2. Evlilik ve sorunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Flowergirl32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
114
35
30
Yillar sonra tekrardan Merhabalar arkadaşlar,

Önceki eşimden bosandim Bi kaç sene sonra başlarda mükemmel olan birini tanıdım..

Git gide ona bağlandım onsuz yapamaz oldum aramız 6 saat mesafeliydi bazen o çıkar delilik yapar beni görmeye gelirdi dayanamayıp bazende ben yapardım o deliliği..

Çok güzel başladı rüya gibi tam ruh ikizimdi kopyam gibiydi kalbim o diyordu başka kimseyi görmüyor duymuyordu..

Çocuklarımı da tanistirdim onunla birbirlerine çok isindilar.

Ailem karşı çıktı çok uzak mesafe diye bende israr edislerim bosa cikinca iki çocuğumu alıp Onun yanına gittim işimi evimi bırakıp..

İlk başlarda hersey çok güzeldi rüya gibi benim çocuklarımla onun çocukları sanki öz kardeş gibiydiler biz bile şaşkınlık içindeydik,

Sonra kulağıma bazı şeyler gelmeye başladı kızı gizlice açıkladı bana anneme kötü davraniyordu babam küfürbaz döver söver vs vs diye babasını anlattı ve babasından çok urken çocuklar her ikiside..

Neyse Bi zaman sonra o yüzünü görmeye başladım bana kötü davranmaya başlayınca bende defalarca onu terk ettim dayanamadık geri birleştik..

Ben böyle bunu terk ettikçe bunun anası ve ailesi bize sırt çevirdi bundan karı olmaz bu seni sevmiyor sevse çekip gitmezdi gibisinden ama bilmiyorlar ki terk etme sebebim onun bana sinirlenince bağırıp kufur etmesi yüzünden..

O benim peşimi hiç bırakmadı ilk defa delice tutulup aşık olduğunu iddia ediyordu ama seven aşık olan bu derece kötü neden davranır? Hem bana kötü davranirdi hemde gitmemi istemezdi bende gitmek istediğimde sıfır aracimi kaç defa parçaladı beni yerden yere vurdu vs vs aracı yaptırdı sonra ama ne fayda ?

Öfke kontrolü yok bunda ! Zaten oturduğu yerde polisi den tut restoran sahibine kadar herkes bunun agresif olduğunu biliyor , hep derdi bana Bi sana kedi gibiyim diye ama benimde canımı çok yaktı..

Başımızdan çok olaylar geçti defalarca gidip gelmeler kavgalar büyüler muskalar vs vs dolu dolu Bi 2 sene geçti birbirimizi okşar çok sevmiştik ki ilk tanışma günümüz ve adımızı dövme yaptırdık ama sonuç hüsran..

Son zamanlarda bana gittikçe daha sa kötü davranmaya başladı sürekli iyi değilim midem bulanıyor kusucam yine mi büyü yaptılar ne oluyor diyordu en buyuk korkusu da onu terk etmemdi kapıyı pencereyi kitlerdi hep anahtarları saklardım benj tek hiç bir yere yollamazdi gözü do düğünde ise sacima dalardi yüzüme vururdu kufur ederdi iter kakardi neden derseniz ben kadinmisim erkeğine kadın gibi davranacakmisim haddimi bitecekmişim o bana istediği küfürü sözü eder ben kesinlikle kendimi savunmaya geçemem çünkü ben kadinmisim yoksa ayağa kaldırma beni derdi hep..

Bunları çocukların önünde yaptı hep beni rezil rüsva etti ..

En son bardağı taşıran mevzu oldu ceviz kabuğunu doldurmayacak Bi sebepten dolayı ve bana bar sandalyesini fırlattı bacağım karardı morluklar yüzünden kufur hakaret rezillik de cabası..

Son zamanlarda sürekli bana piçlerin al git istemiyorum sizi bıktım defolun başkasının dolune bakmam zorunda değilim gibi şeyler söylüyordu bağıra bağıra..

Öyle lanet biriydi ki hem alırdı eve erzak çocuklar yesin diye yendikten sonra da ne çabuk bitti maşallah süpürge gibiler derdi kim yedi bitirdi bunu diye evin içinde herkese teker teker sorardı..

En sonunda da duyduklarım daha da bunalttı sen git eski karımı getircem demesi kavga esnasında derdi sonra özür diledi sinirle dedim diye defalarca yemin etti onu hiç bir zaman sevmedim istemedim tek sevdiğim istediğim sensin diye ve ailesi de şahit eski karısını uic hı zaman sevmemiş istememiş hep çocuklar için dayanmış..

Artık dayanamaz oldum ve çocuklarımı alıp ailemin yanına geldim benim için öldü bitirdim onu sadece dini nikahimiz vardı Allahtan..

Psikolojimi alt üst etti kendimi toparlamaya çalışıyorum..

İsim şirkette müdürlük bu kafayla çalışamam toparlanmam lazım.. şimdilik ailemin yanındayım daha sonra kendi evime gecicem inşallah o pisligide polise şikayet ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X