bulabildim.dünki yediklerimi yazayım hemen ;

sabah:klasik kahvaltı(hep aynı kahvaltıyı yaparım; 1 dilim kepek ekmeği,1 kibrit kutusu peynir,2 dilim kaşar,4 adet zeytin)
öğlen : 5-6 adet kara lahana sarması
ara: bir avuç beyaz leblebi
akşam:1 tas mercimek çorbası
2 adet közlenmiş biber
ara:5-6 adet fındık

herkese kolaylıklar dilerim....

mooncum beslenme şeklini beğendim.bende böyle besleniyoken haftada 1 kilo vereibliyodum ama artık malesef bu düzeni yakalayamıyorum tekrar.yatış kalkış ve yemek satlerim çok dengesiz dolayısı ile kilo olayıda dengesiz.

yatana kadar da en az 1,5lt daha su içerim(ödüm patlıyor tekrar taş oluşacak diye:))))

canım Allah göstermesin inşallah bidaha.sen suyunu içte bidaha hiç taş kum bişey olmaz inşallah.

silvişim,çiçeklere dökülen suyu olanı bende kullanıyorum .çünkü eşim satıyor . ama bana pek yara sağlamadı. aslımda günde 8 kez elimi kremlemem gerekiyor bende bunu yapamıyorum.
çamaşır suyunuda çok severim. eldiven kullanıyorum ama arada kaçamak .
sabunum bile beyaz.
bugün ender saraçın tarifinden lahana yaptım. 1 baş soğan ,lahana ve 7 diş sarımsak. salça yok. önce soğanlar hafif kavruluyor sonra diğerleri katılıyor
fena değildi. ama pek doyamadım.
neyse gene yazarım

canım madem hassasiyet durmu var çamaşır suyundan uzak durmaya çalış ve kaçamaksız bi şekilde eldibvn kullan.gerçi ben eldivenle hiç iş yapamam ama böyle dumlarda mecbur. elinide 8 kez olmasa bile gün boyu etkisini sürdürebilecek uygun bişeyler kullan yada en azından 2-3 kez sürmeye çalış.

Merhaba arkadaslar

canım hayırlısı olsun.sıkınıt çekmişisniz ama vardır bu iştede bi hayır diyelim. türkiyeden merhaba demeni bekliycez. öpüldün kocaman Şeniz

Merhaba kızlar. Tarikim geçmiş olsun canım. Bu iştede bir hayır vardır. Ben hala diyetimi bozmadım bozmamayada kararlıyım. Bakalım yarın kaç çıkacağım tartıda...Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniza.s.
Silvişim de burda şuankaydirigubbakcemile5

sobelendim mi yani :)

2. TAKIM **99. ETAP**

Kocaeli (59.5///% )
singing kettle (72.9///% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.1///%)
papatya-32(79.3///%)
dididi(55.0///%)
megilara(69.1///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (685.4///%)

Megilera cım sende maşallah hiç bozmuyosun dieti yediklerine bakıyorumda sende acaip azimlsisn hayatım takdir ettim seni bu arada bebş nasıl kızmıydı erkekmi???:emir_bebek:
aslında bu konuda çok da azimli biri değilimdir ama ben de şaşırıyorum kendime
bebiş iyi canım,2. dişimiz de bugün çıktı
kız,adı ipek

2. TAKIM **99. ETAP**

Kocaeli (59.5///% )
singing kettle (72.9///% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.1///%)
papatya-32(79.3///%)