2. Aşilimada Olmadiiii

HandCute

Allahım sen yardım et
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
1.531
229
kızlar ya tam gününde oldum bu defa regl.çok mutsuzum şu ansenağlama

bu defa sperm sayısy daha iyi idi. olumlu düşündüm ama olmadı. aslında biliyordum tutmayacağını

allahın takdiri. şimdi 3. ye yarın başlamalı mıyım karar veremiyorummm

akdascım,
sağlık olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden. ama biliyorsun ki herşeyin başı moral. lütfen moralini bozma. senin içinde dua edeceğim . eğer kendini hazır hissediyorsan bence başla aşılamaya.
kendine ii bak

akdascım,
sağlık olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden. ama biliyorsun ki herşeyin başı moral. lütfen moralini bozma. senin içinde dua edeceğim . eğer kendini hazır hissediyorsan bence başla aşılamaya.
kendine ii bak

canım yaa. 3. den sora tüp raporu alabilecğiz yaaaa. keşke tüpe hemen geçsem, hamile olsam bebiş doğsa........

olmayacak gibi değil mi?

canım yaa. 3. den sora tüp raporu alabilecğiz yaaaa. keşke tüpe hemen geçsem, hamile olsam bebiş doğsa........

olmayacak gibi değil mi?

Olmayınca olmuya güzelim yaaa...ben de yaşadım bunları insan çıldırıcak gibi oluyo bazen neden olmadı herşey yolundaydı diye ama herşeye rağmen yine hayırlısı dicez dimi?tüp bebekte de taş çatlasın%50 ihtimal veriyolar oda rezervlerin çok iyiyse..doktorlar benden çok ümitliydi yaşımın genç olması,sağlık sorunum olmaması vs.den dolayı ama olmadı..İnşallah 3.aşılamada hayırlısıyla tutunur bebeğin tüpe gerek kalmaz..herşeyden önemlisi senin sağlığın bunu unutma kaendine bak tamam mı?

akdaşcım sağlık olsun canım.. hiç moralini bozma... 3. aşılamanıda yaptır ama hep olumlu düşün stresden uzak dur... bende 3 aşılama yaptırdım olmadı tamam tüpe geçeceğiz dedim bu sefer birinde eşimin değerinden dolayı geçersiz sayıldı tüp raporundan yararlanabilmek içinde 4. aşılamayı yaptırmak zorunda kaldım 4. de herşey ilklerden daha güzeldi ama olmayınca olmuyor işde... çok şükür şimdi tüp bebek aşamasındayım raporumum çıktı ilaçlarımı aldım kullanıyorum.. her şeyde bir hayır vardır ben hep öyle düşünüyorum.. sende öyle düşün.. 3. aşılamanda tutar inşallah belkide kendi gelip süpriz yapar bebişin...
ne diyelim inşallah hayırlısıyla bizlerde birgün beişlerimize kavuşacağız...

bu defa sperm sayısy daha iyi idi. olumlu düşündüm ama olmadı. aslında biliyordum tutmayacağını

Canım ya çok üzüldüm inan ne söylesem üzüntünü hafifletmez biliyorum ama inşallah bundan sonrası iyi olur öyle dua edelim artık....Umudunu yitirme hiç bir zaman kendini hazır hissediyosan vakit kaybetmeden başlaman en iyisi tabi....

İnşallah bu sefer olur canım rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle.....

akdaş canım hayırlısı buymuş nediyelimmm üzülme desemde belki bişey değişmeyecek ama Rabbim dilerse olucak kendini çok yıpratma.bence 3.aşılamayıda dene bakarsın benim gibi tutar

hayatta herşey insanların istekleri doğrultusunda olmuyor işte..bende 3 negatif aşılama denemesinden sonra kendime tatil verdim..yaza kadar hiç bişey düşünmüycem..olacaktı olmayacaktı umrumda bile değil..zaten umrumuzda olsa kaç yazıyor ki..
akdaşcım aşılamalarını ara vermeden yaptırırsan şansın yükseliyor..çünkü geçen ay kullanmış olduğun iğnelerin etkisi bu ayda devam ediyor..bence ara verme..

