2 gündür o yok:(

E

EU1

Ziyaretçi
evet 2 gündür sevdigim yok askerde sonunda gitti çok garip ya hiç tadım yok gibi ne tlfnum çalıo ne gece doru düzgün uyuyabiliyorum::KK43:
sürekli gece üşüorumya bugn sabah 6 da tlfnum çaldı bi açtım aşkııımmdiye bagırdı knştuk bugun ufffffffff onuşimdiden özlüorumkimseye derdimide diyemiorum:KK43::KK43::KK43::senağlama

Az evvel bende benimkini düşünüyordum.
Seneye gidicek ben napıcam diyesenağlama
Napıcan kızım beklemekten başka ne gelir eldensenağlama:çok üzgünüm:
o askerdeyken kimdn güc alıcam bazı durumlara hiç bilmiyorum
düşündükce beynim carkalanıyor ve cok yoruluyorsenağlama

Tez zamanda kavuşursunuz
Sabr evrsin rabbim sana ve ailesine birde ona:teselli:

Yine sizinki gitmiş daha bizimki gitmedi:çok üzgünüm:
Of of ne bahtsızım ne şansızımsenağlama

larisa gerçkten zor acaba napıo uyudumu karnı açmı üşüomu:KK43::KK43::KK43:
ama kabuullenmkten başka çare yok böle bi durgunluk geldi çok sessiz kaldım yaa:KK43:

allah kavuştursun canım

sayılı gün çabuk geçer,merak etme canım sende alışcaksın bu duruma,askerde özellikle acemi birliğinde pek rahat olamayabiliyorlar,ama usta birliğinde rahatça tel.kullanıp arayabiliyorlar, yine de seni arada sırada arar fırsat buldukça,izinleri olur yanına gelir gider mektuplaşırsınız nostalji yaparsınız süprizzzzz sen ona hediyeler falan yollarsın belki yanına gitme imkanın olur, yemin törenine falan,arada netten görüşürsünüz,alışırsın giderek böle böle geçer gider bi bakmışın gelmiş tezkeree hihoyyyt

allah kavuştursun canım emin ol bir iki hafta içinde alışırsın canım şimdiki kadar çok yanmaz..
sonra özlem duymanın ayrı bir hazzı vardır.bu günleri bile özlersin ilerde.çok zor görünsede güzel bir süreçtir.bazı engeller kalkar ve ilişkiniz boyut atlar.emin ol bir iki hafta sonra kendini çok daha iyi hissedeceksin :))

benim arkadaşımın erkek arkdaşı da gitti askere o da 2 gün ağladı sızladı dışarı çıktık kafasını dağıttık şimdi çok özlüyor ama normal hayatına devam ediyor...sayılı gün düşün aralıkta gtti mayısta gelcek mayısa ne kaldıki şunun şurasında:)allah hastalık vermesin canım hep güzel düşün...

Allah kavuştursun öncelikle, geçer cnm sevdigini özlemle beklemek ne kadar güzel birşey...

Zamanal alışıcaksın inan

Canım ya aynı bennnsenağlamadün gitti benim aşkım da bugün teslim olcaktı düşünüyorum hep napıyo şimdi diye.Bi arasın isityorum sesini duyim diyorum bazen de alışalım ilk günden koyvermeyelim istiyorum.karışığım ya gözüm hep saatte telefonda :çok üzgünüm:

sayılı gün cabuk gecer....canım...
özlem ve hasret aşkınızı iyice kuvvetlendirir.....
bırde bakmışın....askerlik bitmiş...

hayırlı teskereler şimdiden.....

hepinize çok teşekkür ederim amin inş allah onu bana ve ailesine bağışlar
sevdigim bilecikte şuanda daha2 gün oldu yeni asker napıodur acaba yaa küçücük o yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
BALPAREM seninkinide allah kavuştursun canım benim.

sabır cnm sabır....zamanla alışıcaksın,tabi onsuzluğa değil onsuzluğun verdiği acıya alışacaksın.biraz geçsin zaman,hergecen gün için şükrediceksin sana biraz daha yaklaştırıyo aşkını diyeee:teselli:seni çooook iyi anlıyorum.güçlü ol cnm inan sevdiğinin buna ihtiyacı var.senin sesin ve keyfin ne kadar iyiyse onlarda o kadar iyi oluyolar orda.bende 75gündür askerimden ayrıyım cok özlüyrm ama az kaldı sadece 79 günümüz kaldısenağlamainşallah sende görceksin bu günleri:Saruboceq:

Ya çok zor bilirim...Ben de eşimle nişanlıyken ayrı şehirlerdeydik...Onun tayini çıkıp gittiğinde sanki ben eksik kalmıştım :KK43: Hele ilk günler,haftalar sanki hayatta değil de ruhlar alemindeydim...Gitgide alıştım ama sen gel bi de bana sor,,,10 ay ayrı kaldık biz de...
Elden ne gelir ki tatlım hepimizin başında,,,Allah geçici ayrılıklar versin yeterki,,,bak dün uçak kazası oldu,,,kaç kişi ayrıldı sevdiğinden hem de bi daha dönmemecesine senağlama
Ya ben hala dünkü kazanın etkisindeyim kızlar ya çok üzüldüm ben:çok üzgünüm:
Neyse konuyu dağıtmıyım,cnm bunları düşün en azından şükredersin ...

sea sea evet inş bende o günleri görcem ve bigün şafak 1 olcak:):)))) ogün bizim günümüz olcak
senin sevdiginide allah sana bagışlasın inş tez zamanda kavuşursunuz canımm...

hepinize çok teşekkür ederim amin inş allah onu bana ve ailesine bağışlar
sevdigim bilecikte şuanda daha2 gün oldu yeni asker napıodur acaba yaa küçücük o yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
BALPAREM seninkinide allah kavuştursun canım benim.

amiiiin canım inşallah sağ salim gelirler bizee:Saruboceq:
hiç kolay diil 6 yıldır hayatımda bitanem o benim.kıyamıyosun sen de di mi biz öyle nazlı nazlı severken askerde neler çekicek onlar:çok üzgünüm:
ama engel işte herşeye yapsın gelsin istiyorum geçicek bugünler biliyorum.
manisada benim kalbim ,en zor komando eğitimlerinin verildiği yerlerden biri.aklım hep ordaa bitanem yanındayım ben hepsenağlama

Canım öncelikle Allah kavuştursun.Benimde nişanlım asker ilk aylar çok kötü geçti.Sürekli ağlayarak,nerdeyse her şarkıya ağlıyordum.Telefonun başında nöbet tutuyordum resmen.Her telefonu coçkuyla açıp,gözyaşlarımla kapıyordum.Sonra zamanla telefonları sıklaştı,hergün mutlaka arar oldu.Zamanla alışıyorsun bizim 5,5 ayımız kaldı.Yolun yarısını geçtik,ama içindeki hasret hiç bitmiyor.Ve bence bu yaşadığın duygular o kadar tatlı ve temiz duygular ki.GErçek bir sevginin belirtileri işte bunlar.Sevdiğini özlemek onun için ağlamak bile güzel.

Allah kavuştursun canım...
askerlik bu,gidene de zor,bekleyene de...
ama Allah dert vermesin,sağlıkla gidip gelsin...
hayırlı tezkereler diliyorum...
ve konunuzu Acısıyla tatlısıyla bölümüne taşıyorum...
sevgiler...

allah kavustursun canim..allah böle ayrilik versin canin yanmadan..

X