2,5 saat sonra koyulaşan silik çizgi.

Yaaaa insallah öyledir insallah allahımmm benimde 6 gün kala yaptım bu testi bidaha yapmadım cuma günü kan verdim progesteron testi için yarın sonuçlarım için doktor arayacak test yap derse yapacağım çok sabırsızlanıyorum

Canım üzülme bu kadar ben 5 yıllık evliyim hala cocuk yok sen daha cok gencsın olur inşallah zamana bırakmalı fazla stres yapmamalıyız

Evet çok haklısın belki ama işte çevresel faktörler sanırım psikolojimi bozdu
Valla ben 28 yasındayım inan fazla kafama takmıyorum ne yapayım yani elimizden geldigi kadar Rabbım isterse olur demekkı daha zamanı var milletin ne dedigi ne canını sıkma hic kafana takma onlar bos bos konısur hic bitmez sacmalamaları

Bence de çok haklısın ben de bazen düşünüyorum acaba fazla mı düşünüyorum hazım kafayı takıyorum fazla mı önemsiyorum veya yıpratıyorum kendimi diye haklısın veren de Allah alanda nasip eden de inşallah Rabbimiz sen herkese tez zamanda nasip eder

Kızlar progesteron
Kızlar maalesef adet oldum Rabbim nasip etmedi vardır bir bildiği, hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Amin hayırlısı bakalım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…