Aile Planlaması 2. çocuk için erken hamile olabilirmiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

papatyaozge

özge
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
134
2
39
kızlar ben her ayın baslarında adet olyordum gece ay oldum aradan 10 gün gecti yine oldum bitti..bu ay adet günümü ay basımı yoksa 16sı gıbımı olacağını bılemedeım gecen ay ıkı kez oldum diye..bır yavrum var 2.yi su an düşünmüyorum çok stres yaptım korktum 2 kez ıdrar testı yaptım negatif çıktı 1.gebelıkte en az 20 test yapmstım negatifti ama hamıleymişi yanı onlarada güvenmyorum.yasmın içiyordum bu ara cok ilaç içtim die 2 aydrı içmiyordum eşimlede hamıle kalmayı sağlayack kadar bir yakınlaşmamız olmadı sayılır sizce kan testi için bırazdaha beklemelıımıyım yoksa yaptrsammı...birde mevsımlerden daolayımı oldu acaba sizlerde gecıkmesı olan varmı

kan testi yaptır bence daha da ilerlemeden bi zararı olmaz havalardan olacağınıda sanmıyorum 2.çocuk iyi olur aslında ama daha kendini hazır hissetmiyorsan :))

kan testınede cesaret edemıyorum ya hamıle çıkarsam dıye..kızım 1.5 yasında ablası daha yenı yenı rahatlamaya baslayacaktım

iyide canım hamile isen kan testi yaptırsanda aynı yaptırmasanda şimdi öğrenirsen kendini hazırlamak için daha uzun zamanın olur hem fıstığıda alıştırırsınız yavaştan :)

canım sen kan testi yaptır..
evt zor olur mutlaka ama emin ol araları açılınca da çok zor oluyor..
benim oğlum 6 yaşında şimdi 2. yi göze alamıyorum keşke zor falan demeyiip
hemen yapsaydım şimdi o da büyümüş olcaktı hemde arkadaş olcaklardı birbirlerine..

ALLAHIMA karsı gelmıyım ama kendımı düşüenmiyorum cnm ya aslında hamıle olmamam da lazım aslıda ama yinede içim rahat değil

ALLAHIMA karsı gelmıyım ama kendımı düşüenmiyorum cnm ya aslında hamıle olmamam da lazım aslıda ama yinede içim rahat değil

tatlım çocukta nasip işi eğer nasibi varsa olmaması gerekn bir durumda da olur ALLAH ın izniyle
hayırlısı olsun..ben öleydim oğlum küçükken ama inan şimdi daha pişmanım çünkü artık oğlum büyüdü rahat alıştım.
bir de oğlum hep neden ben yalnızım diyor özellikle piknik tarzı yerlere gittiğimizde e başkasının çocuğunu da taşıyamam yanımda sürekli
ona arkadaş olsun diye..
yani pişmanım o küçükken yapmadığımaa..

4 kız kardese sahıp oldugum ıcın senı cok iyi anlıyorum ve hakveriyrum kardes kesınlıkle olması gerek helekı su ankı çağımızda çıkar ilişkilerı çok olan bor dönemde ınsana kardesten yakını olamz ... ama cesratemmı yok korkuyromuyum hazırmı deilım bılmıyorum

kesinlikle korkmakta haklısın çocuk büyütmek çok zor birşey..
ALLAH tüm kadınların yardımcısı olsun bu konudaa..

kesinlikle korkmakta haklısın çocuk büyütmek çok zor birşey..
ALLAH tüm kadınların yardımcısı olsun bu konudaa..

AMİNnelerle büyüdü benim kızım epey olaylar vs yasadı ben iyi biliriim cnm ALLAH herkesın evladını en iyi şekılde yetiştirmesını nasip etsin

herkes hamilelikte çok korkar ama o bebişi ilk kucağına aldığın zaman ve doğduktan sonraki "ilk"lerde iyikide doğurmuşum denir yani :))

ki şunada garanti verebilirim yarın kan testinden sonra hamile olmadığını anlarsan bu kadar konuştuktan sonra biraz da olsa üzüleceksin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…