2.eş ve aldatılma

beni nasıl kısa zamanda evlenmeye ikna ettiğini, aramızda yaşanan başka olaylarda nasıl haklıyken haksız duruma düştüğümü daha nasıl anlatayım bilmiyorum, adam normal bir insan olsa zaten böyle şeyler yapmaz dimi, diyorum ki adam normal değil, tuhaf tuhaf halleri var mesela: evde koltukta otururken geliyor bana diyorki camdan dışarı mı bakıyorsun, dışardan birilerine bakıyormuşum güya, halbuki alakam yok, başka bir gün sabah kalkmış bana diyor ki gece 2.5da telefonun mu titriyordu hayır ne alaka diyorum, bana öyle geldi diyor, ee gelip baksaydın o zaman diyorum...yani bunlar gibi bir sürü şey, yapmadığım şeyleri demediğim şeyleri yapmış demiş gibi davranıyor...daha ben bu adamdan korkmiyim da ne yapayım
Bir Palu ailesi vardı. Tuncay mıydı neydi ruh hastası katil gibi mübarek.

kızlar yeni konu açtım

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/aldatilma-ve-cinsel-yolla-bulasan-hastalik.1120229/

dün eşimin cinsel yolla bulaşan hastalığı olduğunu öğrendim, ve adam beni suçluyor benden ona geçmiş, ama biz çocuk doğduktan sonra ve hamileyken hiç birlikte olmadık, 2 yıldan fazla oldu yani, zaten beni aldattığına dair elimde kanıt var (henüz ona söylemedim), şuan dün geceden beri şok içindeyim, dün akşam ilk defa aldatma konusunu açtım, beni aldatıyorsun filan dedim, nerden çıkarıyorsun seninle birlikte olmadığım için mi dedi evet dedim, o da gel bak senin yüzünden böyle oldu dedi ben kaldım tabi, niye bu zamana kadar bana söylemiyorsun dedim, yok tedavi olduktan sonra söylecekmiş falan saçma sapan şeyler..
sorum şu acaba evlenmeden önce de onda bu hastalık var mıydı? bana geçmiş midir, normal doğum da yapmadım açılma olmadığı ve 40+ olduğu için sezeryan oldu, şimdi ben ne yapayım ya, bir yandan ilahi adalet diyorum, bir yandan endişeleniyorum
adı karnıbahar hastalığıymış, hpv diye de geçiyormuş, aranızda başına böyle bişey gelen var mı, ciddi bir hastalık mı, tedavisi var mı, en yakın zamanda kadın doğuma da gidicem ama alttan aletle bakıyorlar dimi, en son hamileyken çatı muayenesi bile zor olmuştu benim için kasılmaktan :KK43: :KK43:
teşekkürler şimdiden

Jupiter neptun Jupiter neptun şimdi ne durumdasın ?eşine söyledin mi videoyu bulduğunu ?yuzlestiniz mi ? Boşanma davası açtım mı? Kanıt topluyor musun? Bak hastaligida çıkmış ortaya,bunlar hep kanıt
Birde doktora gittin mi,sende de varmı öyle bı durum

Jupiter neptun Jupiter neptun şimdi ne durumdasın ?eşine söyledin mi videoyu bulduğunu ?yuzlestiniz mi ? Boşanma davası açtım mı? Kanıt topluyor musun? Bak hastaligida çıkmış ortaya,bunlar hep kanıt
Birde doktora gittin mi,sende de varmı öyle bı durum
Teşekkürker sorduğunuz için :)
3 gün sonra yeni konu açıcam detayları orda anlatırım ama durum şuan stabil eylüle kadar beklemek zorundayım doktora gidemedim bu hafta gitmeye calisicam

Teşekkürker sorduğunuz için :)
3 gün sonra yeni konu açıcam detayları orda anlatırım ama durum şuan stabil eylüle kadar beklemek zorundayım doktora gidemedim bu hafta gitmeye calisicam
Rica ederim merak ettim durumunuzu,bide niye 3 gün sonra:)
Kesin bu hafta gidin bence ihmal etmeyin, inşallah öyle bişey yoktur korktuğumuz gibi olmaz

Rica ederim merak ettim durumunuzu,bide niye 3 gün sonra:)
Kesin bu hafta gidin bence ihmal etmeyin, inşallah öyle bişey yoktur korktuğumuz gibi olmaz
İnşallah yoktur sagolun :)
Evdeyken gizli gizli bakıyorum yakalanmiyim diye sanki ne yapıyorsak 😂 izindeyim şimdi ise başlayınca çok daha rahat olucam o yüzden 🤗

Yalniz gizil reklam gibi olmus bu konu.boyle siteler var der gibi.aslinda var ya cok zekice ha.boyle reklami yapilamayan bisileri boyle sitelerde konu gibi acmak.haberim bile yoktu bu sitelerden benim.mesela artik var.
Neyse konu sahibine donecek olursak 2.evlilik vs demeyin mutsuzsaniz bosanin bence

Boşanmıcaksanız bizide kasmayın derim...
En sevmediğim kadın tipidir , boşanmıcaktır ama şikayet eder uzatırda uzatır...
Siz niye kasiliyorsunuz hanımefendi anlamadım
Burda konu acmamdaki sebep cok farklıydı evet bosanicam ama malesef evlenirken çektiğim kredinin bitmesini beklemek zorundayım
Konuyu boşansam mi boşanmasam mi diye açmadım
Boşanma kararını verdikten sonra burda konu açtım, anlaşmalı mi çekişmeli mi vs.
Ayrıca burda herkes herkesi sevmek zorunda değil dimi
Anlamadan dinlemeden ayrıntıları bilmeden peşin hukum vermek ne kolay

X