2.👉Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Allahim dualarımızı kabul etsin insallah 🤲 gercekten cok duygulandım gözlerim doldu. Allahim bu mübarek gecede inşallah dualarımızı kabul eder yarabbim. Gercekten ne diyeceğimi bilemiyorum allah hepinizden razı olsun, allahim size, sevdiklerinize ve ailelerimize uzun, sağlıklı ömürler versin inşallah 🍀 çok ama çok teşekkür ederim ❤

Allahim dualarımızı kabul etsin insallah 🤲 gercekten cok duygulandım gözlerim doldu. Allahim bu mübarek gecede inşallah dualarımızı kabul eder yarabbim. Gercekten ne diyeceğimi bilemiyorum allah hepinizden razı olsun, allahim size, sevdiklerinize ve ailelerimize uzun, sağlıklı ömürler versin inşallah 🍀 çok ama çok teşekkür ederim ❤
Rabbim şifa versin biz vesile olalım inşallah🤲

Amin Allah razı olsun 💜 cümlemizin inşallah🤲

🎀🤲🎀70.000 Ya Şafi🎀🤲🎀

Kızlar bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde Papatya1610 Papatya1610 kardeşimiz için dua edelim inşallah.Okunan kuranlar,çekilen tesbihler, tutulan oruçlar,peygamber efendimiz (S.A.) hürmetine Allahım mucizesini gösterip Şafi ismiyle şifa versin inşallah.​

Canım istersem düzenle konuyu sayıdan düşme olduğunu yaz da alan arkadaşlar ona göre alsın

50.000 bende 1000 aldım

Arkadslar sabit sayıdan aldığınız dua sayısını eksiltip yazın ki sayi hem karışmasın hem daha net olsun

X