2.düzey ultrasona girenler bakarmısınız....??

Merhaba sevgili anneler ve anne adayları
2. düzey ultraona girdinizmi
ve muayene esnasında neler yaşadınız
ben bugun girdim ve kafamda soru işaretleri var:uhm:
yardımcı olursanız sevinirim

aytii merhaba canım.
ben bugün girdim ileri düzey ultrasona.renkli deildi.
ama 35-40 dk yakın sürdü.
tüm iç organlarını ve kemiklerin ölçülerini aldılar bebişimin.
sanıım senin üçlü tarama testlerinde risk olmadığı için öyle kısa sürmüştür.
içini ferah tut şekercim.

slm ...
benim tr21 : 1/146 çıktığı için 2.düzey ultrasona sevk etti dr.
yarın gideceğim.bakalım sonuç ne olacak.çok moralim bozuk.

anladım canım
bi sorun cıkmadı degılmı

slm ...
benim tr21 : 1/146 çıktığı için 2.düzey ultrasona sevk etti dr.
yarın gideceğim.bakalım sonuç ne olacak.çok moralim bozuk.

senınde 3lüdemi risk çıktı canım
moralını bozma canım
ben cektırmeye gıttıgımde cogu rısk var dıye gelmıslerdı ama
hıc bısey cıkmayanlarda oldu canım
sonucu bıze bıldır mutlaka

bende renkli dooplere girdim evet aynı normal siyah beyas dı ama herşeyi ii görünüyodu kalp atışları enseleri omur iligine kadar gördüm valla :)) ve biras uzun sürmüştü her şeyine bakmışlardı bebekelrimin ikiz di benimkiler bide ondan ikisinide inceledi doktor:) 5 aylık olunca bebekelrim tekrar giricem tekrar görücem onları ben ilk girdigimde bebkelrimin biri 10 haftalık tı digeri 9 haftalıktı ama o ultrason aleti karnımda gesindikçe bebklerimin elllerini kollarını bacagını çırpışını bid eo kalbin tık tık atışını hiçç unutamıyorum gözlerim dolmuştu:) şimdi bebeklerim 3.5 aylıklar bugün yine doktora gittim normal ultrasona girdim yine mesela omurilik kemiklerini gördüm içim bi nefsede olsa rahat ediyo ama :) sende sıkma canını bvugün deilse başka gün daha iyi görürüsün canım saten kötü bişi olsa dktr. sölerdi sana canım merak etme:)

canım cok sagol zaten bı sorun olmadıgını soyledı o gun ultrasona gırdıgım dr bugunde kendı druma gıttıım gosterdım sonucları hersey normal dedı
ben bı sorun yokken benı nıye gonderdı ona kızmıstım
ama ıcımız rahatladı en azından Allah herkesın bebklerını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah sendede bı sorun olmadıgfına sevındım canım

ewt.3lüde risk 1/146 çıktı.acil amniyosentes dediler.haftaya yaptıracağım allahım izin verirse.

ewt.3lüde risk 1/146 çıktı.acil amniyosentes dediler.haftaya yaptıracağım allahım izin verirse.

merak etme canımcım cogu durumda bı prob cıkmıyo
emın olmak ıcın bakıyolar
Allahın ıznıyle sendede bı sorun cıkmıycak

normal ultrason gibi görünse de ayrıntılı inceleme yapılıyor bir radyolog tarafından.işte bu.

bende 2. düzey ultrasona girdim bana 1 satten fazla baktılar ama ben akraba evliliği yaptım herhalde ondan çok baktılar karnında kanlanmayan bir bölge gördüler salı günü tekrar bakacaklar. RADİSTANBUL u herkeze tavsiye ediyorum çok ilgileniyorlar sanki eş dost ziyaretine gitmiş gibi vede fiyatı çok uygun heryerde 200tl den başlıyor radistanbul da sadece 90tl tel numarası 0216 5218837

ben bütün boyutlu ultrasonlara girdim.2 3 4 hepsine.3ve 4 boyutlu rekli ultrason oluyor ve bebeği çok net yanındaymışın gibi heryerini görüyosun.genelde gelişim problemi varmı yokmu ona bakıyorlar.2de ise bebeğin ölçümlerine lap atışına amniyoya bakıyorlar.4de ise genelde sorunlu gebeliği olanlara bakıtorlar.Aslında 3 ve 4ün arasında bir fark yok.benim gebekiğim sorunku geçtiği için uzman oldum artık yani kızlar..21 haftalığım bu arada.sağlıklı gebelikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…