2 ayda yemek yapmayı öğrenebilirmiyim 🙈

Arkadaşlar merhaba 2 ay sonra evlenicem ve yemek yapmayı bilmiyorum evim ayrı olacak... aşirete gelin gidiyorum 🙃 yani kalabalık misafirlerim olacak üniversite okuduğum için ve çalıştığım için mutfağa girmeye fırsat olmadı ne yazık ki.. şuan evdeyim halk eğitim asciliga yazıldım pazartesi başlıyor 40 gün sürüyor Gaziantep mutfağı yemeklerini ogretecekler sizce halk eğitimde ev yemeklerini vs öğrenebilirmiyim 2 ayda YouTube den falan öğrenilir mi öneriniz varmı lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Ay haklısınız aşirete gelin gitmeyenler aç duruyor🤦🏻‍♀️

bence üniversite okumak, çalışmak yemek yapmamanın bahanesi olmamalı.

2 ayda öğrenirsiniz. iki günde de öğrenirsiniz. internette bir sürü tarif var, bakıp yaparsınız. ama yapa yapa büyüseydiniz mutfağa olan hakimiyetiniz daha iyi olurdu

Ay haklısınız aşirete gelin gitmeyenler aç duruyor🤦🏻‍♀️
Ne alaka sırf polemik yaratmak için yorum yapıyorsnz kadın onumu kast etmiş 5 kişiye yemek yapmak var 20 kişiye yemek yapmak var hazırda bekliyorsunuz kim konu açsada salça olsam diye

Arkadaşlar merhaba 2 ay sonra evlenicem ve yemek yapmayı bilmiyorum evim ayrı olacak... aşirete gelin gidiyorum 🙃 yani kalabalık misafirlerim olacak üniversite okuduğum için ve çalıştığım için mutfağa girmeye fırsat olmadı ne yazık ki.. şuan evdeyim halk eğitim asciliga yazıldım pazartesi başlıyor 40 gün sürüyor Gaziantep mutfağı yemeklerini ogretecekler sizce halk eğitimde ev yemeklerini vs öğrenebilirmiyim 2 ayda YouTube den falan öğrenilir mi öneriniz varmı lütfen yardımcı olabilirmisiniz
Yemek yapmakta sorun yok, öğrenilir de kendi sonunu böyle güle oynaya hevesle hazırlayan insan çok nadir görüyorum. Allah sabır ve akıl fikir versin. Ne diyelim.

Belki calışacaktır yav. Sadece davetler bize göre kalabalık oluyodur.
Içimdeki linçci nooldu bilmem.

Konu sahibi ben de evlendikten sonra girdim mutfağa maks misafirim 15 kişi olmuştur tek sefer oluyor yapılabiliyor yav. Zaten ocağa bi tencere konunca iki kişi de olsan 4-6 kişilikten az yemek çıkarmak mümkün değil bence. O yüzden iki gün yeriz bi yemeği min.

Senin böyle olduğunu kabul ederek evleniyor beyfendi. Bu kadar kasma. İçinden geldiği için git tabi kursa, millet de chef olarak doğmuyor anasının karnından. Yapa yapa deneye deneye öğreniyor. Açıyor ya internet ya kitaptan tarif yapıyor YouT×be dan yapıyor bir yerden yapıyor.

Ayrıca mutfağa tek sen girmek zorunda değilsin kocan da yardım eder inşallah

Abartılacak bir durum yok bence.
Yemek konusun da sıfır bilgisi olan bir erkek bile şimdi açıyor Youtube yi istediği çeşit yemeği pekala yapabiliyor.
Bunun bir ay , iki ay ile hiç bir alakası yok.
Sen yeterli (bu hayat pahallığında) yemek yapacak malzemeden haber ver.
Mutfağın , dolabın doluysa en alasını hiç dert etmeden hazırlayabilirsin. Tenoloji sağolsun.
Ha bu arada bunun için kursa gitmeye , zaman öldürmeye gerek olmadığı düşüncesindeyim.

Abartılacak bir durum yok bence.
Yemek konusun da sıfır bilgisi olan bir erke bile şimdi açıyor Youtube yi istediği çeşit yemeği pekala yapabiliyor.
Bunun bir ay , iki ay ile hiç bir alakası yok.
Sen yeterli (bu hayat pahallığında) yemek yapacak malzemeden haber ver.
Mutfağın , dolabın doluysa en alasını hiç dert etmeden hazırlayabilirsin. Tenoloji sağolsun.
Ha bu arada bunun için kursa gitmeye , zaman öldürmeye gerek olmadığı düşüncesindeyim.

Ne alaka sırf polemik yaratmak için yorum yapıyorsnz kadın onumu kast etmiş 5 kişiye yemek yapmak var 20 kişiye yemek yapmak var hazırda bekliyorsunuz kim konu açsada salça olsam diye

Sanane? Seni ilgilendirmeyen yorumları savunmak istiyorsan oku avukat ol. Bi işe yara. Salça olma bana kendi deyiminle.

Seninkisi ne alaka şimdi ?
Sen elindeki malzemeden haber ver cancazım.
Bu hayat pahallığında ; Mutfağın , dolabın doluysa 5 kişilik te yaparsın 20 kişilikte.
Yeter ki severek , isteyerek gir mutfağa ....

X