Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hiç modumda degilim şu an jujucum
kahvaltı yapmadım canım istemiyor saece sularımı içtim
arkadaşlardan biri miscim di herhalde çocuklara snein karışımdan içir demiş içmiyorlar kuzum içmiyorlar dün yaptım bak bademciklerine çok iyi gelcek dedim bal koydum içine mümkünatı yok bir yudum aldı midesi bulanıyormuş beyefendinin
samanyolum normalde iştahları cok yerinde canm hele büyük oğlan maşşşlahımız var yani canm
bagışıklık konsuuna gelince de küçüğümün kinin daha önce baktırmıştık yerklerde sürünüyordu bende kullanmıştım imunex miydi neydi adınıda unuttum ya ondan işte canm bilmiyorum son durumlar ne
asi yol göster napalımmmmmmmmmmmmmm fikirlerinizi söyleyin ya

günaydın kızlar

saat 11e kadar bekleyelim. gelirlerse karşılıklı konuşur karar veririz. ama eğer gelmezlerse de yapacak başka bişey yok maalesef :1ninca:

bu arada hazır eksi bildirimler fazlayken kilomu söliim eyvahedigeldismile
maalesef 64 yine kaydirigubbakcemile
ama vücudumdaki toparlanmayı hissediyorum. neden böyle anlamadım. uykusuzluktan mıdır acaba :1ninca:

****2.TAKIM- 145.ETAP****

dora( 72.5 / 72.0 / 0.5 / 0. 69 % )
samanyolu(64.1 / 63.8 /0.3 / 0.47 % )
moda makyaj ( 66.8 / 69.0 /- 2.2 / -3.29 % )
EBRULUM ( 82.4 / 82.0 / 0.4 / 0.49 % )
karabiber01kendi isteği ile takımdan ayrıldı
asi_bulut( 63.4 / 64.0 /- 0.6 / - 0.95 % )
missnewmoon ( 70.9 / 70.2 / 0.7 / 0.99 % )
OıRPATA ( 100.1
harikulade paylaşım nedeni ile diskalifiye
Lara ( 68.7
LeyL35 (76.0 / 75.3 / 0.7 / 0.92 %)
JUJU(62.3 / 74.0 / -11.7 / -18.78 %)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 797.1 )

Son düzenleme:
ha şimdi birde zümrtü takıma girdimi girdiyse nerde kilo bildirimi
of of öldürceksiniz siz beni kahrımdan bir sürü işim var kızlar ya yapmayın allah aşkına
zamnım yok

bitiyor mu yani bilmiyorumkismile
bu kadar insana bunu yapmamalılar :sinifsinif:
nasıl zayıflarız sonra yawww :sinifsinif:

Bıldırımler son ne zaman yapılmasıl ebrum.... Yardımcı felan yokmu ılla sen mı takıp etmelısın...

Bİldİrİmler son ne zaman yapılmasıl ebrum.... Yardımcı felan yokmu İlla sen mİ takİp etmelİsİn...

bildirimler için saat 11:00 son diyoruz ama gel görkiiiiiiiiiiiiiiiii :1ninca:

ebru kaptan. ama elinden gelen, fırsatı olan herkes burda yardımcı oluyor. ben genelde buradayım bir aksilik olmadığı sürece olumunekankayizsmile

dora yarıdmcı
ama o da yok
ta ya biz öyle liderlik kaptanlık yardımcılık vs vs yok aslında bizde asicim de bakıyor yeri geldişğinde dora da bende can m
neyse işte böyle tamam ben şimdi cıkıyorum gelen gelir gelmeyen gelmezzz ben girdiğimde bildirimleri yaparım inşallah eger hakeza elektrik falan kesilirse jujumu ararım bir şekilde halledersiniz olrumu kızlar beni bekliyorlar

Ara ÖĞÜn olarak 3 yulaflı yedım yeŞılımı ıÇtım... Suyumu yudumluyorum Şımdı

bugün bildirime gelmeyen herkessssss diskalifiyeeeeee
ben herkesi bekleyemem kimse kuura bakmasın
sonradan yok efendim işim vard vs vs dünden girseydiniz kardeşim olma-z böyle olmazzzzz
öyle bir cümle yazıpta iki gün ortadan kaybolmakla olmuyor bu işler biraz sorumluluklarınızı üzerinize alın lütfen

ne zaman dönersin ebrum.

eğer gelmezlerse çıkartıcaz dimi diğer arkadaşları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…