2 çatlatma iğnesi denemesi yapanlar!!!!

Bilmiyom gerçekten insanlar nasıl istediği zaman şak diye hamile kalıyorlar rabbim güzelleştiriyor biliyorum ama bu ay olacak diye düşünmüştüm
Evet ya maşallah vallahi etrafımda bir yılda iki defa hamile kalıp doğuran insanlar biliyorum ama bunada şükür rabbim bizede istiyen herkese de kolaylıkla nasip etsin

17.gunde bile pozitifi gören olmuş okudum burada rabbimden umut kesilmez ki
Yaaa inşallah inşallah rabbim büyük güzelleştiriyor buna inanıyorum. Hamile kaldığımızda tam zamanıynış ne güzel de ayarlamış rabbim diyeceğiz elhamdulillah

Evet ya maşallah vallahi etrafımda bir yılda iki defa hamile kalıp doğuran insanlar biliyorum ama bunada şükür rabbim bizede istiyen herkese de kolaylıkla nasip etsin
Amin aminnn 27sinde umre yolcusuyum inşallah herkese ama herkese dua edeceğim

Amin aminnn 27sinde umre yolcusuyum inşallah herkese ama herkese dua edeceğim
Ayy inşallah bebişin seninle olur gideceğin o kutsal toprakların hatrina rabbim yüzümüze baksın içimizdeki bu evlat hasretini güzel çocuklarla bitirsin bana da dua edermisin canım adım rojin

Ayy inşallah bebişin seninle olur gideceğin o kutsal toprakların hatrina rabbim yüzümüze baksın içimizdeki bu evlat hasretini güzel çocuklarla bitirsin bana da dua edermisin canım adım rojin
Amin aminnn ecedecğim söz sende hamile kalırsan haber vermeyi unutma bu 2024 çıkmadan ikimizde haber verelim birbirimize inşallah

Amin aminnn ecedecğim söz sende hamile kalırsan haber vermeyi unutma bu 2024 çıkmadan ikimizde haber verelim birbirimize inşallah
Amin amin canım ben özelden boş bir mesaj attım tutarsa Allah'ın izniyle haber verecem topigi kaybedebilir cunki

Reactions: geb
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…