2. Aşilimada Olmadiiii

akdaş üzüldüm canım inşallah 3. denemem son olur ve bebişine kavuşursun tüpe hiç gerek kalmaz

selamkızlar bende aşılama olucam ve doktorum benden rahım fılmı ıstemedı ultrasond abaktı yumurtaların iyi dedi eşime sperm tahlılı yaptı bende şuan gonal f 112.5 iğne yapıyorum göbekten çarşamba gıdıcem bakalım neolcak rahım fılmı sartmı benden ıstemedı ve kafam ona takıldı şimdi

selamkızlar bende aşılama olucam ve doktorum benden rahım fılmı ıstemedı ultrasond abaktı yumurtaların iyi dedi eşime sperm tahlılı yaptı bende şuan gonal f 112.5 iğne yapıyorum göbekten çarşamba gıdıcem bakalım neolcak rahım fılmı sartmı benden ıstemedı ve kafam ona takıldı şimdi

canım aslında tüpler tıkalı ise aşılama önermiyorlar. onu anlamanın yoluda rahim filmi. doktorun bildiği vardır herhaldefisfisfis

akdascim cok uzuldum insallah 3. asilaman tutar ..ne zaman denemeyi dusunuyorsun 3. yu hemenmi?yoksa ara vericekmisin?

akdascim cok uzuldum insallah 3. asilaman tutar ..ne zaman denemeyi dusunuyorsun 3. yu hemenmi?yoksa ara vericekmisin?

hemen değil canım. yumurta 11 mm di adetin 2. günü eğer aşılama yaparsak 9. güne denk gelir rahim hazır olmaz dedi. bu ay ara verdik.20 mart gibi başlarız 3. ye. martın sonu aşılama olur. hayırlısı artık

hakkinda hayirlisi olsun canim..yuce rabbim gonlundekini versin en yakin zamanda!!!

kızlar merhaba bende aşılama olucam şuan gonalf ıgnelerımı oluyorum yalnız cok akıntım var sizdede oluyormuydu???

BENDE SİZDENİM KIZLAR
İLKİ AŞILAMA TUTMADI CTESİ İKİNCİSİ İÇİN START VERDİM
İNŞALLAH BUSEFER BEBİŞLERİMİZE KAVUŞURUZ
...:emir_bebek:

Bende 3. aşılamamı oldum bekliyorum, doktor benden de rahim filmi istemedi hiç...benim de aklıma takılan bu.. bakalım tutacak mı? bir de ben göbekten iğne falan yapmadım, ne için verdi onu, bana sadece 5 gun gonaphene, sonra pregnyl igne verdi o kadar... aşılamadan önce film çekilmeli miydi?

Bende 3. aşılamamı oldum bekliyorum, doktor benden de rahim filmi istemedi hiç...benim de aklıma takılan bu.. bakalım tutacak mı? bir de ben göbekten iğne falan yapmadım, ne için verdi onu, bana sadece 5 gun gonaphene, sonra pregnyl igne verdi o kadar... aşılamadan önce film çekilmeli miydi?

canım yumurtaların gelısmesı ıcın verdi iğneyi benımkı tutmadı ılk asılamamdı dun ogrendım sonucu hayırlısı olsun canım

Allah olmayan ve isteyen herkesin hayırlısıyla kucaklarını doldursun Rabbim.
bende çok istiyorum inşallah bu mucizeyi yaşatır Allah bize
herşeyin zamanı vardır inşallah o zaman çok yakındır.
şimdilik geçmiş olsun arkadaşlar aşılaması tutmayanlara
yakında göz aydınlıkları dileyecem inşallah size
sizdende bana inşallah

X