2 ay 1 haftalık bebeğim gülmüyor ses çıkarmıyor

Ekrudogru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2021
181
81
25
2 aylikk bebeğim var agulama yok sadce sabahları eh eh diyor o kadar sosyal gülümseme yok uyurken gülüyor o kadar arkadaşlarimin bebekleri hepsini yapıyormuş ben çok üzülüyorum göz teması çok az sürekli tavana veya perdeye bakıyor daha çok mu erken yoksa bir sorun mu var sizin bebekler ne zaman yapmaya başladı lütfen yazın çok üzülüyorum

Ben de tam sizin aylarda takmistim hatq etmisim
Ayni kizim da baska yerlere bakardi gulmuyordu sacmalamisim cok kucukmus meger. algilari 3. Ay sonuna dogru anca aciliyor ve 3 ay bitince gulumsemeye basladi goz temasi vs.

Ben de tam sizin aylarda takmistim hatq etmisim
Ayni kizim da baska yerlere bakardi gulmuyordu sacmalamisim cok kucukmus meger. algilari 3. Ay sonuna dogru anca aciliyor ve 3 ay bitince gulumsemeye basladi goz temasi vs.
Ay inşallah bende kafamda kurduğum bir şeydir aslında ilk takmadim ama arkadaş cevremi görünce sorgulmaya basladim

Bir arkadasin bebeği de sizinki gibiydi. Boşuna endiselenmis şimdi çok tatlı sosyal bir bebiş.

Şu an bizde de durum aynı canım boşuna mıymış evhamın? Düzeldi mi bu durumlar?

Normalde 40 haftalık doğması gerekirken erken doğmuş ve anne karnındaki her bir gün çok dark ettiriyor. Bunu da hesaba katın karşılaştırmayın bence kimseyle. Benimkisi 5-6 haftalıkken başlamış gülümsemeye bakmaya baktım videolardan FAKAT benim bebeğim neredeyse 42 haftalık doğdu. O yüzden aynı şeyi bekleyemeyiz iki bebekten, karşılaştırmak çok yersiz. Sormayın kimseye de millet sallıyor bazen

Sanırım bu aylarda en önemlisi göz teması, sizinle göz teması var mı? Veya siyah-beyaz oyun kartları gösterdiğinizde ya da oyuncak gösterdiğinizde takip ediyor mu?

Sanırım bu aylarda en önemlisi göz teması, sizinle göz teması var mı? Veya siyah-beyaz oyun kartları gösterdiğinizde ya da oyuncak gösterdiğinizde takip ediyor mu?
Evet evet çok şükür göz teması çok iyi dinliyor beni heycanlaniyor birşeyler gösterdiğinde uzun olmasada takip ediyor

Evet haklısınız her çocuk aynı değil ama işte insan bir neden diye sorguluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…