2 çizgi var ama biri silik

• Konu Sahibi n_hep gül
hejalcımm çok sağoll arkadaşımm inşallah dediğin gibidir peki karnında kasıklarında özellikle sağ tarafında bi ağrı varmıydı??çok şiddetli belirtilerini paylaşırsan çok sevinirim

• Konu Sahibi n_hep gül
SULTAN49 arkadaşımm sağoll ya yazısı sabah baya bi üzdü beni açıkcası suktanccım peki belirtilerini anlatırmısın mesela benim çok şiddettli ağrım var şuan kasıklarım karnım ve belimde anlatırsan çok sevinirim arkadaşımm sevgilerimle

• Konu Sahibi n_hep gül
n hep gül arkadaşım ben hamile değilim ama bence hemen git bi kan testi yap deim sana durma güzel haberide bizlere ver derimmm hadi durma...

• Konu Sahibi n_hep gül
ya inanamıyorumm yemin ederim aynı peki kasıklarında bi baskı hissediyomusun yani karnından aşağı doğru bi itme baskı gibi
evet hayatım var özellikle eğilince hissediyorum o baskıyı.valla canım benim bence ikimizinde sonucu aynı olucak ya olumlu ya olumsuz.(tabi inş.olumlu olur.neyse ben arkadaşa stres atmata gidiyorum:)sonra gelicem görüşürüzzz.bu arada sakın adet olma ben yokken:)

• Konu Sahibi n_hep gül
tamam arkadaşımm inşallah olmam sende olma of zor bigün olucak yine ikimiz içinde aman canımın içi iyi koru kendini

• Konu Sahibi n_hep gül
sultanımm sağoll iyi dileklerin için inan hemen sizinle paylaşıcamm çokk sağoll

• Konu Sahibi n_hep gül
hejall sağoll canımmsınn omarımm öledirr anlattıkların benimkinin aynısı

• Konu Sahibi n_hep gül
şekerim sen sonucu öğrenip bize söyliyene kadar ben burda dokuz doğuruyorum yahu:)) ay gözünü sewiim bugün bi git kan testi yaptır da bize de sööle..sen de rahatla bizde rahatlıyalım:)) a.s.

• Konu Sahibi n_hep gül
bugünn kan testi yaptırsammı??dün olmam gerekiyodu olmadı bugünde olmadı çıkarmı kanda yoksa 1-2 gün beklesemmii?kızlar varmı bilgisi olan?

• Konu Sahibi n_hep gül
Canım kanda kesin cıkar...Ama ben adetimden 4-5 gün sonra yapmıstım test o zmn cıkmıstı ama yinede dene istersen ama kan testi daha kesin tabi :)

• Konu Sahibi n_hep gül
zuzucumm haber vericemde bu halde ne gün geçiyor ne saat

• Konu Sahibi n_hep gül
yagmurr cumm senin belirtilerin olmuşmuydu??

• Konu Sahibi n_hep gül
Oldu ama sadece cok duygusallasmıstım onun haricindeki belirtilerim aynı adet olucakmısım gibiydi ...Ama ben kazayla ilk bebişime hamiş kaldıgım icin beklemiodum hamile oldugumu yani pek önemsememistim hasta olcam heralde felan demistim ama duygusallasınca anladım bisiler tuhaf :)))

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlarrr napıosunuzz??işyerindeyim sıkıldımda bakıyım dedim kimler var kimler yokk napıyorlar

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlarrr napıosunuzz??işyerindeyim sıkıldımda bakıyım dedim kimler var kimler yokk napıyorlar
hu huuuu!naberr?varmı bi gelişme.bakıyorumda kan testlerine falan kalkışmışsın:)dur canım ya bekle birkaç gün biliyorum çok zor.bende yerimde duramıyorum pek ama bence en doğrusu beklemek

• Konu Sahibi n_hep gül
sonradan bende beklemeye karar verdim tatlımm ay sonu okadar çok işim varki işyerinde ama yokk kafamı kaldıramıyorum okadar çok uykum varki anlatamam sen naptınn stresini attınmı biraz?yok bi değişiklik diymi?

• Konu Sahibi n_hep gül
paparinaaa gittinmi yine sen gitme bak sen gidince ben sapıtıyorum harekete geçiyorum kan testi falann

• Konu Sahibi n_hep gül
n hep gül sende kaç günden beri böyle ddeğişklikler var anlatsana neler var mesleaaa

• Konu Sahibi n_hep gül
sultancım 5-6gün oldu heralde karnım çokk ağrıyor yani şiddetli bi ağrı dünden beri kasıklarım ağrıyorr arada bir aniden başım dönüyor ama kısa sürüyor mesela şuan sana yazarken sağ tarafıma iğne batırıyorlar sanki bugün başlayan bişi daha var çokk uykumm var gözlerimi açamıyorum ama en çok rahatsızlık veren şey karın ağrımm rahatsız edecek kadar şiddettli

noldu hayatım sendedemi var yoksa??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…