2 kere kimyasal gebelik gecirdim

kullanici2198

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
17
3
25
2 kere kimyasal gebelik gecirdim testler pozitif cikiyodu kan veriyodum beta dusuk cikiyodu sonra gebelik olusmadan sonlaniyodu yine oyle olur diye cok korkuyorum cuma gnu test yaptim pozitif cikti reglime daha 2 gun var yarin doktora gidicem ultrasonda nezaman gozukur aceba gorsem icim rahatliycak artik

Eklentiler

• IMG-20240811-WA0003.jpg
    196,4 KB · Görüntüleme: 53
Hayırlı olsun, Allah sağlıklı evlat nasip etsin. Testte pozitif gözüküyor ama şu saatten sonra iki gün arayla beta vermeniz lazım ki gebeliğin sağlıklı olup olmadığını anlayasiniz. Kişiden kişiye değişiyor diye biliyorum. Ama 6. Haftada çoğu kişi keseyi bebeği görmüş oluyor.

kimyasal gebelik için idrar değil kan testleri belirleyici olur.
testlerinize göre hamilesiniz. gecmiste kimyasal yasamış olmanız illa tekrar yasayacaksınız demek değil.
önceki gebeliklerin neden sonlandığına dair test vs yapıldı mı?

kan yapilmisti ozamanda beta 43 cu 38 falan cikiyodu en fazla 63 d kdr yukselip sonra kanim dusemeye basliyodu sonrada kanama oluyordu zaten ama dun kan verdim beta 218 cikti kimyasalda en fazla kaca kadar cikar aceba

kan yapilmisti ozamanda beta 43 cu 38 falan cikiyodu en fazla 63 d kdr yukselip sonra kanim dusemeye basliyodu sonrada kanama oluyordu zaten ama dun kan verdim beta 218 cikti kimyasalda en fazla kaca kadar cikar aceba
İki günde bir artışı kontrol et kuzum sağlıkla ilerlesin inşallah

onu bilmiyorum. ben ilk 300 ile öğrenmistim. değerim 2400 olunca doktorum kimyasal gebelik riski kalmadı artık demisti

beta 1050 lerde olursa gozukur dedi nekdr surede cikar o sayiya

beta 1050 lerde olursa gozukur dedi nekdr surede cikar o sayiya
Benim geçen ay ilk 400 sonra 800 sonra 1013 sonra 600 oldu. Doktorların çoğu kimyasal 1000 lere kadar çıkmaz dedi ama tekrar 600 e düşünce kimyasal dedi doktorum. Benim öncesinde 6 haftalıkken kalp durması oldu. Bu ikinci kimyasal. Doktorum genetik test önerdi. Onu yaptıracağız. 2 kere negatif sonuçlanınca artık genetik test bakıyoruz bir sıkıntı var mı diye dedi.

Sonuç ne oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…