2 sezeryan arası kısa olan var mı

Yaaaa ayyy ne güzel inşallah Allah bize geçirdiğimiz kötü gunleri unutturacak unutmak zor da belki hafifler . Sizin adınıza çok sevindim bende gebelik cok şükür devam ama çok kanamalarim oldu süreç çok zor ilerliyor 18 haftalik olduk hep yatarak gecirdim yada hastanede kaldm yüreğim hep agzimda herseye rağmen kızım hala benle inslalah hiç birakmaz beni busefer basaririz. Sizin içinde güzel bir süreç olur. Haberleşmeye devam edelim güzel haberlerle
Ya inşallah canım benim çok sevindim bende senin adına:) inşallah hayirlica alırız kucağımıza ya

Kese içi kanama var budaa yuksek düşük tehlikesi demek bende yatarak dinleniyorum bu süreçte. Bebek haftasiyla uyumlu suan ama her an hersey olabileceğinden tedirginim kimseylede paylaşmıyorum bu durumu daha sonuca kavuşmadigindan.Suan 8 haftaligm .doktor bi sorun olup olmaz demek için erken dedi 38.haftada aliriz biraz da ağrın olabilir son ayda belki dedi.Tabi o evreleri gorcekmiyim suan bilemyorm
Canimmm merhaba hatirladinmi beni :) nasılsın doğum yaptın mı seni çok merak ettim :)

Evet hatırladım tabiki :) yok henüz dogum yapmadm 34.haftamdayim gün sayıyorum artık Allah nasip ederse.sen de durumlar nasil
Yaaa çok mutlu oldum adına :) kanamaların kesildi mi nasil gidiyor hamilelik sezeryan mi yapicaksim normal mi:) ya ben hamileyim demistimya kalbi durdu maalesef kaybettim kürtaj oldum :KK43:

Yaaa oylemi ne diyim Allah tez zamanda yerlerini doldursun çok üzüldüm bu sefer çok dikkatli atastirmali eksiksiz ilerle lütfen tekrar tekrar bu acıları yaşatmasin Allah.benimde 6mayda anca durdu kanamam .dışarı akmıyor içeride alanlar var ama o da doktor tehlikesiz zor olan gecti dedi tabi hala yuregim agzimda sabirla bekliyoruz

Merhaba hanımlar bu topiği yeni buldum yakın zaman erken sezeryan olan yeni anne adaylarından bilgi arıyordum ben şubatta 35 haftalık bebeğimi kaybettim sezeryan doğum oldu fazla beklemek istemiyorum ama korkuyorum da aynı zamanda dikişlerinizde durumda sezeryan doğumdan sonra ne zaman hamile kaldınız 🙏🏻Sağlıkla gelsin bebişin inşallah
Yaaa oylemi ne diyim Allah tez zamanda yerlerini doldursun çok üzüldüm bu sefer çok dikkatli atastirmali eksiksiz ilerle lütfen tekrar tekrar bu acıları yaşatmasin Allah.benimde 6mayda anca durdu kanamam .dışarı akmıyor içeride alanlar var ama o da doktor tehlikesiz zor olan gecti dedi tabi hala yuregim agzimda sabirla bekliyoruz

Merhaba hanımlar bu topiği yeni buldum yakın zaman erken sezeryan olan yeni anne adaylarından bilgi arıyordum ben şubatta 35 haftalık bebeğimi kaybettim sezeryan doğum oldu fazla beklemek istemiyorum ama korkuyorum da aynı zamanda dikişlerinizde durumda sezeryan doğumdan sonra ne zaman hamile kaldınız 🙏🏻Sağlıkla gelsin bebişin inşallah
Ben 2 ay sonra hamile kaldim hem cesaretlendirmek isterim hemde riskli oldugunu hatirtlatmakla beraber Allah tevekkül ettim guvendim şimdiye kadar bir sorun olmadı inşallah sorunsuzda kucagima almayi Allah nasip.eder banada sizede ki sizin zaman geçmiş baya en azından bana göre o gönlümden geçen

Ben 2 ay sonra hamile kaldim hem cesaretlendirmek isterim hemde riskli oldugunu hatirtlatmakla beraber Allah tevekkül ettim guvendim şimdiye kadar bir sorun olmadı inşallah sorunsuzda kucagima almayi Allah nasip.eder banada sizede ki sizin zaman geçmiş baya en azından bana göre o gönlümden geçen
Rabbim sağ Salim kucağınıza almak nasip etsin inşallah bana ve tüm melek annelerine aklınıza geldikçe dua edin nolur 🤲🤲

Yaaa çok mutlu oldum adına :) kanamaların kesildi mi nasil gidiyor hamilelik sezeryan mi yapicaksim normal mi:) ya ben hamileyim demistimya kalbi durdu maalesef kaybettim kürtaj oldum :KK43:
Merhaba bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almışsınız sanırım Rabbim size eşinize bebeğinize sağlıklı huzurlu güzel ömür nasib eylesin inşallah. Bende yavrumu 4 ay önce kaybettim malesef tekrar gebelik planlıyorum size sorum ne kadar sonra hamile kaldınız gebelikte bir sıkıntı yaşadınızmı aceba

Merhaba bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almışsınız sanırım Rabbim size eşinize bebeğinize sağlıklı huzurlu güzel ömür nasib eylesin inşallah. Bende yavrumu 4 ay önce kaybettim malesef tekrar gebelik planlıyorum size sorum ne kadar sonra hamile kaldınız gebelikte bir sıkıntı yaşadınızmı aceba
Merhaba evet çok şükür suan yanımda yatiyo :) ben seseryan olduktan 5 ay sonra hamile kaldım ama gelişmedi kalbi durdu kürtaj oldum. Kürtajdan tam 7 ay sonra tekrar hamile kaldım sonrası ise bebeğimi sağ Salim kucağıma aldım darısı size olsun insallah çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Gebelikte hiç bir sıkıntı yaşamadım çok rahat güzel bi gebeliğim geçti sadece kan pıhtılaşması olduğu için kan sulandırıcı ve aspirin kullandım o şekilde rahatça atlattık gebeligimi

Doktorlar 2 sene diyorlar yeni seseryan için ama hiç bebeğim olmadığı ve bu acı çok başka bisey olduğu için 6 ay sonra denemeye başla demişti

Doktorlar 2 sene diyorlar yeni seseryan için ama hiç bebeğim olmadığı ve bu acı çok başka bisey olduğu için 6 ay sonra denemeye başla demişti
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun siz 1 sene ara vermiş gibi olmuşsunuz sanırım. Banada doktor 6 ay sonra planlayabilirsin dedi çok istiyorum ama cesaret edemiyorum yine aynı olacakmış gibi geliyor

X