Ben yaşadım siz yaşamayın önlem alın

Bende aynı hissediyorum ihanet ediyor gibi :KK43: hem başka bebek Can kuşum olmayacak :KK43: onu çok özlüyorum ama inşallah kavuşacağız 🤲🏻🤲🏻
Can mıydı meleğin adı benim kızım da aylaydı bende senin gibi hissediyorum inan bana yalnız değilsin sizin kaçıncı ayınız

Bende aynı hissediyorum ihanet ediyor gibi :KK43: hem başka bebek Can kuşum olmayacak :KK43: onu çok özlüyorum ama inşallah kavuşacağız 🤲🏻🤲🏻
Tabiki onların yerini almayacak bizim ilk bebeklerimiz ayla ve candı onlara kardeş olacak eğer gebersem bebeğime hep ablasını anlatacagım onu hep yaşatacagım inşallah tabiki yazarımm

Can mıydı meleğin adı benim kızım da aylaydı bende senin gibi hissediyorum inan bana yalnız değilsin sizin kaçıncı ayınız
Daha yeni 12 Eylülde kaybettim Can parçamı :KK43:
Tabiki onların yerini almayacak bizim ilk bebeklerimiz ayla ve candı onlara kardeş olacak eğer gebersem bebeğime hep ablasını anlatacagım onu hep yaşatacagım inşallah tabiki yazarımm
anılarımızda yaşatıp sonra cennette kavuşacağız inşallah 🤲🏻🤲🏻

Daha yeni 12 Eylülde kaybettim Can parçamı :KK43:

anılarımızda yaşatıp sonra cennette kavuşacağız inşallah 🤲🏻🤲🏻
Acısı hiç dinmiycek hep ama hep aklında olacak bir an olsun çıkmıyacak ansızın özlemi burnunu szılatıcak benim 3. Ayım ama ilk gün gibi canım acıyor sadece kabul etmelisin onlar bize emanetti ve geldikleri yere döndüler kabul edince ilerleyebiliyorsun yoksa yok yani senin şuan hissettiklerini o kadar anlıyorum ki seni hissedebiliyorum. Ama gerçekten Rabbim bizi kavuşturacak onlarla oğlunun gurur duyduğu onun izledikçe mutlu olduğu bir yaşam için savaş

Herkese merhabalar bu konuyu açıyorum çünkü benim yaşadığımı kimsenin yaşamasını istemiyorum. Evliliğinin 3. Ayında gebe kaldım ve 4 haftalıkken düşük yaptım kendiliğinden düştü bebeğim. 8-9 ay sonra tekrar gebe kaldım herhangi bir sorun yoktu sadece rahmim benim bantlı ve bu gebeliğim çok iyi ilerliyordu 19+3 deydik bir hafta boyunca iç çamaşırımı ıslatıcak kadar akıntım oluyordu hem kendi doktoruma hem sağlık ocagındaki aile hekiminize hemde şehir hastanesine muayeneye gittim hepsi herşeyin normal olduğunu bebeğin ve bebeğin suyunun gayet iyi olduğunu söyleyip gönderdiler 24. Temmuz günü sarımtırak bir akıntı ve çok çok hafif belime vuran sızıyla kendi doktoruma kontrole gittim. Gittiğimde ultrasonda bebek de kesesi de suyu da gayet iyi durumdaydı fakat son anda rahim ağzıma bakmayı akıl eden birisi oldu rahminde 2.5 cm acıklık ve su kesen aşagı sarkmış patlayacak duruma gelmişti haftalardır gittiğim her doktorun aklına gelmemişti bu rahim ağzını ölçmek artık çok geçti direk yatısım verildi o gece 1.30 da suyun patladı bebeğim ise 25 temmuz saat 13.30 da kaybettim. Sonrasında başarılı bir kürtaj yaşadım ve tam 40. Gününde ilk reglımı oldum şimdi tekrar gebelik için elimden geleni yapıyorum.
Şuan gebe olan tüm arkadaşlarıma rahim ağzını ölçtürmesini öneriyorum. Doktorlar akıl edemiyorlar siz muhakkak doktorunuz dan bunu isteyin lütfen çünkü çok zor ve çok acı bir kayıp Allah kimseye yaşatmasın normal doğurup elin boş çıkmak o hastaneden unutamıyorum o günü siz yaşamayın 🙏🏻
Benim rahim ağzına bakıldı da ne oldu? Gayet iyidi rahim ağzım 27 haftalık kontrolümde ama bir hafta sonra uyurken birden altımın ıslandığını farkettim suyum geliyordu. Hemen hastaneye gittik 2 cm açıklığım varmış benimkiler bir kız bir erkek ikizdi. Şunu anlamıyorum gayet iyi olan rahim ağzı bir haftada böyle açılabilir mi keseyi patlatacak kadar😔 iki evledımı da kaybettim ellerim bomboş kaldı😔belkide sadece bunları yaşamamız gerekiyordu belkide bizim sınavımız buydu

Benim rahim ağzına bakıldı da ne oldu? Gayet iyidi rahim ağzım 27 haftalık kontrolümde ama bir hafta sonra uyurken birden altımın ıslandığını farkettim suyum geliyordu. Hemen hastaneye gittik 2 cm açıklığım varmış benimkiler bir kız bir erkek ikizdi. Şunu anlamıyorum gayet iyi olan rahim ağzı bir haftada böyle açılabilir mi keseyi patlatacak kadar😔 iki evledımı da kaybettim ellerim bomboş kaldı😔belkide sadece bunları yaşamamız gerekiyordu belkide bizim sınavımız buydu
Nasıl zor bir imtihan işte haklısın ama çok düşündüm belki kontrol edilseydi kızım benimle olurdu diye. Tabiki yaşayacagımız varmış onlar bizimle sadece buluşma günümüz için beklememiz gerekiyor 🤲🏻
Allah yardımcın olsun 🙏🏻

Başınız sağolsun. 28.Hafta aslında ileri de bir hafta. Allah sabırlar versin size

X