2 emriyo transferi beta hcg

knkaram

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
61
14
36
Merhaba kızlar 2 emriyo transferi oldum bu gün 11 ci günüm 9 cu gün beta hcg 133 11 ci gün 223 çıktı sonuç daha yüksek gelir die ummuştum ikiz olup olmadığını bilemeyiz keseye bakmak gerekir dedi acil doktoru kese için 1 hafta sonra gideceğim bu değerlerin dahaki yüksek olması Grek ikiz olması için

Merhaba, bende ilk 514 ardından 4449 çıktı 3 gün sonra da 16bin

Evet 3. Gün çift embriyo , hepsinin arasında üç gün var
Çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de çok merak ediyorum ikisi de tutmuş mudur die ama beta çok yüksek değil gibi geldi bende merak ettim belki benim gibi biri vardır die buraya geldim

İyi yapmıssınız inşallah Rabbim gönlünüzdekini versin ☺ 21. Haftadayız ikiz oldukları için rahim agzında kısalma mevcut şuan pzt günü kontrole gideceğim. İnşallah sıkıntısız sekılde kucagımıza alabiliriz

Amin güzel düşün güzel olacak rabbimin izniyle sağlıklı bir şekilde alacaksın bebeklerini kucağına stres yapma sen kendine güzel bak

Reactions: dhn
2 embriyo transfer edildi 11. Gün 227 çıktı ama tek tutmuştu

1 tanesi tutmuş gibi görünüyor değere bakınca ama tabi bilemeyiz benim değerim de çok düşük başladı 2 kat bile artmamıştı sonra birden uçtu. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişleri :)

nasıl başladı değeriniz? kaçıncı gün kaçtı? güzel şeyler duymaya ihtiyacım var

Çift embriyo transferi oldum, değerim düşük çıktı ve 2 katından bi tık daha az ilerliyordu tutmadı mı acaba dedim çok şükür keseyi kalp atışlarını duymuştuk 12. Haftada kontrole gittim belki cinsiyetide öğrenirim diye heyecanlıyım. Doktorum bakıyor ama bi garip bakıyor ekrana. Süprizz tek yumurta ikizlerine hamileymişim. Allahın mucizesi Heyecan sevinç korku ne ararsan var çok şükür 13. Aylık kız bebeklerim var darısı isteyen herkese olsun amin ❤

nasıl başladı değeriniz? kaçıncı gün kaçtı? güzel şeyler duymaya ihtiyacım var
Ben çok erken test yaptırmaya başladım. Transferin 7. Günü 34 , 10. Günü 69 çıktı. İlk başta sağlıksız mi acaba diye düşündük normalde 2 günde 2 kat artması lazımdı bekimki 3 günde ancak 2 kat arttı. Sonra toparladı 12. Gün değerim 150 , 14. Gün değerim 470.

Benim de 9. Gün 555, 11.gun 1427 çıktı hala tek mi çift mi belli değil

Çok teşekkür ederim peki sizin ikizmi oldu

Nasil ağlayarak okudum çok duygusalım o kadar çok isterim ki bunu duymayı amin rabbim sizin de kızlarınıza güzel sağlıklı ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…