canım bişey sorucam.aşılamadan 15gün sonramı adet oluyorsun yoksa geçen ayki adet günündemi.benim 12.günüm.geçen ay 28inde idi.yani benim tutmazsa 15inde olma imkanım mı yüksek yada 28e yakın tarihlerdemi.bende tahlil falan yaptırmıycam biraz bekliycem.canım sende bozma moralini hayırlısı diyelim.daha vakti gelmemiş.inş3.aşılaman tutar şansını dene

benım hep asılamadan sonra 15.gun gelıyor canım.sanırım oncekı adettarıhin degısıyor.ıkısındede oyle oldu

aynen benimde öyle 15.gün adet görüyordum.saat gibi maşallah hiç şaşmıyor...bikerecik şaşsın yaa dimi ama?

Canım Allah sağlık versin boşver üzülsende eline bişey geçmiyo, bence de ara vermeden tekrar dene inşallah tüpe gerek kalmadan olur

Akdascığım canım ya üzüldüm şimdi okuyuncaa
Keşke olsaydı,ama hayırlısı buymuş demekki.
Neler yaşadığını az çok tahmin ediyorum,yaşayan biliyor :KK43:(
Sperm sayısı daha iyiymiş en azından bi taraftan üzülürken diğer
taraftan iyi bir gelişmede var.
Önemli olan bizim sağlığımız canım.
Ben artık walla aşılamadan çok kendi sağlığıma takıyorum kafayı.
Benimde ilişki sonrası kanama oldu çok canım sıkıldı.
Olacak canım olacak bizimde birer bebişimiz olacak hayırlısıyla,inşallah.

CANIM ÜZÜLME İNŞALLAH 3. TUTAR BENİMDE 2. TUTMADI HATTA BUGÜN 3.SÜ İÇİN HAP ALMAYA BİLE BAŞLADIM DR BANA OLAKİ 3 DE TUTMASA 4 AY BEKLEYİP ONDAN SONRA TÜP YAPALIM DEDİ...NEDENİ BİR COK HASTASI O BEKLEME EVRESİNDE HAMİLE KALMIŞ İLACLAR ETKİSİNİ DEVAM ETTİĞİ İÇİN.
YANİ UMUTLANMAK İÇİN DAHA BİRCOK NEDENİMİZ VAR a.s

benım drum her asılama sonrası 1 ay ara verdırtıyor ılle.ama ardarda olursa daha etkılı oluyormus.anlamadım.bır bıldıgı vardır herhalde.

bende anlamadım her dr ayrı ayrı tedavi yöntemi var ben bugün dedimki 4. 5. hatta 6. aşılamayı da deneyelim dedim dr gerek yok dedi dünya da artık 3 den fazlasını denemiyor dedi......
1 ay ara veridiğini ilk defa duydum ama bence belirsiz kısırlıksa sizinki bizim gibi belki kendiğliyden olur diye de şans veriyordur tabi bu benim tahmini yorumum
öyle yada böyle ne derlerse yapmak zorundayızz

akdascim inan cok uzuldum ama bence 3. asilamayi bir ay ara ile yaptir ben ilk iki asilamami pespese yaptirip 3. asilamami 3 ay sonra yaptirmistim yumurtaliklarim dinlenmisti sanirim 3. asilamam tutmustu benim!!!!

akdascim inan cok uzuldum ama bence 3. asilamayi bir ay ara ile yaptir ben ilk iki asilamami pespese yaptirip 3. asilamami 3 ay sonra yaptirmistim yumurtaliklarim dinlenmisti sanirim 3. asilamam tutmustu benim!!!!

ben bu ay yaptıramıyorum allahtan kist falan değil bu ay önceki aşılamalar nedeni ile yumurtam çabuk büyümş iğne başlarsak 9. gün aşılama olur o zamanda rahim hazır olmazmış

marta kaldık yaaaaaaaaa[/B]

üzülme arkadaşım bak benim 1. aşılama tuttu ama 3 haftalıkken düşürdüm olsa düşse de kötü olmasada o yüzden bozma moralini inşallah 1 an önce kavuşacaksın bebegine moralini yüksek tutmalısın salma kendini

X